Płońskie komisy z samochodami

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
Arg
Posty: 60
Rejestracja: 2010-06-27, 09:07

Płońskie komisy z samochodami

Post autor: Arg »

Mam zamiar kupić samochód i zastanawiam sie nad odwiedzeniem Płońskich komisów czy któryś osobiscie polecacie czy raczej odradzacie kupowanie z komisu?
hmm

Re: Płońskie komisy z samochodami

Post autor: hmm »

Arg pisze:Mam zamiar kupić samochód i zastanawiam sie nad odwiedzeniem Płońskich komisów czy któryś osobiscie polecacie czy raczej odradzacie kupowanie z komisu?
odradzam kupowanie z jakiegokolwiek komisu z jakiegokolwiek miasta bądź wsi...
wiesiek

Re: Płońskie komisy z samochodami

Post autor: wiesiek »

Najlepiej ale nie najtaniej kupić samochod z komisu przy jakimś salonie bo masz raczej pewne auto i gwarancje ale w Płonsku wyboru nie ma.
gosc22

Re: Płońskie komisy z samochodami

Post autor: gosc22 »

potwierdzam, kupowanie samochodów przy salonach ma jest najmniej ryzykowne. wiem ze w olczak motors jest komis z uzywanymi samochodami sam ostatio ogladalem tam audiolke a4 w kombi, nawet czujnik lakieru mieli do dyspozycji nie wiem jak jest u innych dealerów ale tu na prawde okej:)
Awatar użytkownika
arturo
Posty: 82
Rejestracja: 2006-12-26, 12:20
Lokalizacja: ze swiata

Re: Płońskie komisy z samochodami

Post autor: arturo »

czujnik lakieru nie powie Ci o faktycznym przebiegu samochodu. niestety w ASO tez sie trafiaja przekrety. nie twierdze, ze w Plonsku tak jest ale lepiej byc ostroznym. o komisach nie bede sie wypowiadal bo prawie wszystkie samochody wygladaja najepiej.....z daleka przez ogrodzenie :P

Pozdro :)
stefan33266776
Posty: 2
Rejestracja: 2020-06-20, 08:12

Re: Płońskie komisy z samochodami

Post autor: stefan33266776 »

Jeśli już ma się samochód to na pewno warto skorzystać z bardzo dobrej oferty https://polisoteka.pl/ubezpieczenie-samochodu .Z tego co wiem to z tej oferty teraz korzysta bardzo dużo osób.
Marcin12

Re: Płońskie komisy z samochodami

Post autor: Marcin12 »

Jeśli zależy nam na używanym samochodzie to jest kilka opcji, gdzie taki można dla siebie znaleźć. Są komisy, ogłoszenia na różnego rodzaju portalach czy serwisach samochodowych, można też wybrać się na giełdę samochodową. Na https://sprzedawacz.pl/motoryzacja/samo ... echac.html są informacje w tym temacie. Gdzie takie giełdy są, kiedy i czy tak naprawdę warto się wybrać to jest tam wszystko opisane. Dobrze też mieć kogoś, kto na samochodach się zna, oceni fachowym okiem.
milenamaj
Posty: 26
Rejestracja: 2021-02-08, 16:13
Kontakt:

Re: Płońskie komisy z samochodami

Post autor: milenamaj »

Jeżeli chodzi o busy polska anglia to wyłącznie firma EvoBus!
ODPOWIEDZ