zoologiczny w Marc polu?

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
nataleczka92
Posty: 20
Rejestracja: 2012-09-13, 09:30

zoologiczny w Marc polu?

Post autor: nataleczka92 »

podobno po byles kwiaciarni ma tam byc zoologiczny. Wie ktos kiedy otwarcie jesli to prawda?
Hubert
Posty: 174
Rejestracja: 2011-01-20, 08:39

Re: zoologiczny w Marc polu?

Post autor: Hubert »

Dobrze by było jakiś z prawdziwego zdarzenia.Aby tylko niekolejna beznadziejna złota rybka ,3 w płońsku już wystarczą.
aska
Posty: 19
Rejestracja: 2011-09-12, 11:49

Re: zoologiczny w Marc polu?

Post autor: aska »

No i niestety.... Następna "Złota rybka". Już jest oklejona jako "Złota rybka" i nie wygląda na to, żeby ktoś się wysilał na sklep z prawdziwego zdarzenia.
Hubert
Posty: 174
Rejestracja: 2011-01-20, 08:39

Re: zoologiczny w Marc polu?

Post autor: Hubert »

Taki urok płońska,zero wyboru,ceny warszawskie szkoda gadać.Na tyle tych zoologicznych właściciel poświecił by jeden aby zrobić akwarystyczny z prawdziwego zdarzenia.Gdzie są roślinki rożnego gatunku,gdzie ryby,jakieś krewetki.Ostatnio szukałem akcesoriów do akwa musiałem jak zwykle zamawiać przez neta mimo 4 zoologicznych.W warszawskim www.diskus-zoo.pl są ceny jak w płońsku.a wybór o 100% większy.
Artur_N
Posty: 235
Rejestracja: 2007-11-05, 23:49
Lokalizacja: West Side

Re: zoologiczny w Marc polu?

Post autor: Artur_N »

Płońsk to za mały rynek, żeby utrzymywać dużą ilość roslin i ryb, bo wiadomo, że jakiś procent tego odpada zawsze w trakcie oczekiwania na klienta, ma się to co podstawowe i w rozsądnych ilościach, mnie to nie dziwi, niestety.
rafal194
Posty: 69
Rejestracja: 2008-04-16, 22:29
Lokalizacja: Płońsk
Kontakt:

Re: zoologiczny w Marc polu?

Post autor: rafal194 »

Nikt tu nie mówi o dużych ilościach,skoro mają paletki po 50zł a nie mają innych bardziej popularnych ryb to coś jest nie tak.Wystarczyło by w jednym postawić akwarium ze 100l roślinne i sprzedawać odnóżki.Mówisz ze Płońsk jest za mały na powiększenie podstawowego większego asortymentu ,a na 4 zoologiczne nie jest już za mały.Pamiętam kiedyś był zoologiczny na warszawskiej po schodkach przy zielonym rynku.Nie miał dużego wyboru,ale bez problemu sprowadzał najróżniejsze gatunki na zamówienie.Nawet w pojedynczych sztukach.
Artur_N
Posty: 235
Rejestracja: 2007-11-05, 23:49
Lokalizacja: West Side

Re: zoologiczny w Marc polu?

Post autor: Artur_N »

I dlatego już go nie ma. Gdyby to było opłacalne to na pewno ktoś by to sprzedawał, zoologiczne idą w kierunku wędkarstwa tak jak ten P. Bidasa z Płockiej. Na ten przykład w Ciechanowie gdzie jest 2,5-3 razy wiecej mieszkancow jak w Płońsku ledwo zipą dwa zoologiczne (które zresztą kiedyś były jednym sklepem).
Awatar użytkownika
emmett28
Posty: 3
Rejestracja: 2021-03-08, 15:37
Lokalizacja: Mszana Dolna

Re: zoologiczny w Marc polu?

Post autor: emmett28 »

Korzystając ze sklepów zoologicznych online często możemy zaoszczędzić względem standardowych sklepów nawet połowę wartości danego produktu. Tę sumę wykorzystamy wedle własnego uznania, a dobrym pomysłem wydaje się przeznaczenie jej na zakup dodatkowej zabawki dla pieska, kotka czy innego, zwierzęcego przyjaciela. Moim ulubionym sklepem jest https://hubun.pl/
Awatar użytkownika
noahbogisich
Posty: 1
Rejestracja: 2021-05-23, 12:21
Lokalizacja: Mszana Dolna

Re: zoologiczny w Marc polu?

Post autor: noahbogisich »

W ostatnim czasie zmieniłam formę robienia zakupów. Teraz najczęściej zamawiam produkty przez internet, również te dla zwierząt. Trafiłam na sklep z dużą ilością różnych przysmaków i zabawek, które uwielbia mój kot i postanowiłam skorzystać.
________
sklep zoologiczny
daisy56

Re: zoologiczny w Marc polu?

Post autor: daisy56 »

Bardzo ważne jest to, aby odpowiednio zadbać o naszego pupila. Dlatego z pewnością przydadzą Wam się różne akcesoria dla psów. Takie zakupy najwygodniej zrobić online - dlatego polecam wizytę w tym sklepie internetowym: https://www.obroza-elektryczna.pl/czytn ... -dla-psow/ .
Awatar użytkownika
donolson
Posty: 1
Rejestracja: 2022-12-16, 13:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: zoologiczny w Marc polu?

Post autor: donolson »

Choć wybór podstawowych akcesoriów dla czworonożnych osesków może wydawać się prostym zadaniem, właściciele nie zawsze wiedzą, jaka obroża dla szczeniaka będzie najlepsza lub jakie wybrać dla niego szelki.


________________________________
obroze dla szczeniaków
Gość

Re: zoologiczny w Marc polu?

Post autor: Gość »

Jeśli zastanawiasz się nad założeniem akwarium słodkowodnego i poszukujesz poradników oraz inspiracji, warto zajrzeć na https://trzmiel.com.pl/akwarystyka-slodkowodna Strona ta oferuje cenne wskazówki dotyczące wyboru ryb, roślin oraz akcesoriów akwarystycznych. Czy myślałeś już, jakie gatunki ryb chciałbyś mieć w swoim akwarium?
mikka

Re: zoologiczny w Marc polu?

Post autor: mikka »

Ja wiekszosc zamawiam przez internet . Ostatnio trafilam na bardzo fajny sklep z akcesoriami dla piesków https://kissthedog.pl/ warto sobie zajrzec
Awatar użytkownika
rathjerome
Posty: 4
Rejestracja: 2024-03-04, 14:26
Lokalizacja: Poznań

Re: zoologiczny w Marc polu?

Post autor: rathjerome »

Jakie sklepy zoologiczne polecacie w szczególności?
ODPOWIEDZ