Praca i konfikty.

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
Awatar użytkownika
qwintheiser
Posty: 4
Rejestracja: 2024-01-24, 13:24
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Praca i konfikty.

Post autor: qwintheiser »

Uniwersalnym sposobem na zapobieganie konfliktom jest precyzyjne wyrażanie potrzeb, unikanie niejasności w komunikacji oraz pomoc doświadczonego moderatora. Jeśli jednak ze względu na konflikt w firmie sama myśl o przyjściu do biura przyprawia Cię o gęsią skórkę, pamiętaj, że życie jest jedno, a zmiany najczęściej wychodzą nam na dobre. Co o tym sądzicie?
Awatar użytkownika
gibsonlauretta
Posty: 3
Rejestracja: 2024-01-24, 14:49
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Praca i konfikty.

Post autor: gibsonlauretta »

Konflikty w zespole są nieuchronne, na szczęście większość z nich można rozwiązać. Bywa jednak, że brakuje dobrej woli, spór ciągnie się od dawna, problemy się nawarstwiają i nikt nie ma już siły na szukanie rozwiązań. Warto wtedy spojrzeć na konflikt inaczej. Może jest to okazja do zmian zawodowych? Zmiany miejsca pracy lub nawet branży? W sieci znalazłam te porady - https://www.projektefektywny.pl/blog/ja ... w-zespole/
paniczka

Re: Praca i konfikty.

Post autor: paniczka »

Ogolnie atmosfera w pracy ma duzy wplyw na to jak sie pracuje, dlatego konflikty nigdy nie sluza. Ja np slyszalam ostatnio paskudne opinie o lotte wedel - podobno tam sa na codzien jazdy, zwlaszcza w dziale marketingu. Szef podobno nie ma problemu z zachowaniami mobbingowymi, grozi specjalistom, wyzywa ich. Nie wyobrazam sobie w takiej atmosferze pracowac
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post