Targowisko na szpilowce

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
mysza

Targowisko na szpilowce

Post autor: mysza »

Czy ktos potwierdzi ze teren ktory kupił novdom sprzedał i urzad miasta ma zrobic targ to jest boisko przy osiedlu novdom .Jest juz zgoda na zagospodarowanie .Ciekawe co teraz mieszkancy bloku g ciekawy widok beda miec.
Kati

Re: Targowisko na szpilowce

Post autor: Kati »

to nie jest teren novdomu a boisko zawsze bylo urzedu miasta-i zeby zrobc tam targ to trzeba byc glupcem i szalencem bo nie ma nawet drogi dojazdowej ,podmokly teren itp itd.Ludzie widze ze nie maja jakich nowych tematow wymyslac hehe
gosc

Re: Targowisko na szpilowce

Post autor: gosc »

Teren ten wykupił novdom i to jest fakt a w urzedzie tez pracuja madre osoby i wiedza co pisza
tv

Re: Targowisko na szpilowce

Post autor: tv »

teren osiedla villa nova jest od siatki do boiska po całości reszte miasta pzdr
czytacz

Re: Targowisko na szpilowce

Post autor: czytacz »

A ja słyszałam, że tam będzie budowana ściana płaczu dla tych wszystkich aktywnych-niezadowolonych z osiedla i zarządu :padam:
gosc

Re: Targowisko na szpilowce

Post autor: gosc »

czytacz pisze:A ja słyszałam, że tam będzie budowana ściana płaczu dla tych wszystkich aktywnych-niezadowolonych z osiedla i zarządu :padam:

To bedzie dluga kolejka do tej sciany bo co drugi płacze w novdomie jeszce takich histerykow nie widziałem :lol:
ken

Re: Targowisko na szpilowce

Post autor: ken »

gosc pisze:
czytacz pisze:A ja słyszałam, że tam będzie budowana ściana płaczu dla tych wszystkich aktywnych-niezadowolonych z osiedla i zarządu :padam:

To bedzie dluga kolejka do tej sciany bo co drugi płacze w novdomie jeszce takich histerykow nie widziałem :lol:

Haha czerwona dla zarzadu a biała dla mieszkancow bo tak jak oni płacza to zaden mieszkaniec społdzielni ich nie pobił
ODPOWIEDZ