Ogólna dyskusja - Ważne tematy

Tutaj możesz złożyć swoją propozycje, skargę, przedłożyć swoją uwagę i opinię. Zaproponować nowy dział. Jeśli masz pytanie dotyczące forum lub problem z jego obsługą, tutaj możesz zapytać.
Awatar użytkownika
hex
Posty: 142
Rejestracja: 2006-12-29, 10:08

Ogólna dyskusja - Ważne tematy

Post autor: hex »

Słuchajcie, czy "Ważne tematy" są aż tak ważne, żeby występować ponad "Dyskusją ogólną" ?

Piter: Może da się to przenieść poniżej ogólnej dyskusji, co? Co reszta wiary na to?

Trader wrzucił topic tylko w celach pozycjonowania i zobacz ile ludzi się w niego wbiło i tym samym odbiło :)
Awatar użytkownika
dazgo
V.I.P.
Posty: 573
Rejestracja: 2006-12-10, 16:20
Lokalizacja: Daleko od Płońska

Post autor: dazgo »

ja bym połączył Ważne tematy z Ogólną dyskują, Tylko te ważne jakimś znacznikiem oznaczył (masło maślane)
Gość

Post autor: Gość »

Mam bardzo ważne pytanie. Chciałbym wiedzieć czy na to forum ma jakikolwiek wpływ gazeta Extra Mazowsze P. Elżbiety Wiśniewskiej? Kilka dni temu w nagłówku forum był link tej gazety. Biorąc pod uwagę stanowisko jakie zajmuje w Urzędzie Miejskim pilnowanie przez nią tej strony było by stronnicze. Kilka dni temu zostały wycięte wpisy z tego forum dotyczące afery w MCK z okazji zakończenia projektu Płońsk Stolicą Kulturalną Mazowsza. Czy ta Pani maczała w tym ręce? Na stronie Urzędu Miasta Płońska 20 lutego 2007 zostało zlikwidowane publiczne forum. Tylko dla tego , że rozgorzała dyskusja na temat w/w afery spowodowanej przez naszego burmistrza. Była mowa o korupcji w Płońsku, o śledztwie prokuratury płockiej, o tym,że TVP 3 podała wiadomość o postawieniu zarzutów Andrzejowi Pietrasikowi? Trafiłem tu za pośrednictwem skasowanego miejskiego forum. Tam wyraźnie zaznaczono, że postów nie wycinacie, a jednak tak się stało mimo,że Wasz regulamin jest jasny w tej kwestii.
Pozdrawiam serdecznie. Dodam tylko,że poziom oprawy tego forum macie naprawdę na wysokim poziomie. Mam nadzieję ,że dyskusje będą takie same. :)
trader
Posty: 615
Rejestracja: 2006-09-23, 21:57
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: trader »

Witam i zapraszam do rejestracji.
Gość pisze:Kilka dni temu w nagłówku forum był link tej gazety.
Masz na myśli to:

extra-mazowsze-t213.html ?

Chyba każdemu wolno się cieszyć, że znalazł się w gazecie. Nikt nie ma wpływu na to forum, poza osobami, które je tworzą. Faktycznie klika razy nasze posty znalazły się w Ekstra, gdyż pewnie były wystarczająco interesujące. ;)
Gość pisze:Kilka dni temu zostały wycięte wpisy z tego forum dotyczące afery w MCK z okazji zakończenia projektu Płońsk Stolicą Kulturalną Mazowsza.
A to:

hanba-w-mck-t236.html

Czy poza tym było coś więcej? Nie przypominam sobie. Jeśli tak, to napisz konkretnie co, gdzie i jak.
Gość pisze:Dodam tylko,że poziom oprawy tego forum macie naprawdę na wysokim poziomie.
A tak, ten silnik jest naprawdę bardzo fajny.
Gość pisze:Mam nadzieję ,że dyskusje będą takie same.
To zależy wyłącznie od osób, które się tu wypowiadają. Od Ciebie też. Dlatego zapraszam do rejestracji. ;)
Awatar użytkownika
hex
Posty: 142
Rejestracja: 2006-12-29, 10:08

Post autor: hex »

Ostatnio moderator się trochę zagalopował z cięciem postów. Ale już chyba wszystko jest ok. Najważniejsze, że nie ma treści ogólnie uważanych za obraźliwe.

