Płońskie bezpieczeństwo

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
Harnaś

Post autor: Harnaś »

Mam apel do Szefa płońskiej drogówki,żeby w końcu zrobił porządek z kierowcami parkującymi swoje samochody po obu stronach ulicy naprzeciwko Szkoły Nr 2. Dzieje się tak mimo, że na jezdni jest podwójna ciągła linia. Parkujące samochody nie tylko utrudniają ruch ale stwarzają zagrożenie dla dzieci często wybiegających zza tych samochodów wprost na jezdnię. Apogeum tego zjawiska to godz.12-14. Ja wiem, że każdy z rodziców chce odebrać swoją pociechę ze szkoły ale wcale nie musi to oznaczać narażania innch dzieci, które chodzą pieszą jak i innych użytkowników drogi.
logistyk
Posty: 73
Rejestracja: 2006-12-31, 17:18

Post autor: logistyk »

Dlaczego zaraz do szefa płońskiej drogówki?
Wystarczy, że rodzice pomyślą o swoich dzieciach i będą zatrzymywać się na parkingach np. ul.Kopernika od strony boiska, ale nie oni muszą wieżdżać pod samą bramkę prowadzącą do szkoły?
Dlaczego tego problemu nie poruszy ciało pedagogiczne na zebraniach z rodzicami?
A dlatego, że w tym mieście lepiej być ANONIMOWYM ... :!:
logistyk
Posty: 73
Rejestracja: 2006-12-31, 17:18

A firmy ochroniarskie

Post autor: logistyk »

Apel, apelem.
Co możecie powiedzieć o firmach ochroniarskich, które wynajmowane są przez pracodawców "płońskich" i nie tylko, ale działających na naszym terenie.
Zauważyłem nowe tabliczki na płocie MCSiR od ul.Kopernika /fajne, kolorystyczne/,które mówią o ochronie tego terenu.Ale pytam się o jaką ochronę chodzi? Bo bójek co prawda tam nie ma, ale skradną samochód z parkingu, a i jakieś "prochy" może rozprowadzają?
A co robi ochrona? Jeździ samochodami z napisem "OCHRONA" lub "SECURITY" w uniformach koloru czarnego i flirtuje z panienkami lub intensywnie obserwuje dom handlowy Millenium z samochodu na parkingu ul.Kolejowej. No i oczywiście inkasuje gotówkę i to chyba niezłą /dotyczy: firmy ochroniarskiej, a nie ochroniarzy/.
Uważam, że dużo nie nałgałem. :cool:
logistyk
Posty: 73
Rejestracja: 2006-12-31, 17:18

Post autor: logistyk »

Ocho! Jakoś ciało ściemniało, a myślało, że nawojowało bo nie pomyślało tylko czekało na .... /jakoś mi się urwało/ :zawstydzony:
Awatar użytkownika
Kryton
Posty: 63
Rejestracja: 2007-02-20, 22:09

Post autor: Kryton »

Nasza hala to już twierdza . Ochraniarze to mały pryszcz. Dyrekor Kunicki zafundował (czytajcie dokładnie) :zdziwko: 24 kamery i umiścił je również na pływalni. :help: Monitoring jest umieszczony w gabinecie samego Waldka z Sochocina. :super: Siedzi sobie i patrzy by nikt nie wyciągnął korka z basenu bo woda by wyleciała albo za dużo opił sie wody :zdziwko: . No coś trzeba robić jak się jest w pracy wygranej w konkursie ogłoszonym przez naszego burmistrza.
Proponuje dyrektorowi umieszczenia pola minowego na boisku, ale miny muszą być zawsze dla druzyny przeciwnej. Koniecznie wilczy dół przed wejściem na Halę, może wpadnie przypuszczalny złodziejaszek zapalniczek. Można by tak pomyśleć o fachowcach wracających z Iraku , stali by w bramie i złego gościa :krzeslem: Betonowe ogrodzenie już mamy pomalowane i to ręcznie na kolor brązowy teraz przydały by się jakieś plamy zielone i druty kolczaste. A jak się nie poprawi bezpieczeństwo no to zostaje już tylko zaawansowana magia ale jak Waldek będzie mógł jednocześnie czytać Harry'ego Pottera i podglądać laseczki w bikini na basenie :orany:
Awatar użytkownika
Kryton
Posty: 63
Rejestracja: 2007-02-20, 22:09

Post autor: Kryton »

Och zupełnie zapomniałem. Waldek z Sochocina szykuje już stanowiska obronne przeciw najeźdzami. W parku przy cmentarzu na środku alejki od dwóch tygodni sa przygotowane gałęzie, które już ograniczają dostatecznie swobodne przejście na obiekt od strony parku. :help:
trader
Posty: 615
Rejestracja: 2006-09-23, 21:57
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: trader »

Kryton pisze:Dyrekor Kunicki zafundował (czytajcie dokładnie) :zdziwko: 24 kamery i umiścił je również na pływalni.
Widziałem budynek hali sportowej z zewnątrz. Po liczbie kamer wnioskuję, że z parkingu pod halą złodzieje kradli najwięcej samochodów w całym Mazowieckiem. :kwasny: Pełne szaleństwo.
Kryton pisze:podglądać laseczki w bikini na basenie
Gdyby to była plaża, a nie basen, to faktycznie byłaby to niezła fucha ;)
Kryton pisze:W parku przy cmentarzu na środku alejki od dwóch tygodni sa przygotowane gałęzie
Chyba przeczytali Twojego posta, bo gałęzie zostały sprzątnięte. No chyba, że sprzątnął je jakiś przedsiębiorczy obywatel, poszukujący drewna na opał. :P
Awatar użytkownika
Kryton
Posty: 63
Rejestracja: 2007-02-20, 22:09

Post autor: Kryton »

No widać, że nasze forum jest bardzo pożyteczne. Popatrzyli ,poczytali, i posprzątali. :super: A może by tak założyć temat: Interwencje. Może byśmy tak posprzątali w ten sposób nasze (nie ukrywajmy) brudne miasto. Co Wy na to?
Awatar użytkownika
hex
Posty: 142
Rejestracja: 2006-12-29, 10:08

Post autor: hex »

Ja jestem za! Miałem taki pomysł wcześniej, żeby zrobić topic w stylu "Co mnie wk...a w Płońsku" i tam każdy mógłby wrzucić fotkę/tekst/whatever. Obiecuję - będę jednym z pierwszych, który napisze w takim dziale.
Awatar użytkownika
Kryton
Posty: 63
Rejestracja: 2007-02-20, 22:09

Post autor: Kryton »

hex pisze:Ja jestem za! Miałem taki pomysł wcześniej, żeby zrobić topic w stylu "Co mnie wk...a w Płońsku" i tam każdy mógłby wrzucić fotkę/tekst/whatever. Obiecuję - będę jednym z pierwszych, który napisze w takim dziale.
Zaczynaj Hex :ok: , bo jak ja zacznę to Johnny będzie znowu mnie się czepiał ,że ja się czepiam i że jestem z opozycji i prowadzę walkę poliyczna przeciwko burmistrzowi. :spi:
Pomogę z wielka radością. :)
John
Posty: 16
Rejestracja: 2007-02-19, 11:28
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: John »

Jeśli będziesz udowadniał, że wszystie zło tego świata od niego pochodzi to raczej będę polemizował.
Moim zdaniem temat hexa może chwycić i warto go ruszyć :super: zwłaszcza, że z naszego forum czerpie tematy extra. :D Dzięki temu będzie można zainteresować różnymi problemami i pomysłami większą grupę. Może się nawet sama władza nad nami pochyli. :D
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post