Jakie znacie fajne miejsca gdzie można aktywnie wypocząć?

Awatar użytkownika
Mariuszw
Posty: 87
Rejestracja: 2012-08-09, 11:46
Kontakt:

Re: Jakie znacie fajne miejsca gdzie można aktywnie wypocząć?

Post autor: Mariuszw »

Również polecam. Szkoda, ze nie spróbowałem wczesniej spływów bo jest to zdecydowanie jedna z najprzyjemniejszych metod spędzania wolnego czasu. Polecam szczególnie to miejsce
Tleń spływy kajakowe .

Od wiosny do jesieni organizowane są tam spływy kajakowe. Konkretnie na rzecze Wda. Obok Brdy jest jedną z najdłuższych rzek w Borach Tucholskich. Niegdyś była nazywana Czarną Wodą z powodu swej ciemnobrunatnej barwy. Wda wypływa z Jeziora Krążno, przepływa przez jeziora Równiny Charzykowskiej, lasy Borów Tucholskich i uchodzi do Wisły w Świeciu.

Ośrodek bardzo ładny i jedzenie jest smaczne.
Obrazek
Awatar użytkownika
ziemannnayeli
Posty: 3
Rejestracja: 2020-01-31, 13:34

Re: Jakie znacie fajne miejsca gdzie można aktywnie wypocząć?

Post autor: ziemannnayeli »

Napewno należy przed sprawdzić opinie na temat danego miejsca.
sukienka1

Re: Jakie znacie fajne miejsca gdzie można aktywnie wypocząć?

Post autor: sukienka1 »

A co sądzicie o takim rozwiązaniu jak bielizna rowerowa: https://www.erowery.pl/m/526279/odziez- ... a-rowerowa ? Może to trochę większy wydatek ale dla profesjonalisty to moim zdaniem najlepszy wybór. Warto rzucić okiem.
dominika321

Re: Jakie znacie fajne miejsca gdzie można aktywnie wypocząć?

Post autor: dominika321 »

ziemannnayeli pisze: 2020-01-31, 13:53 Napewno należy przed sprawdzić opinie na temat danego miejsca.
Też tak sądzę. W tamtym roku przy okazji odwiedzin rodziny skorzystałam z https://kurs-zeglarski.szczecin.pl/kontakt/ kursu żeglarskiego. To jest coś niesamowitego!
'
Awatar użytkownika
gabe41
Posty: 3
Rejestracja: 2022-12-28, 15:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jakie znacie fajne miejsca gdzie można aktywnie wypocząć?

Post autor: gabe41 »

A w jaki sposób aktywnie odpocząć z dziećmi?
Henio26
Posty: 38
Rejestracja: 2023-04-20, 13:24

Re: Jakie znacie fajne miejsca gdzie można aktywnie wypocząć?

Post autor: Henio26 »

W sumie najlepiej czas spędzać aktywnie na łonie natury, nawet spacerując po lesie, czy z dziećmi czy bez
Sara26
Posty: 1
Rejestracja: 2023-08-16, 22:26

Re: Jakie znacie fajne miejsca gdzie można aktywnie wypocząć?

Post autor: Sara26 »

Odkrycie iVibet https://ivibet-pl.com/ było dla mnie prawdziwym strzałem w dziesiątkę! Ta platforma dostarcza nie tylko niezwykłej rozrywki, ale także solidnej dawki adrenaliny dzięki możliwości obstawiania na różnorodne wydarzenia sportowe, w tym moją ulubioną dyscyplinę - siatkówkę. To miejsce, gdzie trafność przewidywań naprawdę się liczy, a dzięki fachowym analizom i rzetelnym informacjom, mam pewność, że moje zakłady są dobrze uargumentowane. Co najważniejsze, iVibet zapewnia bezpieczne środowisko, w którym mogę cieszyć się grą, nie martwiąc się o swoje dane czy uczciwość procesu. Interfejs jest nie tylko intuicyjny, ale także responsywny, umożliwiając mi obstawianie z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. Jeśli szukasz emocjonującej rozrywki i niezapomnianych chwil przy zakładach sportowych, polecam iVibet z całego serca!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post