Montaż klimatyzacji Małopolska

Gość

Montaż klimatyzacji Małopolska

Post autor: Gość »

Upały z tego roku skłaniają nas do zainstalowania klimatyzacji w naszym domu z myślą o następnym sezonie. Czy ktoś ma doświadczenie z firmami specjalizującymi się w montażu klimatyzacji na terenie Małopolski? Oczywiście, interesuje nas także profesjonalny serwis i konserwacja po zainstalowaniu.
Gość

Re: Montaż klimatyzacji Małopolska

Post autor: Gość »

Może warto w ogóle wszystkie takie instalacje zlecić jednej firmie. Alfa Projekt http://www.alfaprojekt.com.pl/ to jedna z firm, która specjalizuje się w montażu klimatyzacji i pomp ciepła. Montują sprzęt znanych marek, takich jak Bosch, Atlantic czy Galmet. Warto skonsultować się z nimi w sprawie instalacji klimatyzacji i całej reszty.
pilka33
Posty: 111
Rejestracja: 2023-04-25, 14:27

Re: Montaż klimatyzacji Małopolska

Post autor: pilka33 »

A jaką firmę zajmującą się sprzedażą i montażem moglibyście polecić? Czy ktoś z Was miał może kiedyś do czynienia z taką firmą jak Noxa? Ja słyszałam, że oferuje ona między innymi dobrej jakości klimatyzatory ścienne, które dobrze mogą się sprawdzić nie tylko w domach i mieszkaniach, ale również w biurach, restauracjach oraz sklepach.
Bogusław207
Posty: 18
Rejestracja: 2021-07-30, 21:43

Re: Montaż klimatyzacji Małopolska

Post autor: Bogusław207 »

A wiecie, że przy płynnych membranach dachowych w kolorze białym klimatyzacja może nie być potrzebna? Ten rodzaj izolacji skutecznie odbija promienie słoneczne i sprawia, że wnętrze danego budynku nie nagrzewa się tak szybko.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post