Spółdzielnia mieszkaniowa C.W.U.

gosc1
Posty: 5
Rejestracja: 2011-12-19, 22:22

Spółdzielnia mieszkaniowa C.W.U.

Post autor: gosc1 »

Witam.
Chciałbym troszkę przybliżyć jak to nasza "Kochana" Spółdzielnia Mieszkaniowa robi ludzi w konia otóż wiemy wszyscy jak działa dostarczanie C.W.U. (Ciepłej Wody Użytkowej) do naszych mieszkań jasne jest to że aby po odkręceniu kurka z ciepłą wodą - woda ciepła nam w tym samym czasie leciała z kranu; ciepła woda przygotowywana w układzie grzewczym jest doprowadzona do najwyższej kondygnacji zasilając przy tym w danym pionie odrebne mieszkania przy czym układ ten składa sie również z przewodu cyrkulacyjnego co pozwala utrzymać cały czas wodę o zadanej temperaturza lecz aby układ cyrkulacyjny działał w pełnej sprawności potrzebna jest również pompa cyrkulacyjna która powinna być ustawiona wprost proporcjonalnie z rozbiorem C.W.U. i właśnie z moich obserwacji aby ta upragniona ciepła woda poleciała z mojego kranu (z Państwa zapewne również) muszę najpierw upuścić z kranu około 30 litrów wody za którą każdorazowo płacę (Płocimy drodzy Państwo).

Drodzy Państwo każdy z was korzystając w swoim mieszkaniu z C.W.U. jest nabijany przez SM w butelkę.
prezesSM

Re: Spółdzielnia mieszkaniowa C.W.U.

Post autor: prezesSM »

Chyba na 4 piętrze mieszkasz, drogi nam lokatorze...
robert41
Posty: 38
Rejestracja: 2011-04-03, 14:41
Kontakt:

Re: Spółdzielnia mieszkaniowa C.W.U.

Post autor: robert41 »

To nie tylko dotyczy spółdzielni mieszkaniowej ale też nowych bloków .Mieszkam na parterze i tez muszę upuscic trochę wody zeby leciała ciepła i potem gorąca.Wszyscy jestesmy chyba zgodni że za wode płacimy coraz to wiecej.
gosc1
Posty: 5
Rejestracja: 2011-12-19, 22:22

Re: Spółdzielnia mieszkaniowa C.W.U.

Post autor: gosc1 »

prezesSM co za różnica czy mieszkasz na 4 czy na 1 piętrze fakt jest jeden SM robi nas w konia!!!
Ale jest Statut Spółdzielni; Sąd i Krajowa Rada Spółdzielcza.
Więc mamy trzy drogi na początek.
Gość

Re: Spółdzielnia mieszkaniowa C.W.U.

Post autor: Gość »

W moim odczuciu, AIWA to marka, która łączy nowoczesność z tradycją. Jeśli zastanawiasz się nad wyborem, warto zobaczyć ich ofertę na https://www.aiwa.pl/ Spory wybór pomp ciepła, od małych idealnych do małych mieszkań po naprawdę mocarne jednostki. Warto się zapoznać z ich ofertą bo jest dość ciekawa, a jakość japońska mówi sama za siebie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post