Sklep TOP

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
koko84
Posty: 1
Rejestracja: 2011-09-12, 14:53

Re: Sklep TOP

Post autor: koko84 »

MASKARADA JEST THE BEST! :)
Awatar użytkownika
Leyla7
Posty: 165
Rejestracja: 2010-07-13, 15:56

Re: Sklep TOP

Post autor: Leyla7 »

Myślę, że właścicielom tych sklepów dobrze by zrobiło gdyby poczytali sobie opinie klientek, może coś by do nich dotarło.

Co do Maskarady, faktycznie byłam tam raz i kupiłam kilka rzeczy za kilka złotych, ale zdecydowanie powinni mieć więcej przymierzalni, bo ludzi zawsze jest dużo i nie zawsze wszyscy mają szansę przymierzyć upatrzone ubranie. A podobno w soboty panują tam dzikie tłumy :P
kati

Re: Sklep TOP

Post autor: kati »

to fakt MASKARADA IS THE BEST!!!!!!!tanie,oryginalne i niezniszczone rzeczy za pare groszy!!!!ale po pierwsze kolejka jest za dluga non stop,po drugie nie ma klimatyzacji i kazdy sie dusi i mdleje a po trzecie te przymierzalnie powinno bc ich wiecej,
Ale ogolnie ten sklep cale masto zawladnelo przychodza i bardzo biedni ludzie i ludzie z wysokich stanowisk jak np z urzedu miasta:)
wiec dla kazdego cos dobrego sie znajdzie:):):)
maska

Re: Sklep TOP

Post autor: maska »

W Maskaradzie klimatyzacja jest tylko nie wiedzieć czemu nie jest włączana. Co do przymierzalni - to jest to celowy zabieg: dzikie tłumy zniechęcają do przymierzenia, a towaru zwrócić nie można :chytry:
Aggamat4

Re: Sklep TOP

Post autor: Aggamat4 »

A gdzie znajduje się ten sklep MASKARADA???
Iwona
Posty: 65
Rejestracja: 2009-09-28, 23:41

Re: Sklep TOP

Post autor: Iwona »

Ul. Północna (blok w którym jest też Neonet).
Mieszkam obok i faktycznie dzikie tłumy się przewalają. W poniedziałki i wtorki jak dowożą towar cała ulica zastawiona, że ledwo da się przejechać. Może ja nie umiem tam szukać, bo jak dla mnie to nic tam nie ma ;) Albo za późno chodzę i już wszystko wykupione ;)
Awatar użytkownika
Leyla7
Posty: 165
Rejestracja: 2010-07-13, 15:56

Re: Sklep TOP

Post autor: Leyla7 »

jak poprawią sprawę z przymierzalniami i klimatyzacja to będzie super :)
AGNIESZKAD

Re: Sklep TOP

Post autor: AGNIESZKAD »

Zgadzam się z moimi przedmówczyniami.
Bardzo lubię sklep Niespodzianka.

A tą czarna, otyła osobę z Top powinni wysłać obowiązkowo na kurs obsługi klienta.
Jej się chyba wydaje ,że czeka tam na księcia i dlatego tak rwie nosa, najwyraźniej jeszcze biedna nie wie ,że książę wybrał ta milszą i szczuplejsza siostrę cha cha cha.
A tak serio to zakupy tam były żadna przyjemnością - tak jak ocenili to pozostali.
J nie byłam tam od roku i nie żałuje:)

Niespodzianka - fajne , wyjątkowe ubrania za normalne pieniądze, ładnie wywieszone ubrania,fajnie pokazane przeceny, w miarę obsługa - chyba właścicielka najbardziej miła.
Lubie ten sklep:)
Skorpion - koszmar!!!

Marża (jeśli ktoś dalej nie chce jechać do Maximusa albo na Mary wilską )ok 300%, panie to kolejne nimfy wodne zagubione w butikowej bajce, podróby wszech obecne,koszmarna przymierzalnia, mimo uwag klientek dalej pojemnik z materiału przez który wszystko widać.
Tam też już nie chodzę.
AAneta

Re: Sklep TOP

Post autor: AAneta »

A ja mam wrażenie, że te wszystkie oszczerstwa na sklep Top piszą właśnie Panie z Niespodzianki zasmucone faktem, że sklep Top jest teraz dla nich większą konkurencją ze względu na nową lokalizację !
Awatar użytkownika
Leyla7
Posty: 165
Rejestracja: 2010-07-13, 15:56

Re: Sklep TOP

Post autor: Leyla7 »

To jest niemożliwością, żeby Panie z Niespodzianki wypisywały te rzeczy na sklep TOP, bo tych Pań jest 4,5? A wypowiedzi klientek wiele więcej. I to świadczy o tym, że naprawdę mają takie wrażenie jakie mają po odwiedzinach Topu, a koleżance AAneta nikt nie zabrania lubić tego sklepu :)
Awatar użytkownika
Leyla7
Posty: 165
Rejestracja: 2010-07-13, 15:56

Re: Sklep TOP

Post autor: Leyla7 »

każdy ma swoje zdanie, nikt tu nie narzuca nikomu obowiązku lubienia/nie lubienia danego sklepu. Ja osobiście nie przepadam za Niespodzianką, czy Topem, ale to nie świadczy o tym, że pracuję u konkurencji i specjalnie psuję opinie sklepów w Płońsku.
płońszczanka

Re: Sklep TOP

Post autor: płońszczanka »

Jeśli chodzi o Maskaradę to bardzo fajny sklep. Są tam świetne ubrania i niskie ceny. Ubrania są w wiekszości orginalne. Klimatyzacja jest włączona tylko że jak wejdzie taki tłum to i tak jej nie czuć.
Gosia

Re: Sklep TOP

Post autor: Gosia »

Ja tam nie lubię Croppa i tych wywyższających się dziewczyn... Solara i nic poza tym - chyba męża szukają...
ona

Re: Sklep TOP

Post autor: ona »

No fakt w Scorpionie ceny sa kosmiczne ale sa na to chetne ..
mimo "milej "obslugi i "markowych"ciuchow..
małaa

Re: Sklep TOP

Post autor: małaa »

"odrestaurowana jak kamienica na przyjazd cesarza" - hahahahaahhaha
a co do sklepów to wczoraj odwiedziłam kilka i chociaż miałam nie wchodzić więcej do TOPu to skusił mnie nowy lokal - i chyba tylko to. Ciuchy świetne ale ekspedientka jak zwykle.... brak słów. To chyba nietakt kiedy klientka musi ją przepraszać, żeby dojść do wieszaków z ubraniami. Mam nadzieję, że nie przeszkodziłam jej w wybieraniu nowego stroju :dobani: kiedyś wchodziłam tylko jak były jakieś inne klientki, gdy byłam sama, czułam na sobie jej wzrok przy każdym ruchu - autentycznie bałam się oglądać te ubrania!!
Pozdrawiam tę 'przemiłą' panią - mam nadzieję, że przeczyta te komentarze i zmieni nastawienie do klientów.
Co do niespodzianki - Właścicielka baaardzo miła, dziewczyny - zależy.
Elżbieta- trochę, a nawet bardzo natrętne ekspedientki ale da się wytrzymać, podobnie w LUZie.
Top Secret - tam mi się podoba najbardziej - miła obsługa, chociaż ceny nowych kolekcji trochę wysokie - ale za to ubrania bardzo dobrej jakości. :]


Zwróciłam uwagę na jedną sukienkę w trzech różnych sklepach z trzema różnymi cenami -
niespodzianka- 99 zł
TOP (zaraz obok) - 119 zł
Elżbieta - 120 zł
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post