Jak sprawdza się Cavoe Moi+?

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
Jolka26

Jak sprawdza się Cavoe Moi+?

Post autor: Jolka26 »

Cześć. Czy macie jakieś doświadczenie z Cavoe Moi+? Jestem ciekawa co o nim myślicie? Jak sobie daje radę na co dzień i jak z jego jakością?
Hela63

Re: Jak sprawdza się Cavoe Moi+?

Post autor: Hela63 »

Cavoe Moi+ też mnie zainteresował. Zrobiłam o nim całkiem niezły research więc na prawdę sporo o nim wiem. Cała wiedza jeszcze bardziej przekonała mnie do niego.
Bety52

Re: Jak sprawdza się Cavoe Moi+?

Post autor: Bety52 »

To co tak bardzo Ciebie do niego przekonało? Może dowiedziałaś się jakiś ciekawostek o tym wózku?
Hela63

Re: Jak sprawdza się Cavoe Moi+?

Post autor: Hela63 »

Na początku wygląd, a później jak wczytałam się w specyfikację, zorientowałam się, że nie tylko on wzbudza moje zainteresowanie. To wózek, który po prostu idealnie wpasowuje się w moje potrzeby, z którym na spokojnie poradzę sobie nawet gdy wszystko będę musiała ogarnąć sama :)
Bety52

Re: Jak sprawdza się Cavoe Moi+?

Post autor: Bety52 »

Jesteś wielka! Dzięki Tobie pozbyłam się wszelkich stresów związanych z tym wyborem :D dziękuję pięknie!
Gwen63

Re: Jak sprawdza się Cavoe Moi+?

Post autor: Gwen63 »

Nie mam wózka, ale od jakiegoś czasu mam go na oku i dokładnie zapoznaje się z jego ofertami i opiniami. Zapowiada się obiecująco. Wydaje mi się, że jest godny uwagi
agisro5
Posty: 5
Rejestracja: 2024-01-11, 12:22

Re: Jak sprawdza się Cavoe Moi+?

Post autor: agisro5 »

Czy ktoś ma inne doświadczenia w tej kwestii, które mógłby podzielić?
Andzia37

Re: Jak sprawdza się Cavoe Moi+?

Post autor: Andzia37 »

Wózek na każdy teren, dobrze amortyzuje nierówności, solidnie wykonany. Nie można nic złego o nim powiedzieć, bo jest po prostu ekstra :D
Ryba23

Re: Jak sprawdza się Cavoe Moi+?

Post autor: Ryba23 »

Myślę, że wózek powinien sprawdzać się be zarzutu. Sama mam go na oku, chciałabym, mieć go w swojej wyprawce.
Demi741

Re: Jak sprawdza się Cavoe Moi+?

Post autor: Demi741 »

Wózek, który na pewno spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających rodziców. Lekki, solidny, bezpieczny i wygodny. Polecam
Lftr3mm3
Posty: 4
Rejestracja: 2024-03-03, 15:24

Re: Jak sprawdza się Cavoe Moi+?

Post autor: Lftr3mm3 »

muszę się z nim zapoznać.
Roska34

Re: Jak sprawdza się Cavoe Moi+?

Post autor: Roska34 »

Moi+ jest wózkiem, o którym dowiedziałam się niedawno z grup mamusiowych. Okazało się, że jest nie tylko ładny, ale też dobrze zaprojektowany. Oni tak projektują te wózki, aby były wygodne i bezpieczne zarówno dla maluchów jak i rodziców. To się ceni :)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post