Elektryk Samochodowy

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
Abiintrea
Posty: 24
Rejestracja: 2011-05-23, 15:22

Elektryk Samochodowy

Post autor: Abiintrea »

Jakiego Polecacie ?
Abiintrea
Posty: 24
Rejestracja: 2011-05-23, 15:22

Re: Elektryk Samochodowy

Post autor: Abiintrea »

podbijam temat.
Zbyszekb
Posty: 1
Rejestracja: 2012-02-03, 15:59

Re: Elektryk Samochodowy

Post autor: Zbyszekb »

szukałem dobrego elektryka, oczywiście trudno o jakiegokolwiek. zapaliła mi się instalacja w golfie 4. objeździłem całe miasto i okolice. fachowcy nie chcieli nawet popatrzeć. odsyłali mnie do innych. kolega (kierowca ciężarówki)polecił mi swojego zaufanego elektryka Chyczewski Tadeusz w miejscowości Skrzynki. zadzwoniłem i przyjął mnie od ręki. następnego dnia odebrałem auto. jestem zadowolony z jego usług. od tamtej pory naprawia moje auta osobowe jak i ciężarówki. zna się na rzeczy. POLECAM!!!
gnom

Re: Elektryk Samochodowy

Post autor: gnom »

i wszyscy żyli długo i szczęśliwie naprawiając wszystko co jeździ u w/w mechanika. Urzekła mnie twoja historia ... :padam:
antek

Re: Elektryk Samochodowy

Post autor: antek »

jeśli chodzi o alternatory, rozruszniki, wymiana akumulatorów to polecam FHU Starter, chlopaki wiedzą co robią. robiłem u niego juz 2 samochody i z obu jestem zadowolony. akumulator pomimo ze ma juz 2 lata to w tych mrozach chodził jak ta lala( zakupiony też u nich). Polecam.
gosciu

Re: Elektryk Samochodowy

Post autor: gosciu »

Rozruszniki to tylko Mac - Gaver 100% dokładnosci POLECAM
Awatar użytkownika
elnotcho
Posty: 19
Rejestracja: 2010-11-27, 22:42
Lokalizacja: Płońsk
Kontakt:

Re: Elektryk Samochodowy

Post autor: elnotcho »

Witam!

Być może niepotrzebnie zawracam głowę, ale potrzebuję pomocy. Nie działa mi oświetlenie bagażnika w Octavii 2 (kombi). Żarówki i bezpieczniki sprawdzone (jeden bezpiecznik z tego co się orientuję odpowiada za oświetlenie wnętrza i bagażnika, a oświetlenie wnętrza działa bez zarzutu). Ma ktoś pomysł co może się dziać albo u kogo można to szybko naprawić?

Może ktoś się na tym zna i można by było się spotkać bez ingerencji elektryka? :P

Z góry dzięki za info.
Karol111112221

Re: Elektryk Samochodowy

Post autor: Karol111112221 »

Witam. Również polecam FHU STARTER w dawnej bazie GS na Wyszogrodzkiej. Naprawdę chłopaki znają się na swojej robocie. Jestem ich klientem już długi czas. Mają dobrze zaopatrzony sklep w części, zrobią wszystko w aucie z czego zawsze byłem zadowolony, Zajmują się także wulkanizacją. A co najważniejsze mają naprawę konkurencyjne ceny, bo wcześniej byłem w warsztacie na Wyszogrodzkiej u Szcześniaka tam gdzie części ciągnikowe, to za rozrusznik zachcieli jak za matkę, a do tego nie mają kanału i trzeba sobie samemu łatwić montaż. A w GSie chłopaki mają podnośnik do aut, szybko zamontowali nowy rozrusznik w naprawdę niższej cenie niż tam gdzie byłem wcześniej. Pozdro...
bronek1111111

Re: Elektryk Samochodowy

Post autor: bronek1111111 »

Panie starter, moze juz starczy tej krypto- i autoreklamy?
dominika321

Re: Elektryk Samochodowy

Post autor: dominika321 »

Karol111112221 pisze: 2014-01-01, 18:57 Witam. Również polecam FHU STARTER w dawnej bazie GS na Wyszogrodzkiej. Naprawdę chłopaki znają się na swojej robocie. Jestem ich klientem już długi czas. Mają dobrze zaopatrzony sklep w części, zrobią wszystko w aucie z czego zawsze byłem zadowolony, Zajmują się także wulkanizacją. A co najważniejsze mają naprawę konkurencyjne ceny, bo wcześniej byłem w warsztacie na Wyszogrodzkiej u Szcześniaka tam gdzie części ciągnikowe, to za rozrusznik zachcieli jak za matkę, a do tego nie mają kanału i trzeba sobie samemu łatwić montaż. A w GSie chłopaki mają podnośnik do aut, szybko zamontowali nowy rozrusznik w naprawdę niższej cenie niż tam gdzie byłem wcześniej. Pozdro...
To bardzo ważne aby byli wyposażeni w części samochodowe - skraca to czas naprawy! :)

----------
https://czescisamochodowe.waw.pl
Gość

Re: Elektryk Samochodowy

Post autor: Gość »

W sytuacji awarii opony w okolicach Jędrzejowa czy Łopuszna, LACARS Mobilny Serwis może szybko zareagować i zapewnić niezbędny serwis. Więcej informacji na: https://www.lacars.pl/
Awatar użytkownika
schuppealisha
Posty: 4
Rejestracja: 2024-04-24, 17:36
Lokalizacja: Warszawa

Re: Elektryk Samochodowy

Post autor: schuppealisha »

Czy taka osoba pomoże mi z ciągle niedziałającymi światłami w bagażniku?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post