Gdzie pozbyć się niepotrzebnych części?

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
Gość

Gdzie pozbyć się niepotrzebnych części?

Post autor: Gość »

Mam w warsztacie trochę niepotrzebnych części, które chciałbym sprzedać i szukam jakieś opcji, żeby się tego pozbyć. Jak macie coś sprawdzonego, gdzie będzie można to sprzedać to dajcie znać. Najlepiej jeśli ktoś by kupił całościowo wszystko, bo nie chce też na każdą część szukać kupca.
mizter
Posty: 2
Rejestracja: 2024-02-21, 20:26

Re: Gdzie pozbyć się niepotrzebnych części?

Post autor: mizter »

Szczerze mówiąc totalnie się na tym nie znam, więc wolę poczytać Wasze odpowiedzi
------------------------------
Wywóz gruzu Poznań
Gość

Re: Gdzie pozbyć się niepotrzebnych części?

Post autor: Gość »

Kluczowa kwestia ile masz tych części, jak pojedyncze to ewentualnie będzie można próbować samodzielnie to sprzedać, jeśli tego jest dużo, to pewnie skup taki jak https://kupielozyska.pl/kontakt będzie lepszym rozwiązaniem i istotnie ułatwi taką sprzedaż więc to trzeba brać pod uwagę.
Awatar użytkownika
armstrongcleve
Posty: 1
Rejestracja: 2024-03-01, 10:31
Lokalizacja: Vrbátky

Re: Gdzie pozbyć się niepotrzebnych części?

Post autor: armstrongcleve »

Według mnie chcąc się pozbyć np. niepotrzebnych części zalegających w naszym warsztacie lub ogólnie chcąc coś szybko sprzedać, warto jest dodać ogłoszenia na ten temat na popularnych portalach ogłoszeniowych. Często osoby zainteresowane zakupem czegoś w pierwszej kolejności sprawdzają, czy ktoś w pobliżu właśnie tego nie wystawia. Ja sam często korzystam z takich portali ogłoszeniowych, zarówno w formie sprzedawcy, jak i kupca. A wy?
______________________
darmowe ogłoszenia bez rejestracji
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post