Gdzie realistyczne tatuaże?

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
Renn

Gdzie realistyczne tatuaże?

Post autor: Renn »

Hej gdzie zrobię zarąbiście realistyczne tatuaże? Miasto obojętnie, bo dla naprawdę dobrego kozaka jestem w stanie przejechac cały kraj. Dawajcie namiary.
janicka

Re: Gdzie realistyczne tatuaże?

Post autor: janicka »

Jak realizm to tylko u Henia albo Jacka z Jahlove Tattoo Są na Wilczej w Wawie. Zobacz sobie najpierw ich portoflio to szczeka ci opadnie do połogi. Czegoś takiego jeszcze nie widziałam.
alutka3

Re: Gdzie realistyczne tatuaże?

Post autor: alutka3 »

Wow sprawdziłam sobie z ciekawości tego Henia i faktycznie kozak! Niesamowite co można stworzyć na skórze. Aż sama zachciałam jakiegoś tatuaża :D
marynosek

Re: Gdzie realistyczne tatuaże?

Post autor: marynosek »

Grunt to własnie znaleźć kogoś kto będzie ci odpowiadał. Dlatego nie idź gdzie bądź bo wiesz będziesz to nosił do końca życia haha. Tj tu ktoś podpowiada najpierw sprawdzaj portfolio i dopiero potem szukaj opinii, i umawiaj wizytę :)
entonces

Re: Gdzie realistyczne tatuaże?

Post autor: entonces »

ja również w jahlove robiłam pierwszą dziarke u Mai i był sztos - super atmosfera :D
martuś

Re: Gdzie realistyczne tatuaże?

Post autor: martuś »

Jeśli chodzi o dziary i piercing, to tylko JahLove na Wilczej w Warszawie. Mają tam świetnych artystów i specjalistów w tej dziedzinie
mario3

Re: Gdzie realistyczne tatuaże?

Post autor: mario3 »

Hej, też słyszałem o tym studio JahLove. Faktycznie mają tam dobrych tatuażystów. Ktoś jeszcze ma jakieś doświadczenia z innymi miejscami w stolicy?
NeoX

Re: Gdzie realistyczne tatuaże?

Post autor: NeoX »

Ja również miałam robiony tatuaż w JahLove i jestem bardzo zadowolona z efektu. Jeśli chodzi o inne miejsca w Warszawie, to słyszałam też wiele pozytywnych opinii o studio Inkspired. Warto zwrócić uwagę na ich portfolio, zwłaszcza jeśli ktoś szuka realistycznych tatuaży
carlaa

Re: Gdzie realistyczne tatuaże?

Post autor: carlaa »

Natomiast tutaj https://www.skytattoo.net/tatuaze-a-pie ... znaczenie/ macie trochę ciekawostek o tatuażach oraz piercingu? Dowiecie się o kulturze, znaczeniu owych zabiegów? Skąd to wszystko się wzięło... Jak dla mnie artykuł jest naprawdę interesujący.
kama9923

Re: Gdzie realistyczne tatuaże?

Post autor: kama9923 »

Realistyczne tatuaże ogólnie są teraz mega modne, więc myślę, że to bardzo fajny pomysł na dziarkę :)
Gość

Re: Gdzie realistyczne tatuaże?

Post autor: Gość »

Warto zastanowić się nad tym, czy tatuaż pasuje do naszego stylu życia i pracy, ponieważ niektóre zawody mogą wymagać zasłaniania tatuaży w miejscu pracy.
Gość

Re: Gdzie realistyczne tatuaże?

Post autor: Gość »

porządne portfolio mają w tym jahlove tattoo - ja niedaleko warszawy bo spod otwocka jestem więc pewnie się do nich wybiorę - podejrzewam że terminy dość odległe?
Gość

Re: Gdzie realistyczne tatuaże?

Post autor: Gość »

byłam kiedys z koleżanką w JL tattoo zarąbista ekipa! <3
Awatar użytkownika
elliot44
Posty: 4
Rejestracja: 2024-03-11, 17:27
Lokalizacja: Nysa

Re: Gdzie realistyczne tatuaże?

Post autor: elliot44 »

Również rozważam zrobienie sobie tatuażu.
ODPOWIEDZ