ogród

Aleksy84309
Posty: 1
Rejestracja: 2022-03-20, 12:54

ogród

Post autor: Aleksy84309 »

Cześć, wiecie jak zadbać o ogród przed zimą? Widziałem na stronie https://www.stiga.pl/blog/ostatnie-prze ... w-ogrodzie sporo informacji na ten temat ale nie wiem czy faktycznie tak się robi czy może są inne sposoby. Czytacie na takie tematy czy was to nie interesuje?
Longin53266
Posty: 1
Rejestracja: 2022-07-29, 08:01

Re: ogród

Post autor: Longin53266 »

Na temat ogrodu nie wiem zbyt wiele. Zastanawiam się jeszcze gdzie można kupić wrzosy. Niestety w żadnym sklepie nie znalazłem takich produktów i nie wiem już gdzie tego szukać. Jeśli wiecie coś na ten temat to koniecznie zostawcie jakąś informacje.
Awatar użytkownika
meggie46
Posty: 1
Rejestracja: 2023-02-01, 12:42
Lokalizacja: Krosno

Re: ogród

Post autor: meggie46 »

Mam nadzieję, że miesiące zimowe szybko od nas odejdą i zaraz będziemy mogli zacząć się cieszyć dobrą pogodą. Już nie mogę się doczekać aż za oknem będzie ciepło i będzie można spędzać czas w swoim przydomowym ogródku. Wy również tak macie? :)
________________________________
ławki ogrodowe
Janusz77
Posty: 2
Rejestracja: 2023-02-04, 23:06

Re: ogród

Post autor: Janusz77 »

Macie jakieś sprawdzone nawozy do roślin w waszych ogrodach?
________________________________
szalunki słupowe
elizas30
Posty: 9
Rejestracja: 2022-09-09, 15:49

Re: ogród

Post autor: elizas30 »

Jeśli szukasz profesjonalnej firmy ogrodniczej, która pomoże Ci w przygotowaniu ogrodu do zimy lub w innych pracach ogrodowych, to polecam Ci firmę Ogrody Grass. Firma ta oferuje kompleksowe usługi ogrodnicze, takie jak projektowanie, zakładanie i pielęgnacja ogrodów. Firma [Ogrody Grass] ma nowoczesny sprzęt i wykwalifikowaną kadrę, która zapewni Ci fachową obsługę i wysoką jakość wykonania. Firma https://ogrodygrass.pl/ ma wiele pozytywnych opinii od zadowolonych klientów, którzy cieszą się pięknym i funkcjonalnym ogrodem przez cały rok. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ofercie firmy Ogrody Grass, to zapraszam Cię do odwiedzenia ich strony internetowej lub kontaktu telefonicznego. Mam nadzieję, że moja odpowiedź była pomocna i życzę powodzenia w pielęgnacji ogrodu przed zimą.
Rambo19

Re: ogród

Post autor: Rambo19 »

Dla mnie ogród jest moją dumą, chociaż wiem że przez ostatnie lata popełniłem wiele błędów w pielęgnacji swoich roślin. W tym roku chcę o to zadbać i pod adresem: https://www.folie-budowlane.pl/ udało mi się znaleźć fajne produkty do domu i ogrodu. Warto mieć tą stronę na uwadze.
rufus
Posty: 19
Rejestracja: 2023-11-13, 11:09

Re: ogród

Post autor: rufus »

W przypadku większych ogrodów, zalecam zastosowanie pompy o większej mocy oraz systemu nawadniania o rozgałęzionym układzie. Taki system pozwoli na efektywne nawadnianie różnych stref ogrodu. Przydatne informacje na ten temat znajdziesz na https://agrokurier.pl/jak-wydajnie-podl ... do-studni/ i planowanie systemu nawadniania według stref jest kluczowe dla optymalizacji zużycia wody.
Awatar użytkownika
hcarter
Posty: 1
Rejestracja: 2023-11-29, 14:23
Lokalizacja: Poznań

Re: ogród

Post autor: hcarter »

Najchętniej uprawianym na działkach krzewem owocowym jest malina. Jej smaczne, soczyste i niezwykle zdrowe owoce mogą pojawiać się na pędach od wczesnego lata aż do późnej jesieni, zapewniając nam stałą dostawę cennych witamin. Maliny dzielą się na dwa rodzaje: krzewy letnie, owocujące wczesnym latem na pędach jednorocznych oraz krzewy jesienne, owocujące późnym latem i jesienią na pędach tegorocznych.


____________________________
krzewy owocowe
ODPOWIEDZ