Polityka społeczna w Płońsku

Piszemy tu o wszystkim co dotyczy wyborów samorządowych.
jaaa

Polityka społeczna w Płońsku

Post autor: jaaa »

W piątek o godzinie 12 w sali „Marko” w Płońsku przy ul. Wieczorków 115 odbyła się konferencja promująca Program Operacyjny Kapitał Ludzki, podczas której nastąpiło podsumowanie projektu „BĄDŹMY RAZEM- aktywna integracja usamodzielnianych i niepełnosprawnych z Powiatu Płońskiego”. Projekt miał na celu wsparcie osób usamodzielnianych i niepełnosprawnych z terenu Powiatu Płońskiego. Pomoc osobą zakwalifikowanym do udziału w projekcie pozwala prawidłowo funkcjonować w życiu społecznym i zawodowym. Liczne kursy pozwalają zdobyć nową wiedzę i umiejętności.

W trakcie spotkania przemówienie wygłosił miedzy innymi Pan Andrzej Stolpa kandydat na burmistrza Płońska.
rzecznik2010

Re: Polityka społeczna w Płońsku

Post autor: rzecznik2010 »

ABBC3_SPOILER_SHOW
INFORMACJA PRASOWA


W dniu dzisiejszym o godzinie 12 w sali „Marko” w Płońsku przy ulicy Wieczorków 115 odbyła się konferencja, podczas której został podsumowany projekt „BĄDŹMY RAZEM- aktywna integracja usamodzielnianych i niepełnosprawnych z Powiatu Płońskiego”.

Podczas spotkania podsumowującego projekt na rzecz osób usamodzielnianych i niepełnosprawnych z Powiatu Płońskiego zostały poruszone najważniejsze kwestie dotyczące realizacji projektu, oraz polityki społecznej. Dzięki projektowi wybrana grupa osób mogła skorzystać ze specjalistycznych szkoleń. Wykorzystując umiejętności zdobyte podczas kursów, osoby zakwalifikowane do udziału w projekcie będą mogły prawidłowo funkcjonować w życiu społecznym i zawodowym. Projekt jest współfinansowany przez Unie Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013. Konferencja miała na celu nie tylko podsumowanie projektu, ale przede wszystkim ukazanie jak ważne są tego typu działania. Poparcie dla aktywności w kwestii polityki społecznej oddał miedzy innymi kandydat na burmistrza Płońska Pan Andrzej Stolpa. Kandydat podziękował twórcą i uczestnikom projektu. Podkreślił jak ważna jest pomoc wszystkim będącym w potrzebie. Według Pana Andrzeja Stolpy bardzo istotnym elementem pomocy jest miedzy innymi tworzenie domów opieki środowiskowej. ”Ludzie niepełnosprawni i usamodzielniani są tacy sami jak każdy z nas, jednak na swojej drodze napotykają więcej barier. Należy dołożyć wszelkich starań aby usuwać wszystkie bariery architektoniczne i mentalne. Pokażmy wszystkim potrzebującym, że mogą żyć inaczej”- podkreślił kandydat na burmistrza Płońska.
Konferencja zakończyła się spotkaniem integracyjnym, w którym udział wzięli przedstawiciele władz miasta, reprezentanci Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Płońsku, uczestnicy projektu, oraz wszyscy zainteresowani realizacją polityki społecznej na terenie Powiatu Płońskiego.
tynno

Re: Polityka społeczna w Płońsku

Post autor: tynno »

według mnie żeby miec pełny ogląd sytuacji geopolitycznej to trzeba sięgać do źródeł z różnych stron np również do prawicowych https://niezalezna.pl żeby mieć świadomość jak oni to widzą. Co o tym myślicie?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post