Wybory samorządowe 2006

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
Awatar użytkownika
dazgo
V.I.P.
Posty: 573
Rejestracja: 2006-12-10, 16:20
Lokalizacja: Daleko od Płońska

Post autor: dazgo »

ja głosowałem na Pietrasika z 1 powodu:
za jego kadencji widziałem, że coś się dzieje - chociażby te uciążliwe wymiany rur itd.
Co prawda pewnie to nie jego zasługa ale za jego kadencji - i wreszcie mam gorącą wodę w domu a nie jak wcześniej gdy ledwo można było zimną od ciepłej odróżnić. Choć nawiasem mówiąc uważam, że ceny wody sa u nas stanowczo wygórowane. W Płocku mają wrzątek wodę i płacą mniej niż my, i żadne takie tłumaczenie jak kiedyś było, że są ogromne straty w temperaturze teraz nie powinny wystąpić - nowe rury, ocieplane...
Czas pokaże...
Gość

Post autor: Gość »

A w Nacpolsku zdrada, podstawili sobie (w 2002 i 2006) sołectwa - Nacpolsk połączyli z Nacpolskiem Nowym i Sosenkowem po to by Pielat (bez głosowania wchodził) wypracował koleszkom z starej rady głosy niby z PSL-u. Nacpolsk z tymi sołectwami nic nie łączy - ani trasa komunikacujna, ani telekomunikacyjna, ani wodociągowa i odległość to 5km. Czemu dla normalności nie mogą być razem Nacpolsk, Nacpolsk Stary i Żukowo - ano bo kolesie by przegrali wybory.
trader
Posty: 615
Rejestracja: 2006-09-23, 21:57
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: trader »

Szczerze mówiąc, to nie bardzo czaję o czym piszesz, drogi Gościu ;) Takie życie, że wszędzie układy i układziki. Sprzątną jeden, t p na jego miejscu powstanie kilka nowych... :zalamany:
Awatar użytkownika
dazgo
V.I.P.
Posty: 573
Rejestracja: 2006-12-10, 16:20
Lokalizacja: Daleko od Płońska

Post autor: dazgo »

szczerze mówiąc to i ja też... :ok: ale muszę sie babci spytać, co mieszka w Skarszynie :)
Gość

Post autor: Gość »

trader pisze:Panowie, nie przeklinamy :]

Dla mnie Aleksandrowicz został spalony, jak dowiedziałem się kto go popiera :zdziwko: :zdziwko: :zdziwko:
A kto go popierał? Czy to ma jakieś znaczenie? A A. Pietrasika popierała p. Teodozja Gorlewska i p. Ewa Andrychowska...
Gość

Post autor: Gość »

Piter pisze:No może jest tu miesiąc, ale już lepiej taki wójt niż ktoś, przeciw któremu toczy się postępowanie za oszustwa w szkole !!! Anna Z była dyrektorką i za swoją pensję napewno nie mogła dorobić się tego co ma :P
Wiesz, ile zarabiała? Czyżbyś mówił o domu i samochodzie? O ile się nie mylę, zarówno poprzedni, jak i obecny wójt niczym sie w tej materii nie różni od Anny Z. Sugerujesz więc coś?!
Gość

Post autor: Gość »

dazgo pisze:ja głosowałem na Pietrasika z 1 powodu:
za jego kadencji widziałem, że coś się dzieje - chociażby te uciążliwe wymiany rur itd.
Co prawda pewnie to nie jego zasługa ale za jego kadencji - i wreszcie mam gorącą wodę w domu a nie jak wcześniej gdy ledwo można było zimną od ciepłej odróżnić. Choć nawiasem mówiąc uważam, że ceny wody sa u nas stanowczo wygórowane. W Płocku mają wrzątek wodę i płacą mniej niż my, i żadne takie tłumaczenie jak kiedyś było, że są ogromne straty w temperaturze teraz nie powinny wystąpić - nowe rury, ocieplane...
Czas pokaże...
Chyba słusznie zauważyłeś. Jakoś za poprzedniej kadencji Pana Pietrasika ,ie było uciążliwych prac, ciepłej wody te z nie. A to ten sam Andrzej Pietrasik
trader
Posty: 615
Rejestracja: 2006-09-23, 21:57
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: trader »

Gość pisze:A kto go popierał?
Teraz to już bez znaczenia. W każdym razie była to osoba, której serdecznie nie trawię i nie akceptuję w żadnej postaci ;)
obserwator

Post autor: obserwator »

Ile zostało zrobione za kadencji pana P. ? Ciężka przesada ! Zapytaj Ojca, ile było zrobione za kadencji zwykłego człowieka P. Naczelnika Miasta i Gminy Alfonsa Błaszkiewicza ( zwykłego chłopa z Soboklęszcza)! Bezrobocie zniknęło w ciągu 3 lat.!
logistyk
Posty: 73
Rejestracja: 2006-12-31, 17:18

Post autor: logistyk »

Panie Obserwator z wczoraj tj. 23.02.'07r godz. - mieszkam w tym mieście 20 lat i nie wiem kto to był lub jest więc proszę przedstaw tę postać. Mogłem być w tym czasie niezainteresowany tymi problemami.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post