Telefon

wszystko co związane z telefonami
Irena84
Posty: 1
Rejestracja: 2023-10-31, 09:50

Re: Telefon

Post autor: Irena84 »

Nie miałam nigdy pojęcia akurat na ten temat.
_________________
jak obniżyć cukier
loi939

Re: Telefon

Post autor: loi939 »

A ja mam pytanie o abonament, bo kompletnie nie wiem, na jakąś opcję się zdecydować. Wstępnie spodobała mi się oferta https://otvarta.pl/ , bo mają dobre ceny i mogą zaproponować swoim klientom nawet internet 5G, jeśli zależy Wam na dobrym i silnym zasięgu.
Nascar
Posty: 1
Rejestracja: 2024-02-22, 09:20

Re: Telefon

Post autor: Nascar »

Jakie marki telefonów są teraz polecane?

---
skakanie na skakance efekty
Norris84
Posty: 1
Rejestracja: 2024-02-22, 11:02

Re: Telefon

Post autor: Norris84 »

Ja mam telefon marki Samsung i nie wyobrażam sobie mieć innego.
_________________
zdrowe oleje
Krystian87
Posty: 54
Rejestracja: 2023-11-15, 19:53

Re: Telefon

Post autor: Krystian87 »

Też posiadam prywanie Samsunga i nie wyobrażam zmienić sobie go na coś innego.
Gość

Re: Telefon

Post autor: Gość »

Odkryj świat najnowszych trendów i innowacji technologicznych z Pc-portal.pl! Ta strona to prawdziwa skarbnica wiedzy, idealna dla każdego, kto chce być na bieżąco z dynamicznie zmieniającym się światem technologii, również technologii związanej z telefonami. Od szczegółowych recenzji po eksperckie analizy i porady – Pc-portal.pl to miejsce, gdzie pasja do technologii łączy się z praktyczną wiedzą, dostarczając wartościowe informacje zarówno dla profesjonalistów, jak i entuzjastów. :cool:
maaja

Re: Telefon

Post autor: maaja »

A według was jakie najlepsze będą telefony do biura? Na co warto warto byłoby się zdecydować? Szukam czego do mojego biura i nie wiem do końca na co się zdecydować? W sieci to przykładowo znalazłam telefony ip u firmy COMEL-IT - ponoć te telefony często się kupuje. A wy co sadzicie?
palto22

Re: Telefon

Post autor: palto22 »

Macie też ostatnio problem z automatami dzwoniącymi? Ciężko się z nimi porozumieć, a wiadomo, że dzwonią w sprawie jakiejś reklamy. Chciałabym unikać takich połączeń, dlatego mam nadzieję, że strona https://cotoza.pl będzie pomocna. Można tam wpisać numer i przeczytać opinie na jego temat.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post