Powrót do CS 1.6 full po latach – czy warto spróbować?
Powrót do CS 1.6 full po latach – czy warto spróbować?
Zauważyłem ostatnio, że sporo osób wraca do starszych tytułów i zaczyna mnie to coraz bardziej ciekawić. CS 1.6 to jedna z tych gier, które pamięta chyba każdy, kto miał styczność z FPS-ami. Trafiłem na cs nation i zacząłem się zastanawiać, czy to nie jest dobra okazja, żeby sprawdzić, czy ta gra nadal działa tak dobrze jak kiedyś. Tylko zastanawiam się, czy to nie będzie bardziej sentymentalna podróż niż realna zabawa. Co o tym myślicie? Czy ktoś z was próbował wrócić i może się podzielić wrażeniami?
-
- Podobne tematy
- Odpowiedzi
- Odsłony
- Ostatni post
-
- 1 Odpowiedzi
- 476 Odsłony
-
Ostatni post autor: Gruza
-
- 1 Odpowiedzi
- 849 Odsłony
-
Ostatni post autor: Jeloczcko
-
- 0 Odpowiedzi
- 335 Odsłony
-
Ostatni post autor: MemoMaster
-
- 5 Odpowiedzi
- 5504 Odsłony
-
Ostatni post autor: douglasrozek