zakaz wstepu z wozkiem dzieciecym do sklepu?!

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
mama

zakaz wstepu z wozkiem dzieciecym do sklepu?!

Post autor: mama »

Bylam dzis z dzieckiem (dziecko w wozku)w sklepie Vigar na ulicy Warszawskiej. Jak zawsze pakuje sie do sklepu a tu nagle podlatuje do mnie "ochroniarz" i mi mowi, ze z wozkiem to Pani nie wejdzie bo szefowa zabronila. Wkurzylam sie bo co oni sobie mysla ze wsadze dziecku mrozonke w pieluche i wyjde?! Wiecej do tego sklepu nie pojde chocby nie wiem co! Czy sa jeszcze w Plońsku sklepy do ktorych "szefowa zakazla wstepu z wozkiem" ? chce wiedziec ktorych sklepow mam unikac
Gość

Re: zakaz wstepu z wozkiem dzieciecym do sklepu?!

Post autor: Gość »

Vigar to dziwny sklep mimo tego że tam oszukują na cenach oraz przy kasie to jeszcze to. Powinni już go dawno zamknąć choćby za ten syf jaki tam panuje. A teraz to... :krzeslem:
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Re: zakaz wstepu z wozkiem dzieciecym do sklepu?!

Post autor: Piter »

Przypomniałem sobie o sprawie wejścia z wózkiem do sklepu Vigar. Postanowiłem więc porozmawiać z kierowniczką o to wnioski z rozmowy.
mama pisze: Wkurzylam sie bo co oni sobie mysla ze wsadze dziecku mrozonke w pieluche i wyjde?!
a co by Pani powiedziała na to, że kilkanaście minut wcześniej weszło dwóch mężczyzn w wieku ok. 23 lat skierowali się do działu z piwami po czym udali się do kasy. Okazało się, że wystawione na taśmę trzy piwa to nie wszystko co mieli. Kolejne piwa znajdowały się pod ich spodniami. Takich przypadków jest dużo i sklep chce się jakoś bronić. Pani kierowniczka poinformowała mnie również, że faktycznie z początku mogło dochodzić do dziwnych sytuacji związanych z wejściem osób z wózkiem ale teraz nie ma najmniejszego problemu. Stali bywalcy wchodzą swobodnie natomiast osoby „przelotne” są informowane, że przy wyjściu ze sklepu mogą zostać poproszeni o pokazanie wózka ochronie.
Sądzę, że to normalne działanie sklepu. Tam pracują normalni ludzie tacy jak ja czy wy. Jeśli spokojnie z nimi się rozmawia można załatwić wszystko ale nie można na nich od razu naskakiwać bo to daje odwrotny efekt.
Agnes
Posty: 9
Rejestracja: 2009-09-29, 13:02

Re: zakaz wstepu z wozkiem dzieciecym do sklepu?!

Post autor: Agnes »

to nie tylko w Vigarze
nie można też wchodzić do sklepu obowniczego na ulicy Grunwaldzkiej "Ray "chyba ten sklep zaraz przy poczcie
to nie do przyjęcia moim zdaniem
no ale cóż tracą klijentów
monikappp

Re: zakaz wstepu z wozkiem dzieciecym do sklepu?!

Post autor: monikappp »

Faktycznie , przez jakiś czas była wywieszona informacja o zakazie. Pomimo tego pakowałam się z wózkiem na teren sklepu , a któregoś dnia napatoczył mi się ochroniarz więc spytałam o co chodzi z tym zakazem. Odparł na to że nie ma problemu jeżeli będę wchodziła ze sklepowym koszykiem ,a zakupy zrobione w innym sklepie będę zostawiała w szafce depozycyjnej . Ale sklep ma swoje wady i zalety .
Marceli290

Re: zakaz wstepu z wozkiem dzieciecym do sklepu?!

Post autor: Marceli290 »

Co do ochrony to takiego ochroniarza jak tom pracują to na zbity pysk bym wywalił sam pracowałem kilka lat w ochronie miałem pod sobą 20 osób a żaden nie był tak opryskliwy ani wulgarny ja ochrona w vigaże .
Obecnie pracuje jako tajny klient czyli sprawdzam sklepi i tp obiecuje że sprawdzę i napisze raport .
A potem porozmawiam z kierownikiem sklepu .
Raport ten będzie opublikowany na stronie http://www.jakoscobslugi.pl/
Pozdrawiam
Marceli290

Re: zakaz wstepu z wozkiem dzieciecym do sklepu?!

