"Tygodnik Wirtualny Płońsk" Nowa gazeta w Płońsku

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
dobrarada

Re: "Tygodnik Wirtualny Płońsk" Nowa gazeta w Płońsku

Post autor: dobrarada »

gazeta ok-jest coś do przeczytania a nie to co w innej :chytry: gdzie ogłoszenia to połowa treści...

uwagi: myślę, że giełdę można sobie darować bo na co komu w poniedziałek podstawowe kursy z piątku
(ktoś zainteresowany potrzebuje danych sprzed np. 15 minut) no i to samo z pogodą bo dziś o 21:00 miało
być bezchmurnie ;) a jeśli chodzi o horoskopy to ogólnie mam postawę intencjonalności dwuwartościowej :)
i tylko zostaje pytanie co w zamian?
kredytobiorca

Re: "Tygodnik Wirtualny Płońsk" Nowa gazeta w Płońsku

Post autor: kredytobiorca »

to znaczy może i masz "dobrarada" racje, ale np. ja mam kredyt w euro, i danych nie potrzebuje sprzed 15 min tylko z tygodnia albo z miesiąca (kwestia czy euro spada czy rośnie na dość długim okresie). A jak ktoś gra na giełdzie to myślę że siedzi na necie i sprawdza co chwile notowania :) a pogoda rzeczywiście się nie sprawdza - ale chyba jak wszędzie :)
milson

Re: "Tygodnik Wirtualny Płońsk" Nowa gazeta w Płońsku

Post autor: milson »

i jak ta nowa gazeta?
marioawario

Re: "Tygodnik Wirtualny Płońsk" Nowa gazeta w Płońsku

Post autor: marioawario »

A o czym pisać w Płońsku- zróbcie płońskiego "pudelka" kto gdzie, kiedy i z kim :)))))))))) chociaż nie... to wiedza wszyscy. Każda tajemnica staje się tu tajemnicą poliszynela he he.
Abstrahując od ironii i żarcików: Marny druk, doceniam ambicje, trzymam kciuki, aby to nie był drugi "Płońszczak" tylko nasza prawdziwa gazeta.
PZDR!
klawek
Posty: 21
Rejestracja: 2008-07-24, 23:08
Lokalizacja: z Płońska

Re: "Tygodnik Wirtualny Płońsk" Nowa gazeta w Płońsku

Post autor: klawek »

wirtualny coraz bardziej przypomina Płońszczak-a czyli dużo reklam i nie ma co poczytać
Awatar użytkownika
Henryk
Posty: 25
Rejestracja: 2007-09-06, 09:37
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: "Tygodnik Wirtualny Płońsk" Nowa gazeta w Płońsku

Post autor: Henryk »

Jak można, proszę o podanie danych ze stopki redakcyjnej. Czy gazeta ma jakąś stronę internetową?
Awatar użytkownika
Henryk
Posty: 25
Rejestracja: 2007-09-06, 09:37
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: "Tygodnik Wirtualny Płońsk" Nowa gazeta w Płońsku

Post autor: Henryk »

Dzięki za link, mogliby tam coś więcej napisać na temat tej swojej gazety. Z katalogu Biblioteki Narodowej wiem, że gazetę wydaje firma "MK Life".
Hubert
Posty: 174
Rejestracja: 2011-01-20, 08:39

Re: "Tygodnik Wirtualny Płońsk" Nowa gazeta w Płońsku

Post autor: Hubert »

A ja ostatnio zauważałem nierzetelność, oraz podawanie nie do końca sprawdzonych informacji do opinii publicznej.A przynajmniej jest tak na 98%.
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Re: "Tygodnik Wirtualny Płońsk" Nowa gazeta w Płońsku

Post autor: Piter »

Jakiś przykład?
arturro

Re: "Tygodnik Wirtualny Płońsk" Nowa gazeta w Płońsku

Post autor: arturro »

Jak to mówią... ''pics or didn't happen''.
wiesiek

Re: "Tygodnik Wirtualny Płońsk" Nowa gazeta w Płońsku

Post autor: wiesiek »

Może jakiś dodatek motoryzacyjny przynajmniej raz w miesiącu, chętnie bym poczytał ??? Czy będzie kontynuacja programu ludze z pasją w Waszej TV ?
Pesto
Posty: 28
Rejestracja: 2010-05-19, 01:26

Re: "Tygodnik Wirtualny Płońsk" Nowa gazeta w Płońsku

Post autor: Pesto »

TO MOŻE DLA ODMIANY POROZMAWIAJMY O PŁOŃSK TV. OSTATNIMI CZASY NIC TAM NIE MA CIEKAWEGO NO ALE COŻ MA SIĘ DZIAĆ NA TAKIM ZA(*)DUPIU JAKIM JEST PŁOŃSK 3 ZDARZENIA ROZŁOŻONE NA CAŁY ODCINEK. I JESZCZE TEN PAN SPIKER PRZEMYSŁAW TROCHĘ Z DYKCJA NA BAKIER JEST ...
przemyslawN

Re: "Tygodnik Wirtualny Płońsk" Nowa gazeta w Płońsku

Post autor: przemyslawN »

Dziękuję bardzo za krytyczne uwagi, są naprawdę bardzo dla mnie cenne. Odnośnie ilości materiałów niestety muszę się zgodzić, w ostatnim czasie mało się u nas dzieje. A odnośnie mojej dykcji, no cóż pracuję nad tym i staram się poprawić :) Pozdrawiam :)
Pesto
Posty: 28
Rejestracja: 2010-05-19, 01:26

Re: "Tygodnik Wirtualny Płońsk" Nowa gazeta w Płońsku

Post autor: Pesto »

to nie tyle o krytyke chodziło co o wyrażenie wlasnego zdania. A co do dykcji to mysle ze szystko do dopracowania :) Ale wielki plus dal was Panowie za odwage i pomysl bo jednak bylo to jakies ryzyko ze cos sie nie uda cos nie wypali. Miejmy tylko nadzieje ze tak jak czytałem w paru postach wyzej WP nie stanie sie 2 plonszczakiem gazeta reklam i oglaoszen mysle ze do tego nie dopuscicie. A co do Pana Przemysława to szacun za przyjecie tych słów na "klate" :) pozdro :)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post