dobry fryzjer w Płońsku

Czyli gdzie coś wypić, zjeść i dobrze się zabawić.
Co komu polecić, a co odradzić.
myszanka
Posty: 9
Rejestracja: 2011-03-30, 14:56

dobry fryzjer w Płońsku

Post autor: myszanka »

Witam wszystkich bardzo serdecznie :) Jestem tu nowa i chciałabym się poradzić :) czy ktoś mógłby mi polecić jakiegoś dobrego fryzjera w Płońsku ? Chodzi mi o koloryzację włosów, żeby nie było zbyt drogo i żebym wyszła zadowolona :) . Bardzo proszę o poradę i z góry DZIĘKUJĘ :)
Awatar użytkownika
paolcia
Posty: 59
Rejestracja: 2011-05-02, 21:31

Re: dobry fryzjer w Płońsku

Post autor: paolcia »

Witaj, ja ze swojej strony mogę polecić salon fryzjerski Elizabeth na przeciwko Polo na Grunwaldzkiej, Ela bardzo dobrze robi włosy zarówno jesli chodzi o strzyżenie jak i koloryzację, w porównaniu z innymi w Płońsku ja uważam że ceny są również super. Sama jestem Jej klientką już od kilku lat i jestem bardzo zadowolona z Jej usług. Szczerze polecam
Abiintrea
Posty: 24
Rejestracja: 2011-05-23, 15:22

Re: dobry fryzjer w Płońsku

Post autor: Abiintrea »

Ja polecam dziewczynę jak idziesz od rynku do vigara, naprzeciw apteki i sklepu rtv agd. 'termy-spa' czy jakoś tak ta nazwa. Jest dobra, zawsze farbuje mi włosy, robiła mi też fryzurę na studniówkę :D Polecam.
fryzjer

Re: dobry fryzjer w Płońsku

Post autor: fryzjer »

Jeśli chodzi o Elę na przeciwko Polo to mam bardzo negatywną opinię, ponieważ bardzo zniszczyła mi włosy musiałam korzystać na drugi dzień z innego fryzjera tragiedia. jest bardzo cwana i wyrafinowana i to już nie jest fajne. Jeśli chodzi o cenę to porównnie do Beaty Czyżykowskiej, która wie co robi więc polecam korzystać z profesjonalnego fryzjera i nie płacić drugie tyle za poprawki.
Awatar użytkownika
paolcia
Posty: 59
Rejestracja: 2011-05-02, 21:31

Re: dobry fryzjer w Płońsku

Post autor: paolcia »

Ja nigdy nie miałam problemu z włosami po wizycie u Eli, dlatego ją polecam.
myszanka
Posty: 9
Rejestracja: 2011-03-30, 14:56

Re: dobry fryzjer w Płońsku

Post autor: myszanka »

Może ktoś jeszcze się wypowie :) a tak wogóle jak kształtują się ceny za malowanie? włosy mam dość długie...
myszanka
Posty: 9
Rejestracja: 2011-03-30, 14:56

Re: dobry fryzjer w Płońsku

Post autor: myszanka »

A może ktoś coś słyszał o niejakiej pani Jadzi z Kopernika, albo o panu Jacku z ,,Olimpu" ( nie jestem pewna )??? :niepewny:
Abiintrea
Posty: 24
Rejestracja: 2011-05-23, 15:22

Re: dobry fryzjer w Płońsku

Post autor: Abiintrea »

Pan Jacek, to pracował na jaworskiego, jesli myslimy o tym samym, jest dobry, ale sie ceni. Ta dziewczyna z termy-spa nie bierze wiele za farbowanie, u mnie za balejaż na włosach daleko sięgajacych za barki wzieła 50 zł !!! a wykonanie świetne. Beata Czyżykowska to porażka, jak robila mi włosy na 1 komunie lata temu, to nie dość ze męczyłam się w niewygodnych wałkach całą noc, to jeszcze na drugi dzień po godzinie się wyprostowały. ;/ :krzeslem:
gość21

Re: dobry fryzjer w Płońsku

Post autor: gość21 »

Witam... Ja gorąco polecam Elę z grunwaldzkiej na przeciwko POLO MARKETU...
Ona lubi to co robi i robi to profesjonalnie....
Baleyage w jej wykonaniu to mistrzostwo....
Awatar użytkownika
paolcia
Posty: 59
Rejestracja: 2011-05-02, 21:31

Re: dobry fryzjer w Płońsku

Post autor: paolcia »

za baleyage zapłaciłam 80 zł u Eli, włosy mam długie
elmo

Re: dobry fryzjer w Płońsku

Post autor: elmo »

Aja polecam fryzjera z targowej na skżyzowaniu za kioskiem w prawo schodzi się do garażu koleś wymiata konkretnie :ok:
gosc

Re: dobry fryzjer w Płońsku

Post autor: gosc »

mam do was pytanko, kogo plecacie z tych 3 fryzjerów na czesanie na wesle ( gosc). Ela z Grunwaldzkiej, Jadzia z Kopernika czy Jacek z Wieczorkow? Mam długie włoski i chciałabym cos fajnego nie jakiegos koka. :)
gość222

Re: dobry fryzjer w Płońsku

Post autor: gość222 »

Ja poleciłbym Ci z tych trzech Ele z grunwaldzkiej na przeciwko polo.... czesze naprawdę super....
myszanka
Posty: 9
Rejestracja: 2011-03-30, 14:56

Re: dobry fryzjer w Płońsku

Post autor: myszanka »

Chciałam jeszcze dopytać czy ten pan Jacek ma swój zakład w CH. OLimp? i ile bierze za malowanie włosów ( takich do ramion ), moze ktoś wie .. POzdrawiam :)
Awatar użytkownika
MONIKAPPP
Posty: 50
Rejestracja: 2010-08-03, 15:34

Re: dobry fryzjer w Płońsku

Post autor: MONIKAPPP »

A jakie macie opinie o Waldku ?.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post