Musimy sobie zdawać sprawę, że za tolerowanie obraźliwych wypowiedzi może prowadzić do przestępstwa. Znany jest przypadek moderatora forum w pewnym mieście, któremu postawiono zarzuty podrzegania do przestępstwa. Ludzie na jego forum pisali o komorniku, którego nie tolerowali, że go chcieli zakopać w lesie itp. Na koniec prokuratora moderatorowi właśnie postawiła zarzut podrzegania do przestępstwa dlatego, że w ciągu trzech tygodni od pojawienia się anonimowych postów nie usunął wypowiedzi. NIE JEGO wypowiedzi! Pewnie się z tego wyliże, ale smród pozostał.

PS. Uważajcie też z nazwiskami, lepiej napisać imię i literę z nazwiska - tak jest najlepiej.
trader
Posty: 615
Rejestracja: 2006-09-23, 21:57
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: trader »

hex pisze:Ostatnio moderator się trochę zagalopował z cięciem postów.
:cisza: Tylko w jednym wątku :P i na pewno nie o MCK ani o burmistrzu. No i nie wycinałem, tylko kropkowałem fragmenty, które uznałem za urągające komuś tam.
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Post autor: Piter »

Gość pisze:20 lutego 2007 zostało zlikwidowane publiczne forum. Tylko dla tego , że rozgorzała dyskusja na temat w/w afery spowodowanej przez naszego burmistrza. Była mowa o korupcji w Płońsku, o śledztwie prokuratury płockiej, o tym,że TVP 3 podała wiadomość o postawieniu zarzutów andrzejowi pietrasikowi?
jeszcze raz mówię, na tej stronie nie było forum. Tak jak napisał hex jedynie przez linki z google można było wejść. Oficjalnie jednak go nie było.
Gość pisze:Chciałbym wiedzieć czy na to forum ma jakikolwiek wpływ gazeta Extra Mazowsze
NIE !!! Forum Płońska forum.glosplonska.pl było, jest i będzie NIEZALEŻANE
Gość pisze:Tam wyraźnie zaznaczono, że postów nie wycinacie, a jednak tak się stało
stało się za co jeszcze raz przepraszam, wystąpiło drobne nieporozumienie i jak to Trader napisał wyłącznie w tym jednym temacie..... Nie wracajmy więcej do tego.
hex pisze:Słuchajcie, czy "Ważne tematy" są aż tak ważne, żeby występować ponad "Dyskusją ogólną" ?
nie są, ale nie mogą być niżej bo głupio to będzie wyglądało. Można niektóre zdegradować do zwykłego statusu posta.
Awatar użytkownika
dazgo
V.I.P.
Posty: 573
Rejestracja: 2006-12-10, 16:20
Lokalizacja: Daleko od Płońska

Post autor: dazgo »

Piter - nie krzycz :D niektórzy mogą mieć wątpliwości, ale jesteśmy młodym forum i musimy się jakoś wybić, a że akurat zauważyło nas Extra to fajnie, a szkoda, że nie Płońszczak, czy Wyborcza, albo CKM :D
ANONIMUS
Posty: 36
Rejestracja: 2007-03-07, 11:17
Lokalizacja: z m.Płońska

Post autor: ANONIMUS »

Młode nie młode, ale konsekwentne. Reszta to ozdoba zagadnień, "ważne tematy" to hasło dla tych co czegoś szukają! Możemy rozważać to na następujące "zgadnienia związane z aspektem politycznym ... kaczki, przeskaczywacze murów, gaerałowie tzw. komuny , czy też ci co głosili hasła " POMOŻECIE" . Ale Ci co głosili te hasła to jakoś dla obywatela z ciemnogrodu były przydatne /konsumpcyjne/. PRWADA ???
ODPOWIEDZ