Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

wlasciciel

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: wlasciciel »

mieszkaniec5frobert pisze:Drogi mieszkańcu czego chcesz od zarządu ?
Byłeś na zebraniu - trzeba było mówić co Ci leży na wątrobie , ja mieszkam i nie narzekam
Drogi mieszkancu to jest tylko twoje zdanie i zachowaj to dla siebie mamy wolny kraj i mozemy mowic to co nam nie podoba sie a ze tobie jest dobrze to super Z powazaniem.
mieszkaniec

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: mieszkaniec »

Witam;

Czy mi sie wydaje czy na nowobudowanych blokach został przygotowana zbiorcza instalacja TV naziemnej, radia i zbiorcza antena satelitarna?
Jesli tak to nowi lokatorz pozbeda sie problemu mocowania anten, plontaniny kabli, wiercenia otworów do anteny, a bloki beda wygladaly estetyczniej bez "talerzy" ... a o nas od razu nie pomyslano :(

pozdrawiam
mieszkaniec5frobert

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: mieszkaniec5frobert »

Drogi właścicielu masz rację , mamy wolny kraj więc pisze co mi się podoba
mieszkaniec

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: mieszkaniec »

mieszkaniec5frobert pisze:Drogi właścicielu masz rację , mamy wolny kraj więc pisze co mi się podoba
Drogi wlascicielu jak tak lubisz pisac to wejdz na glowna strone Plonska bedziesz mial wieciej mozliwosci pisania w wolnym kraju .
wlascicel

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: wlascicel »

mieszkaniec pisze:Witam;

Czy mi sie wydaje czy na nowobudowanych blokach został przygotowana zbiorcza instalacja TV naziemnej, radia i zbiorcza antena satelitarna?
Jesli tak to nowi lokatorz pozbeda sie problemu mocowania anten, plontaniny kabli, wiercenia otworów do anteny, a bloki beda wygladaly estetyczniej bez "talerzy" ... a o nas od razu nie pomyslano :(

pozdrawiam
Wydaje mi sie ze anteny nie strasza na blokach a kazdy ma mozliwosc wybrania swojego operatora i ktory jest tanszy .A antena na nowym bloku to napewno nie jest za gratis i trzeba bedzie placic i ogladac tyle ile przedstawia w umowie operator.
trader
Posty: 615
Rejestracja: 2006-09-23, 21:57
Lokalizacja: Płońsk

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: trader »

wlascicel pisze:Wydaje mi sie ze anteny nie strasza na blokach a kazdy ma mozliwosc wybrania swojego operatora i ktory jest tanszy
Wcale nie straszą, zwłaszcza jak z każdego balkonu wygląda zestaw siatka + satelita. :] Albo dwie czasze obok siebie, bo przecież "nie ma" konwerterów twin czy quad. :]

Moim zdaniem brak sensownie zorganizowanej zbiorczej instalacji telewizyjnej w nowo budowanych budynkach wielorodzinnych to spory feler. A możliwości są spore. Zainteresowanych odsyłam na www.dipol.com.pl
gosc

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: gosc »

Mam w bloku kablowke i wcale nie jestem zadowolony place duzo i nie ma tyle programow co bym chcial .Wiec zakladanie anten jest dobrym sposobem zeby miec za male pieniadze tyle programow jakie chcemy.Jakosc programu z anten jest wyzsza niz z kablowki.I najwazniejsze jesli konczy sie nam umowa operator daje nam takie zniszki ze oplaca nam sie zostac na tych zasadach oferowanych .Popatrzmy na wszystkie bloki ile jest anten to wlasnie widac co bardziej sie oplaca a ze komus sie nie podoba wyglad to jego problem.
mieszkaniec

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: mieszkaniec »

trader pisze:
wlascicel pisze:Wydaje mi sie ze anteny nie strasza na blokach a kazdy ma mozliwosc wybrania swojego operatora i ktory jest tanszy
Wcale nie straszą, zwłaszcza jak z każdego balkonu wygląda zestaw siatka + satelita. :] Albo dwie czasze obok siebie, bo przecież "nie ma" konwerterów twin czy quad. :]

