terapia dla par

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
MartaK

terapia dla par

Post autor: MartaK »

Czy ktoś korzystał z takiej terapii i co najważniejsze czy pomogła. Jeszcze nic nie mówiłam mężowi o moim pomyśle, ale nie sądzę że sami uporamy się z problemami. Wasze odpowiedzi pomogą mi podjąć decyzje czy warto próbować.
ana

Re: terapia dla par

Post autor: ana »

Próbować zawsze warto moim zdaniem. Nie powiem ci, że na 100% się uda ale jeśli nie spróbujecie to nigdy się nie dowiecie. Z tym, że najpierw porozmawiaj z mężem, to musi być wasza wspólna decyzja.
Dominika00

Re: terapia dla par

Post autor: Dominika00 »

Ja mogę tylko dodać, że naprawdę warto próbować. W moim związku było bardzo źle i tylko dzięki terapii i naszym chęciom do dnia dzisiejszego jesteśmy razem. Powiem więcej, dużo lepiej się dogadujemy. Życzę żeby się i wam udało @MartaK.
Małgosia34

Re: terapia dla par

Post autor: Małgosia34 »

My najpierw korzystaliśmy z terapii uzależnień w Gdańsku. Niestety jak dochodzą problemy z alkoholem to myślę, że zwykła terapia nic nie da. Najpierw trzeba pozbyć się generatora nowych problemów czyli alkoholu.
stephano7
Posty: 36
Rejestracja: 2022-02-09, 13:29

Re: terapia dla par

Post autor: stephano7 »

W związku moich znajomych były problemy, ale zamiast terapii dla par to oboje osobno zapisali się na terapię online. Opcję znaleźli na wetalk. Każdy z nich pracował nad sobą i nauczyli się rozmawiać o swoich potrzebach, marzeniach i na nowo otworzyli się nawzajem przed sobą.
Sunny

Re: terapia dla par

Post autor: Sunny »

Jeśli w małżeństwie dzieje się coś złego to taka psychoterapia dla par Kraków to bez wątpienia najlepsza opcja. Warto się na nią zdecydować, by uratować swój związek.
Gość

Re: terapia dla par

Post autor: Gość »

Rozpoznawanie sygnałów zainteresowania ze strony mężczyzny może być trudne. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak odczytywać te sygnały, sprawdź https://steptop.pl/jak-odczytac-sygnaly ... teresowany Ta strona oferuje praktyczne porady, jak zrozumieć zachowanie mężczyzny i lepiej odczytywać jego intencje.
Krystian87
Posty: 54
Rejestracja: 2023-11-15, 19:53

Re: terapia dla par

Post autor: Krystian87 »

W niektórych przypadkach takie rozwiązanie jest ostateczne.
Awatar użytkownika
jamar39
Posty: 4
Rejestracja: 2024-01-29, 12:43
Lokalizacja: Strzelce Krajeńskie

Re: terapia dla par

Post autor: jamar39 »

Pamiętajcie, że chcieć takiej terapii muszą dwie osoby - nie jedna.
Awatar użytkownika
rebeca25
Posty: 4
Rejestracja: 2024-03-04, 18:33
Lokalizacja: Strzelce Krajeńskie

Re: terapia dla par

Post autor: rebeca25 »

Co jeśli partner ma problem z alkoholem? Czy terapia wystarczy? Walka z alkoholizmem, narkomanią lub uzależnieniem od hazardu to poważne wyzwanie. Te i wiele innych uzależnień śmiało można określić chorobami cywilizacyjnymi, z którymi boryka się coraz większa liczba osób. Decyzja o podjęciu walki z uzależnieniem jest kluczowa, aby wyrwać się z sideł nałogu. W sieci znalazłam również te porady - https://czasdzieci.pl/ro_artykuly/id,184681f3.html
ODPOWIEDZ