Mam ostatnio wrażenie, że większość ludzi jest permanentnie zmęczona.
Mam ostatnio wrażenie, że większość ludzi jest permanentnie zmęczona.
Mam ostatnio wrażenie, że większość ludzi jest permanentnie zmęczona. Nieważne czy praca fizyczna, biurowa czy nauka — praktycznie każdy mówi o braku energii i stresie. Sam próbuję trochę bardziej zadbać o zdrowie, ale im więcej czytam w internecie, tym większy mam chaos w głowie. Jedni polecają suplementy, inni posty przerywane, jeszcze inni mówią, że wystarczy tylko lepiej spać. Jak to wygląda u Was? Co faktycznie pomogło Wam poczuć się lepiej na co dzień?
Re: Mam ostatnio wrażenie, że większość ludzi jest permanentnie zmęczona.
Najgorsze jest chyba to, że człowiek często orientuje się za późno, jak bardzo zaniedbał zdrowie. Ja przez długi czas żyłem w totalnym chaosie — mało snu, stres, złe jedzenie i zero ruchu. Organizm jakoś działał, ale psychicznie byłem wykończony. Dopiero kiedy zacząłem trochę zwalniać i bardziej o siebie dbać, zauważyłem poprawę. Czasami naprawdę trzeba wrócić do prostych rzeczy.
Re: Mam ostatnio wrażenie, że większość ludzi jest permanentnie zmęczona.
Żywność, brak ruchu, kiepska jakość snu
Re: Mam ostatnio wrażenie, że większość ludzi jest permanentnie zmęczona.
Ja jestem ciągle zmęczony
Re: Mam ostatnio wrażenie, że większość ludzi jest permanentnie zmęczona.
No wiele osób faktycznie jest
Re: Mam ostatnio wrażenie, że większość ludzi jest permanentnie zmęczona.
Ja też tak się czuję
-
yasminkhan
- Posty: 10
- Rejestracja: 2026-05-14, 11:56
Re: Mam ostatnio wrażenie, że większość ludzi jest permanentnie zmęczona.
Ja jestem ciągle zmęczony
-
- Podobne tematy
- Odpowiedzi
- Odsłony
- Ostatni post