zaparcia

sprawdzone sposoby na różne zmartwienia
dominika321

Re: zaparcia

Post autor: dominika321 »

marcius pisze: 2017-05-21, 21:56 A próbowałaś jakichś ziół, np. rumianek albo miętę? Stare sposoby naszych babć często wystarczą.
Może faktycznie najpierw zioła a potem leki. Jest taki duży wybór rzeczy.


-----------
https://przeprowadzki-warszawa.org.pl/
Alka

Re: zaparcia

Post autor: Alka »

Rzeczywiście zaparcia dokuczają tez dzieciom i to również bardzo mocno. Dotyka problem wszystkich bo dziecko płacze, marudzi i narzeka ze np boli brzuch. Czasem trudno jest tłumaczyć.
My przy zaparciach u córki stosowaliśmy czopki evaqu bambini. Nie było problemu z aplikowaniem, a po kilku minutach mała siadała na nocnik i robiła co trzeba. Czopki nie działają gwałtownie także są super dla dzieci
Dominika00

Re: zaparcia

Post autor: Dominika00 »

W ciąży dostałam od zaparć hemoroidów, nadal czasami mam zaparcia, używam tych czopków, bardzo mi pomagają, nie podrażniają , co jest ważne przy moich hemoroidach.
Hanka

Re: zaparcia

Post autor: Hanka »

Alka pisze: 2022-05-29, 13:09 Rzeczywiście zaparcia dokuczają tez dzieciom i to również bardzo mocno. Dotyka problem wszystkich bo dziecko płacze, marudzi i narzeka ze np boli brzuch. Czasem trudno jest tłumaczyć.
My przy zaparciach u córki stosowaliśmy czopki evaqu bambini. Nie było problemu z aplikowaniem, a po kilku minutach mała siadała na nocnik i robiła co trzeba. Czopki nie działają gwałtownie także są super dla dzieci
@Alka ja też nam te czopki i potwierdzam, że z zaparciami radzą sobie rewelacyjnie. Synek miał zaparcia nawykowe i było cięzko czasem. Czopki pomagają regulować proces wypróżniania. Są bezpieczne, naturalne i skuteczne
MarekPogan

Re: zaparcia

Post autor: MarekPogan »

polecam czopki musujące. Sam stosowałem i pomogły mi bardzo
Gość

Re: zaparcia

Post autor: Gość »

u nas również stosowałam czopki evaqu bambini gdy dzieciaki miały problem z zaparciami. Czopek rozmiękcza kupę przez co łatwo się ją robi. Córka bała się siadać na nocnik bo kojarzyła to z bólem. Po czopku zrobienie kupy jest łatwe. Są bezpieczne dla dzieci
ODPOWIEDZ