Moim zdaniem brak sensownie zorganizowanej zbiorczej instalacji telewizyjnej w nowo budowanych budynkach wielorodzinnych to spory feler. A możliwości są spore. Zainteresowanych odsyłam na http://www.dipol.com.pl
Czlowieku co ty piszesz za glupoty na tym osiedlu jest okablowane nawet w umowie mielismy a ze nie dali propozycji tylko sie spoznili to kazdy wybral innego operatora .Najpierw sie upewnij zanim cos napiszesz .
trader
Posty: 615
Rejestracja: 2006-09-23, 21:57
Lokalizacja: Płońsk

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: trader »

Napisałem ogólnie, a nie o konkretnym osiedlu.
gosciu

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: gosciu »

a mi sie wydaje ze nie wszyscy odrozniaja pojecie zbiorczej instalacji do odbioru TV naziemnej i satelitarnej ( jedna antena "siatkowa" i jeden talerz dla wsystkich) od instalacji przygotowanej przez konkretnego operatora TV kablowej - bo to sa dwie rozne sprawy;

pozdr
trader
Posty: 615
Rejestracja: 2006-09-23, 21:57
Lokalizacja: Płońsk

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: trader »

gosciu, trafiasz w sedno. :ok:

A co do wyglądu. Dla mnie to nie jest żaden problem, jak widzę na każdym balkonie "satkę" i "siatkę". Dla mnie możecie sobie zrobić i tak:

http://www.nasz-wroclaw.pl/files/pict/2 ... E1OT_o.jpg

Po prostu według mnie to wygląda idiotycznie, no ale "wolnoć Tomku w swoim domku." ;)
mieszkanka

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: mieszkanka »

Jestem osoba bardzo cierpliwa nie przeszkadzalo mi ze dzieci rzucaja kamieniami,piaskiem po to sa rodzice zeby uczyc ich porzadku .Przeczytalam informacje ze bedzie modernizacja placu zabaw to oky ale ze potem bedzie uroczystosc otwarcia z atrakcjami to juz przesada.Jak kupowalismy mieszkanie to nie bylo warunku zeby miec male dziecko bo nasze pieniadze beda szly w tym kierunku .Moze ktos w zarzadu pojdzie po rozum do glowy wrescie ktos kto juz ma dorosle dzieci moze sobie nie zyczy finansowania z wlasnego czynszu ,robcie sobie za wlasne pieniadze nawet i co tydzien .
Awatar użytkownika
speed21
Posty: 2
Rejestracja: 2011-05-19, 12:06

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: speed21 »

Tak to już jest ze spółdzielniami - jak się kupuje mieszkanie w takiej jednostce wojskowej(przenośnia dotyczy osiedla) to potem będzie obowiązywał pewien regulamin szczegółnie chodzi o płacenie myta to na boiska to na zieleń to na nowe ławki na których zapewne wieczorami będą przesiadywali już dorosłe dzieci itd.
Ale co mnie najbardziej dziwi to nie rozwiązana sprawa telewizji kablowej, jak na starym osiedlu to 3 różnych operatorów na klatce a tu żadnego o co tu chodzi.
mieszkaniec

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: mieszkaniec »

mieszkanka pisze:Jestem osoba bardzo cierpliwa nie przeszkadzalo mi ze dzieci rzucaja kamieniami,piaskiem po to sa rodzice zeby uczyc ich porzadku .Przeczytalam informacje ze bedzie modernizacja placu zabaw to oky ale ze potem bedzie uroczystosc otwarcia z atrakcjami to juz przesada.Jak kupowalismy mieszkanie to nie bylo warunku zeby miec male dziecko bo nasze pieniadze beda szly w tym kierunku .Moze ktos w zarzadu pojdzie po rozum do glowy wrescie ktos kto juz ma dorosle dzieci moze sobie nie zyczy finansowania z wlasnego czynszu ,robcie sobie za wlasne pieniadze nawet i co tydzien .
Przyjedzie do Ciebie wnuczka - wnuczek to będzie miał gdzie się bawić
mieszkanka

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: mieszkanka »

Panie drogi na szczescie ja jezdze do wnuczki i nikomu nie przeszkadzam w spokojnym zyciu bo jak kupujemy mieszkanie to zeby miec cisze i spokoj na starosc.Wiecej bym napisala ale przemilcze wiecej :dobani:
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post