szkoła rodzenia w płońsku?

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
iza
Posty: 7
Rejestracja: 2010-06-04, 12:08

szkoła rodzenia w płońsku?

Post autor: iza »

Witam,
mam pytanie do kobiet, które są lub były w ciąży - czy w Płońsku jest szkoła rodzenia? Pytałam w Eskulapie - nie ma. A może jest gdzieś indziej?
trader
Posty: 615
Rejestracja: 2006-09-23, 21:57
Lokalizacja: Płońsk

Re: szkoła rodzenia w płońsku?

Post autor: trader »

A facet może zabrać głos? ;-)

Myśmy z żoną jeździli do Płocka do szpitala Św. Trójcy, bo w Płońsku nie było. To było kilka lat temu. Zdecydowanie polecam. Można się sporo dowiedzieć, szczególnie odnośnie problemów z małym dzieckiem po urodzeniu. :-)
iza
Posty: 7
Rejestracja: 2010-06-04, 12:08

Re: szkoła rodzenia w płońsku?

Post autor: iza »

Dziękuję za odpowiedź, nie szkodzi, że od faceta:) Już znalazłam sobie stronę tej szkoły w Płocku.
Dziwne, Płońsk - niby duże miasto, a nie ma szkoły rodzenia. Ciekawe, czy dlatego, że nie było chętnych czy może nasze miasto nie przejawia w tym kierunku inicjatywy?
A czy ktoś ma informacje na temat szkoły rodzenia w Ciechanowie?
skakanna

Re: szkoła rodzenia w płońsku?

Post autor: skakanna »

kiedyś było ogłoszenie na hali sportowej :)
pomijając fakt, że płońsk to spore miato to zdecydowanie odradzam porodówkę :) Z UWAGI NA DOBRO TWOJEGO MALEŃSTWA
iza
Posty: 7
Rejestracja: 2010-06-04, 12:08

Re: szkoła rodzenia w płońsku?

Post autor: iza »

Skakanna, dziękuję za troskę:) oczywiście znam opinie o płońskiej porodówce i nie zamierzam tu rodzić - nastawiam się na Madalińskiego w Warszawie:)
Co do szkoły rodzenia to okazało się, że w płońskim szpitalu ruszyły zajęcia - cud;) - od 1 czerwca. Oto link, gdyby ktoś był zainteresowany:
http://www.szpitalplonsk.pl/?show=in_de ... 35&lang=pl
trader
Posty: 615
Rejestracja: 2006-09-23, 21:57
Lokalizacja: Płońsk

Re: szkoła rodzenia w płońsku?

Post autor: trader »

Moja żona rodziła dwoje dzieci w Płońsku i wszystko poszło dobrze. Incydenty zdarzają się wszędzie, ale nie wszystkie są równie efektywnie nagłaśniane. :]
Iwona
Posty: 65
Rejestracja: 2009-09-28, 23:41

Re: szkoła rodzenia w płońsku?

Post autor: Iwona »

Jeśli poród jest bezproblemowy, to może i ok. Ale w razie komplikacji ja wolałabym żeby szpital był lepiej wyposażony i żeby był oddział neonatologii, którego u nas nie ma.
A do dziewczyn, które rodziły w Płońsku, jak jest ze znieczuleniem? Można wziąć zewnątrzoponowe?
Iwona
Posty: 65
Rejestracja: 2009-09-28, 23:41

Re: szkoła rodzenia w płońsku?

Post autor: Iwona »

I zapomniałam dodać ;) Taa, fajne godziny zajęć w tej szkole rodzenia, o równej 16. Jak ktoś pracuje do 16 i potrzebuje jakieś 20-30 minut na dojazd to i tak nie da rady :]
forumowicz
Posty: 37
Rejestracja: 2011-02-07, 19:42

Re: szkoła rodzenia w płońsku?

Post autor: forumowicz »

Wracając do tematu w Płońskim szpitalu pacjentki rodzące od 1 września 2011 mają znieczulenie na żądanie ...wreszcie cywilizacja. :)
AAneta

Re: szkoła rodzenia w płońsku?

Post autor: AAneta »

Czy ktoś wie ile to będzie kosztowało?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post