Urząd Pracy

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
robert41
Posty: 38
Rejestracja: 2011-04-03, 14:41
Kontakt:

Urząd Pracy

Post autor: robert41 »

Chciałbym sie dowiedziec co robi urzad aby bezrobotny dostał prace bo z tego co wiem wczoraj dla 7 osób wynajął sale ,tylko po to zeby dac teczki i długopisy a pan z urzedu powiedził ze narazje wstrzymane sa pieniazki w urzedzie .Przeczytał to co wydrukowane i kazł przyjsc na drugi dzien inwidualnie po podpis .Czy tylko ja widze ze ktos z urzedu weżnie kase a bezrobotny tylko teczke i darmowy długopis .
out

Re: Urząd Pracy

Post autor: out »

Tak jest od lat.
Po co w ogóle istnieje taki urząd jak i tak każdy zdany jest na siebie.
Pralnia pieniędzy i możliwość ich pozyskiwania dla siebie przez urzędników, robienie przekrętów co udowodniła poprzednia kierownik. Oto główne cele działania urzędu pracy w płońsku. Bardzo nie miły personel a pan od "muzycznej rytmiki i żenującego grania" bije wszystkich tam na głowę
wiewiora

Re: Urząd Pracy

Post autor: wiewiora »

A na co urząd wstrzymał pieniążki? na staże czy na co?
Wiesia
Posty: 4
Rejestracja: 2011-10-13, 12:21

Re: Urząd Pracy

Post autor: Wiesia »

Matko, dorośli ludzie a mówią pieniążki. Litości! Pieniążki to mogą mówić dzieci w przedszkolu!
smyk

Re: Urząd Pracy

Post autor: smyk »

A skąd wiesz, że dorośli? Wiesia nie denerwuj się, może oni po prostu szanują to za co mogą kupić chleb.
moni

Re: Urząd Pracy

Post autor: moni »

wiewiora pisze:A na co urząd wstrzymał pieniążki? na staże czy na co?
Na wszystko bo nic nie maja ale żeby robic remont urzedu to owszem znalazły sie .Panie w urzedzie to siedza naburmuszone tak jakby łaske robiły ze przychodza do pracy i muszą obsługiwac bezrobotnego .A co robia w poniedziłek wchodze do pokoju i widze 3 osoby siedzace i pijace kawke i luzna rozmowa a godzina 10 .Tak ciężko pracuja.
out

Re: Urząd Pracy

Post autor: out »

moni pisze:
wiewiora pisze:A na co urząd wstrzymał pieniążki? na staże czy na co?
Na wszystko bo nic nie maja ale żeby robic remont urzedu to owszem znalazły sie .Panie w urzedzie to siedza naburmuszone tak jakby łaske robiły ze przychodza do pracy i muszą obsługiwac bezrobotnego .A co robia w poniedziłek wchodze do pokoju i widze 3 osoby siedzace i pijace kawke i luzna rozmowa a godzina 10 .Tak ciężko pracuja.
W urzędzie pracy chyba księżnom odcięli dostęp do sieci brak żadnego wpisu o tematyce jakie to one zapracowane itp
kaja

Re: Urząd Pracy

Post autor: kaja »

robert41 pisze:Chciałbym sie dowiedziec co robi urzad aby bezrobotny dostał prace bo z tego co wiem wczoraj dla 7 osób wynajął sale ,tylko po to zeby dac teczki i długopisy a pan z urzedu powiedził ze narazje wstrzymane sa pieniazki w urzedzie .Przeczytał to co wydrukowane i kazł przyjsc na drugi dzien inwidualnie po podpis .Czy tylko ja widze ze ktos z urzedu weżnie kase a bezrobotny tylko teczke i darmowy długopis .
Najciekawsze jest to ze bezrobotny dostaje kartki zeby sam szukał prace wpisywał to i w okreslony dzien pokazac panu co wezmie niezła premie za nic -czy ja to widze ze to totalna głupota .Pieniadze ida na urzedników a bezrobotny jak zwykle wychodzi na zero .Wystarczy byc pół godziny w urzedzie w każdym pokoju zapracowne panie i na dodatek złe ze ktos przyszedł i cos potrzebuje od nich .Napewno urzad nie jest dla bezrobotnego tylko dla urzedników i ich rodzin bo dostac sie tam to trzeba miec kogos tam.
kaja

