Nutka ?

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
mama

Nutka ?

Post autor: mama »

Witam! Moje dziecko postanowiło pójść w stronę muzyczną... Zauważyłam ostatnio,że Nutka ogłosiła przesłuchania i czy może ktoś wiem jak te przesłuchania wyglądają? Jaki jest koszt uczęszczania do tej szkoły i czy dzieci są zadowolone z zajęć?
aga0612
Posty: 15
Rejestracja: 2010-03-28, 16:59

Re: Nutka ?

Post autor: aga0612 »

Jak najbardziej godna polecenia. Z własnego doświadczenia wiem, że taka szkoła daje bardzo dużo przede wszystkim dziecko poznaje kolejne - inne środowisko ludzi, którzy posiadają pasje i zamiłowanie do muzyki.
Jeśli chodzi o egzaminy i opłaty nie chcę wprowadzać w błąd, ale może warto zadzwonić i się dopytać, bo nie wiem jak to obecnie wygląda.
pozdrawiam
trzymam kciuki
Gość

Re: Nutka ?

Post autor: Gość »

mama pisze:Witam! Moje dziecko postanowiło pójść w stronę muzyczną...
A po czym wnosisz ... ?
aga0612
Posty: 15
Rejestracja: 2010-03-28, 16:59

Re: Nutka ?

Post autor: aga0612 »

Jak napisałam z własnego doświadczenia :)
mama

Re: Nutka ?

Post autor: mama »

Gość pisze:A po czym wnosisz ... ?
a po tym, ze powiedzial " Mamo bardzo chcialbym umiec grac na gitarze, nauczysz mnie? " a ze ja nie umiem... :zawstydzony: Wiec moze ktos go nauczy... :cool:
Eliot
Posty: 14
Rejestracja: 2011-05-13, 00:13

Re: Nutka ?

Post autor: Eliot »

ale przyjmują chyba wszystkich - tak więc to chyba bardziej zapisy niż przesłuchania :)
Abiintrea
Posty: 24
Rejestracja: 2011-05-23, 15:22

Re: Nutka ?

Post autor: Abiintrea »

oczywiście, że przyjmują wszystkich, bynajmniej na śpiew i taniec. Jeszcze wmawiają osobą które nie umieją śpiewać, że robią to doskonale :) jeden wielki pic na wodę :D moze lepiej do muzycznej na płocką ?
tezmama

Re: Nutka ?

Post autor: tezmama »

W szkole muzycznej nie ma przewidzianej nauki gry ma gitarze z tego co wiem. A jaka jest roznica cenowa miedzy szkola muzyczna a nutka?
marioawario

Re: Nutka ?

Post autor: marioawario »

nutka jest ok. polecam:))) oprócz pani od tańca dla maluchów- baba herod... brrrrr. Poza tym fajna, miła. profesjonalna kadra, dzieci naprawdę się czegoś uczą, koncerty, mnóstwo wrażeń. Brawa dla Nutki:)))
aga0612
Posty: 15
Rejestracja: 2010-03-28, 16:59

Re: Nutka ?

Post autor: aga0612 »

Abiintrea pisze:oczywiście, że przyjmują wszystkich, bynajmniej na śpiew i taniec. Jeszcze wmawiają osobą które nie umieją śpiewać, że robią to doskonale :) jeden wielki pic na wodę :D moze lepiej do muzycznej na płocką ?
Tylko, że w Szkole muzycznej nie ma jak do tej pory śpiewu, a tym bardziej tańca :)
Gość

Re: Nutka ?

Post autor: Gość »

Śpiew jest, bo są zajęcia chóralne. Poza tym to Szkoła Muzyczna, a nie taneczna, więc po co tam taniec?

Generalnie nie bardzo da się porównywać szeroko zakrojony, ambitny projekt kulturalny do small-businessu. W tym drugim przypadku trzeba martwić się kosztami pracowników, zUSu, lokalu itp... Wszystko kosztem czegoś...
ODPOWIEDZ