Post autor: Marceli290 »

Witam jak już wcześniej na pisałem że przeprowadzę kontrole w sklepie VIGR tak też uczyniłem.
Pod Linkem znajduje się raport
http://www.jakoscobslugi.pl/obserwacja/36342206
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Re: zakaz wstepu z wozkiem dzieciecym do sklepu?!

Post autor: Piter »

O chyba ktoś tu przesadził....
Kilka słów o obsłudze Ordynarna chamska nastawiona negatywnie do klienta. Ochrona też niepozostania wiele do życzenia chamskie zachowanie traktowanie każdego jak złodzieja nadużywające swojego stanowiska. Ok. rozumie że ochrona sklepu to ich praca . Ale wulgarne zachowanie nie powinno nieć miejsca.
Jakoś nie bardzo mogę w to uwierzyć. Sam za sprawą mojej drugiej połowy (którą serdecznie pozdrawiam) robię tam coraz częściej zakupy. I mogę powiedzieć, że będąc tam ani razu nie spotkałem się z jakimś gburnym zachowaniem ze strony osób tam pracujących. Powiem więcej dziewczyny są wesołe i kilka razy stojąc w kolejce widziałem jak żartowały sobie wraz z klijentami.
Co do ochrony...... właśnie jakiej ochrony?
Chodząc po sklepie już od jakiegoś miesiąca ja tam nie widziałem żadnego ochroniarza :chytry:

Co do reszty czyli do tego mięsa to wstrzymuje się od głosu bo tam nigdy nie kupuje ba nawet nie podchodzę do tego działu ale nie dla tego, że coś tam "śmierdzi" tylko dla tego, że kupuję mięso w sklepie "carrefur".
czytelnik

Re: zakaz wstepu z wozkiem dzieciecym do sklepu?!

Post autor: czytelnik »

Ochrona też niepozostania wiele do życzenia chamskie zachowanie traktowanie każdego jak złodzieja nadużywające swojego stanowiska. Ok. rozumie że ochrona sklepu to ich praca . Ale wulgarne zachowanie nie powinno nieć miejsca. Sklep Vigar to do tej pory odkąd pracuje w jakość obsługi klienta to najgorszy sklep i punkt który kontrolowałem.

Nie zgadzam się z Twoją opinią, ja także lubię robić zakupy w tym sklepie, jakoś nie zwróciło mojej uwagi nieodpowiednie zachowanie pracowników. Jeśli chodzi o ochronę, to nawet jeśli ktoś taki jest to nie za bardzo rzuca się w oczy.
Na pewno ochrona jest dużo lepiej nastawiona na klienta niż np. ta w Rossmannie - tam właśnie czuję się jak potencjalny złodziej:)

P.S. Twojego opisu wręcz nie da się czytać....błędy językowe aż kłują w oczy....
Marceli290

Re: zakaz wstepu z wozkiem dzieciecym do sklepu?!

Post autor: Marceli290 »

Witam ponownie pracuje od kilku lat w tym zawodzie i trzeba zwracać na pewne szczegół uwagę .
A zachowanie personelu naprawdę było nie miłe .
skupiam się nie tylko na osoby które na obsługują a także na pozostały personelu .
Może jest jedna lub dwie osoby które są idealne ja bynajmniej tam takich nie spotkałem.
Oceniając ten sklep nie oceniam na podstawie jednej osoby a opieram się na całym działaniu sklepie lub instytucji.
Dlatego moja opinia jest tak a nie inna .
Każdy ma prawo do własnej opinii i dlatego ja nie neguje tu pozytywnych wypowiedzi na temat sklepu wigar tylko się z nimi nie zgadzam
lisek

Re: zakaz wstepu z wozkiem dzieciecym do sklepu?!

Post autor: lisek »

czytelnik pisze:Na pewno ochrona jest dużo lepiej nastawiona na klienta niż np. ta w Rossmannie - tam właśnie czuję się jak potencjalny złodziej:)
Faktycznie w Rossmanie ten koleś w okularach łazi za mną prawie zawsze pomimo tego, że przy kasie zostawiam podczas zakupów ponad 200 zł. Nie jest to wygodna sytuacja kiedy ktoś za tobą łazi i patrzy ci na ręcę.
klientvigar

Re: zakaz wstepu z wozkiem dzieciecym do sklepu?!

Post autor: klientvigar »

Tajny klient ma rację, mały grubawy ochroniarz powinien zmienić klimat, swoimi brudnymi łapskami grzebie i układa bułki, chleby, krzyczy i śmieje się na cały sklep. Nie wiem po co trzymają tego palanta w tym sklepie, gdyż przez takich jak on odechciewa się tam robić zakupy. Sklep niczego sobie, dziewczyny miłe, ale ten pseudo-strażnik jest okropny.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post