samochód

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
Zenek081245
Posty: 1
Rejestracja: 2022-07-13, 08:26

samochód

Post autor: Zenek081245 »

Witam, znacie się na samochodach? Zastanawiam się czy warto zwrócić uwagę na serwis tarnow.bmw-service-mcars.pl Podobno w takim serwisie porządnie naprawiają samochody. Faktycznie tak jest? Może powiecie coś na ten temat?
Awatar użytkownika
crath
Posty: 3
Rejestracja: 2022-10-12, 21:02
Lokalizacja: Tarnów

Re: samochód

Post autor: crath »

Poszukaj opinii na internecie
Awatar użytkownika
mcorkery
Posty: 1
Rejestracja: 2022-10-17, 19:15
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Re: samochód

Post autor: mcorkery »

Główną przeszkodą w zakupie samochodu elektrycznego jest wysoka cena. Przekracza ona możliwości finansowe wielu osób. Aby ułatwić zakup elektryka Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej uruchomił program Mój Elektryk.


______________________________
program mój elektryk
majatyb
Posty: 1
Rejestracja: 2022-10-17, 19:50

Re: samochód

Post autor: majatyb »

Chętnie poczytam opinie innych użytkowników, jest to bardzo pomocne.
_______________________
producent opakowań kartonowych
Awatar użytkownika
ruth90
Posty: 4
Rejestracja: 2023-01-31, 16:13
Lokalizacja: Gdańsk

Re: samochód

Post autor: ruth90 »

A czy ktoś z Was korzystał z jazdy próbnej Citroen - https://citroen-zdunek.pl/jazda-probna/? Kupno auta to zazwyczaj duży wydatek i inwestycja na wiele lat. Aby móc się przekonać czy dany samochód spełnia oczekiwania, warto wypróbować go przed zakupem. Jest to możliwe dzięki skorzystaniu z opcji jazdy próbnej.
Malwina23
Posty: 35
Rejestracja: 2021-07-07, 10:08

Re: samochód

Post autor: Malwina23 »

ja polecam salon British Car. kupilem tam juz 2 auta, Land Rovery i jestem bardzo zadowolony z ceny, jakosc, podejscia do klienta.
zdenek

Re: samochód

Post autor: zdenek »

Czy wiecie czy można użyczyć wynajęty samochód osobie trzeciej ? Chciałem się wybrać w dłuższą trasę i będą ze mną jechały osoby posiadające prawko
linka
Posty: 18
Rejestracja: 2023-03-22, 13:45

Re: samochód

Post autor: linka »

Kupno samochodu to jest takie proste zadania, ale należy wybrać taki model który będzie nam naprawdę odpowiadał i pasował. Ale jak już znajdziemy taki idealny model dla nas to warto jest pomyśleć o odpowiednio jakościowych kosmetykach, a takie można znaleźć bez wątpienia na https://showcarshine.pl/, ale to raczej i tak większość kierowców je doskonale zna :)
mezzo

Re: samochód

Post autor: mezzo »

Witaj! Jeżeli potrzebujesz pomocy przy takiej kwesti jak wniosek o blokadę alkoholową wzór to koniecznie zgłoś się do prawnika. Posiada od niezbędną wiedze w tym temacie, więc zaoszczedzisz czas :)
Awatar użytkownika
misael88
Posty: 4
Rejestracja: 2023-08-16, 14:59
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: samochód

Post autor: misael88 »

Warto sprawdzić jakie ten serwis ma opinie w Google.
Lena

Re: samochód

Post autor: Lena »

Jak szukasz ogarniętego mechanika, to ja z czystym sumieniem polecam serwis Ferrari Kraków. Korzystam z ich usług od lat i z moim autem nic się nie dzieje. Dobrze mi się nim jeździ, a to dla mnie najważniejsze. Bez samochodu to jak bez ręki.
korzym
Posty: 48
Rejestracja: 2022-02-01, 10:21

Re: samochód

Post autor: korzym »

Znalazłem ciekawy artykuł na blogu najlepsze otwieranie na temat najczęstszych awarii samochodu. Co dopisalibyście jeszcze do tej listy?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post