Re: Urząd Pracy

Post autor: kaja »

Ja współczuje panią z urzedu pracy tak cieżko pracuja gdy stałam do pokoju 5 to pani poszła do biedronki po zakupy przyszła i taka była zmeczona bo pieczywo kupiła .Cieżka praca ciekawe czy inni jak pracuja moga sobie wyjść i zrobic zakupy .
Kati
Posty: 15
Rejestracja: 2011-10-03, 13:38

Re: Urząd Pracy

Post autor: Kati »

Niestety te panie co tam pracują to mają sie nie wiadomo za kogo!!!albo nie mają czasu,albo na chwilke wychodzą?,albo tak odpowiedza że sie żałuje że się zapytało:(ja byłam 2 razy na podpisie i jedynie 2 panowie dali mi konkretne uwagi i odpowiedzieli na pytania a jeśli chodzi o szukanie pracy to urząd ma wszystkie anonse z internetu i gazety nie maja nic od siebie do zaproponwania:(:((a szkoda
Plonszczanka

Re: Urząd Pracy

Post autor: Plonszczanka »

Uważacie się za takich inteligentnych, a wszystkich ludzi oceniacie na podstawie bylej pani dyrektor. Odnosnie tego "jedzenia czy picia kawy" to chyba kazdy ma prawo cos zjesc czy sie napic, badzcie ludzmi.... Nie przesadzajcie, bo ocenic wszystkich na podstawie jednej osoby jest latwo, tym bardziej jak sie czlowiek nie zajmuje niczym innym jak sluchaniem i powtarzaniem plotek. Nie wierze, ze wszystkie osoby w urzedzie sa takie okropne i niemile.... Wstyd.....
moni

Re: Urząd Pracy

Post autor: moni »

Plonszczanka pisze:Uważacie się za takich inteligentnych, a wszystkich ludzi oceniacie na podstawie bylej pani dyrektor. Odnosnie tego "jedzenia czy picia kawy" to chyba kazdy ma prawo cos zjesc czy sie napic, badzcie ludzmi.... Nie przesadzajcie, bo ocenic wszystkich na podstawie jednej osoby jest latwo, tym bardziej jak sie czlowiek nie zajmuje niczym innym jak sluchaniem i powtarzaniem plotek. Nie wierze, ze wszystkie osoby w urzedzie sa takie okropne i niemile.... Wstyd.....
To są darmozjady które nie znajdą nigdy nikomu pracy bo każdy sam musi i tak szukac od ponad roku chodze do urzedu i widze niezadowolone panie i naburmuszone że ktos przyszedł jak nie wiesz jak jest to takich głupot nie pisz
niezalogowanyPicx

Re: Urząd Pracy

Post autor: niezalogowanyPicx »

Oj o "Paniach" z US tez słyszałem... wiele złego niestety. Nie były to plotki, lecz informacja od taty, który akurat szukał pracy... naprawdę uniżony bezrobotny i "Pani" urzędniczka - która łaskawie "przyjmnie lub nie przyjmnie".
Może niech tutaj wypowiedzą się osoby,m które dzięki US znalazły pracę?
Mój tata sam znalazł.
1:0 dla bezrobotnych
minia

Re: Urząd Pracy

Post autor: minia »

niezalogowanyPicx pisze:Oj o "Paniach" z US tez słyszałem... wiele złego niestety. Nie były to plotki, lecz informacja od taty, który akurat szukał pracy... naprawdę uniżony bezrobotny i "Pani" urzędniczka - która łaskawie "przyjmnie lub nie przyjmnie".
Może niech tutaj wypowiedzą się osoby,m które dzięki US znalazły pracę?
Mój tata sam znalazł.
1:0 dla bezrobotnych
Ja co 3 miesiace musze na kartkach z urzedu pracy zapisywac gdzie byłam i szukałam prace i pan w urzedzie patrzy i za to dostaje niezła premie wiec po co mi ten urzad jak sama musze szukac .A jak powiedziałam ze moge bezmysnie pisac bo i tak mnie nie sprawdza to pan odpowiedział ze to taki plan dostali i musza sie wywiązac. A ja sie pytam czy urząd jest dla bezrobotnego czy dla urzedników i wiekszej ich premi .Ja powiem 2 do 0
Hubert
Posty: 174
Rejestracja: 2011-01-20, 08:39

Re: Urząd Pracy

Post autor: Hubert »

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post