Meble kuchenne/szafy - kogo polecacie?

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
Gosciu

Meble kuchenne/szafy - kogo polecacie?

Post autor: Gosciu »

Witam;

Zbliza sie czas kiedy bede poszukiwal wykonawcy mebli kuchennych ( długosc zabudowy ok 3m szafki dol i gora) i szaf zabudowanych ( jedna mala ok 1,2M druga ok 2 metrow); Kogo polecacie w Płońsku i okolicy ( mam na mysli dobra jakosc za rozsadne pieniadze); Mile widziane przykladowe ceny chociaz wiadomo, ze kazdy zestaw to inna cena;

Pozdrawiam
skakanna

Re: Meble kuchenne/szafy - kogo polecacie?

Post autor: skakanna »

ja też bym chciała wkrótce zamówić gdzieś szafę wnękową z "wnętrzem" garderobianym. jedyne co Ci mogę powiedzieć to doświadczenia z meblami kuchennymi zamawianymi na ul kopernika: jakość bardzo dobra, koszt: ceny niezbyt konkurencyjne, czas realizacji zamówienia: MASAKRA!!
gościnnie2011

Re: Meble kuchenne/szafy - kogo polecacie?

Post autor: gościnnie2011 »

Witam, polecam nową firmę meblową, która wykonuje meble na zamówienie klienta. Ostatnio wykonywali mi w mieszkaniu w Warszawie kuchnię i garderobę. Wiem, że robią meble fornirowane, lakierowane i z płyty. Jestem bardzo zadowolona, meble są solidnie wykonane. Dostałam wstępny projekt i wycenę. Meble miałam zamontowane po 2 tygodniach. Jeśli ktoś jest zainteresowany kontaktem do tej firmy piszcie na forum a zamieszcze dane.
skakanna

Re: Meble kuchenne/szafy - kogo polecacie?

Post autor: skakanna »

ja bym chciała dane
gościnnie2011

Re: Meble kuchenne/szafy - kogo polecacie?

Post autor: gościnnie2011 »

Witam!!!
Dane firmy:

Firma znajduje się w Ilinku, ale najlepiej zadzwonić i się umówić i porozmawiać .
Tel . 698-666-450 Jacek Rosłoniec. Pozdrawiam!!!
MONIKA31

Re: Meble kuchenne/szafy - kogo polecacie?

Post autor: MONIKA31 »

A JA POLECAM FIRMĘ MEBLO-SZYK ADAM ŻOŁĄDEK SOLIDNY PROFESJONALNY WYKONAWCA

MEBLO-SZYK ADAM ŻOŁĄDEK 666142953
klawek
Posty: 21
Rejestracja: 2008-07-24, 23:08
Lokalizacja: z Płońska

Re: Meble kuchenne/szafy - kogo polecacie?

Post autor: klawek »

Meblo Styl z Kopernika całkiem niezłe mebelki mi zrobili za całkiem rozsądną cenę
Polecam
sarnowska

Re: Meble kuchenne/szafy - kogo polecacie?

Post autor: sarnowska »

witam u mnie meble wykonywał pan Żołądek i jestem bardzo zadowolona
kinia1

Re: Meble kuchenne/szafy - kogo polecacie?

Post autor: kinia1 »

POLECAM SKLEP MEBLOWY W BABOSZEWIE UL.SPÓŁDZIELCZA LUB W SOCHOCINIE UL. NADRZECZNA 13 ROBIĄ BARDZO SOLIDNIE I MEBLE KUCHENNE I SZAFY,SUPER JAKOSC ORAZ KONKURENCYJNE CENY,SZYBKA REALIZACJA ZAMÓWIENIA JA CZEKAŁAM OK.DWÓCH TYGODNI.
mebloszyk

Re: Meble kuchenne/szafy - kogo polecacie?

Post autor: mebloszyk »

ZAPRASZAMY DO ODWIEDZANIA SKLEPU MEBLOWEGO FIRMY MEBLO-SZYK PŁOCKA 83
ArtyAsia
Posty: 69
Rejestracja: 2011-07-06, 19:43

Re: Meble kuchenne/szafy - kogo polecacie?

Post autor: ArtyAsia »

Na Kopernika nie polecam. Mimo duzo wcześniejszego zamówienia mebli robili mi je jeszcze dzień przed Wigilią, w dodaku do dziś nie doprosiłam się jednej z poprawek ( miną niedługo 2 lata!)
Tylko co do samych mebli nie mam raczej zastrzeżeń.
gosc

Re: Meble kuchenne/szafy - kogo polecacie?

Post autor: gosc »

Ja polecam super wykonawce mebli kuchennych i nie tylko. Bardzo dokladny, solidny, potrafi swietnie doradzic, ma fajne pomysly. Pracuje na bdb materialach.
Jego namiar: markuch77@wp.pl
gosc

Re: Meble kuchenne/szafy - kogo polecacie?

Post autor: gosc »

witam
ja jestem zadowolony z szafy zrobionej przez firmę ze ul.Zduńskiej jakość wykonania spoko i cenowo przystępni
szafę zrobili za 2300zł a u konkurencja za tą samą chciała od 2700 do 3100
pozdrawiam
klientka

Re: Meble kuchenne/szafy - kogo polecacie?

Post autor: klientka »

Urządzałam kompleksowo cały dom w firmie Meblostyl z Kopernika i nie mam zastrzeżeń, termin realizacji dość rozsądny a cena w porównaniu z konkurencją też nie należy do najwyższych. Uważam, że są godni polecenia.
Wiesia
Posty: 4
Rejestracja: 2011-10-13, 12:21

Re: Meble kuchenne/szafy - kogo polecacie?

Post autor: Wiesia »

klientka pisze:Urządzałam kompleksowo cały dom w firmie Meblostyl z Kopernika i nie mam zastrzeżeń, termin realizacji dość rozsądny a cena w porównaniu z konkurencją też nie należy do najwyższych. Uważam, że są godni polecenia.
Czyżby wreszcie zaczęli robić wszystko terminowo??? Nie wierzę:)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post