Outsourcing po płońsku

Chcesz pracowac ? Zerknij tu.
neomoderny
Posty: 2
Rejestracja: 2008-08-19, 22:44

Outsourcing po płońsku

Post autor: neomoderny »

Witam, mam pytanie, czy w Płońsku poza stricte produkcją znajduje się jako taki rynek usług? finansowych, personalnych, szkoleniowych? Czy jest tu np jakaś Agencja Pracy poza PUPem;)? Bo z tego co widzę to tylko bramy, meble, fmcg i cegły w Płonsku można uraczyć? A co z pracą bardziej wyrafinowaną??


pozdrawiam serdecznie
adam
trader
Posty: 615
Rejestracja: 2006-09-23, 21:57
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: trader »

Raczej jest to chyba za mały rynek na tego typu usługi. Zdaje się, że jest tu kilku doradców finansowych. A jeśli chodzi o pracę, to wszelkie wieści rozchodzą się z prędkością światła pocztą pantoflową. Poza tym zatrudnia się zazwyczaj rodzinę i wszystkich krewnych królika. ;)
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Post autor: Piter »

Poza tym zatrudnia się zazwyczaj rodzinę i wszystkich krewnych królika.
Smutne ale w Płońsku bardzo prawdziwe ;)
neomoderny
Posty: 2
Rejestracja: 2008-08-19, 22:44

Post autor: neomoderny »

Czyli ktoś z zewnatrz w ogóle może zapomnieć o tym żeby chwycić się czegoś sensownego?

Pracuję w Warszawie od kilku lat w branży rekrutaycyjnej ale okoliczności obligują mnie do powrotu w rodzinne, podpłońskie strony. Bedę musiał sie jednak jakoś utrzymywać, pracować, w płońsku, ale jak i gdzie nie wiem. Szkoda, że moje obawy się potwierdzają,
trader
Posty: 615
Rejestracja: 2006-09-23, 21:57
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: trader »

Wymyśl jakieś nowe Gadu-Gadu czy Naszą Klasę, a sukces masz gwarantowany. :D
Awatar użytkownika
dazgo
V.I.P.
Posty: 573
Rejestracja: 2006-12-10, 16:20
Lokalizacja: Daleko od Płońska

Post autor: dazgo »

jest agencja pracy tymczasowej - CICP (Interim...), Integrum (czy jakoś tak), ale adresów nie pamiętam, a dodatkowo koło pizzerii Verona była kiedyś doradztwo pracy, poza UP, ale nie wiem czy jeszcze funkcjonuje...
Awatar użytkownika
weberenrico
Posty: 1
Rejestracja: 2023-12-22, 12:28
Lokalizacja: Warszawa

Re: Outsourcing po płońsku

Post autor: weberenrico »

Outsourcing IT daje pewność, że wrażliwe dane pozostaną na swoim miejscu i będą wykorzystane zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Jeśli mamy obawę aby powierzać pełną kontroli nad IT to można postawić na outsourcing o mniejszym lub większym zasięgu, w zależności od tego w jakim stopniu chcemy wpływać na podejmowane w obszarze IT decyzje.


___________________________
software house
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post