jakie kosmetyki

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
Ignacy72414
Posty: 1
Rejestracja: 2021-07-05, 11:07

Re: jakie kosmetyki

Post autor: Ignacy72414 »

Chyba z rossmana są najlepsze kosmetyki. Oczywiście takie jest moje zdanie.
____
Specjaliści w swojej branży: pellet-tarskol.com
Kaśka36

Re: jakie kosmetyki

Post autor: Kaśka36 »

Kosmetyki colourpop są genialne. Mam od nich cienie, szminki i korektor. Wszystko bardzo wydajne, do tego długo się trzyma na skórze. Jak dla mnie naprawdę idealne kosmetyki, do tego w świetnej cenie.
mack56
Posty: 2
Rejestracja: 2021-10-09, 23:59
Lokalizacja: Kielce

Re: jakie kosmetyki

Post autor: mack56 »

Kosmetyki naturalne są naprawdę super. Pozdrawiam! :D
janek222s
Posty: 5
Rejestracja: 2021-10-20, 06:48

Re: jakie kosmetyki

Post autor: janek222s »

Każdy kupuje takie kosmetyki jakie chcę. Takie jest moje zdanie na ten temat.
_____________________________________________________
skup mieszkań Kraków
Malwina23
Posty: 35
Rejestracja: 2021-07-07, 10:08

Re: jakie kosmetyki

Post autor: Malwina23 »

jezeli chodzi o pielegnacje twarzy to bardzo lubie linie blue matcha. maja bardzo dobre serum i pianke do twarzy. mam 25 lat i jest to dobry kosmetyk dla "mlodej" jeszcze cery :)
beataledzwon
Posty: 1
Rejestracja: 2022-12-11, 13:11

Re: jakie kosmetyki

Post autor: beataledzwon »

Moim zdaniem każda kobieta w swojej torebce powinna mieć dobre perfumy. Ja wybieram perfumy premium, ponieważ najważniejsza dla mnie jest trwałość zapachu.
milenakrzyskow
Posty: 1
Rejestracja: 2023-03-25, 10:51

Re: jakie kosmetyki

Post autor: milenakrzyskow »

Profesjonalne kosmetyki do brwi zapewniają dokładne i precyzyjne wypełnienie oraz ukształtowanie brwi, co pozwala na osiągnięcie pożądanego wyglądu oraz podkreślenie piękna twarzy. Ja stosuję produkty ze sklepu https://sklep.lashbrow.pl/brwi-w-butelce i jestem zadowolona.
Awatar użytkownika
leonardokihn
Posty: 4
Rejestracja: 2023-04-03, 18:47
Lokalizacja: Poznań

Re: jakie kosmetyki

Post autor: leonardokihn »

Zapach Acqua di Giò ma wszystko, czego potrzeba w męskich perfumach. Należy do zapachów świeżych, jednak jest na tyle treściwy, że nadaje się również na wieczór czy bardziej oficjalne wyjścia. Jakie nuty można w nim wyczuć? W sieci znalazłam te ciekawe porady na temat wyboru męskich perfum - https://kobietamag.pl/top-4-zapachy-dla ... -2023-rok/.
glipp2
Posty: 18
Rejestracja: 2023-03-20, 18:33

Re: jakie kosmetyki

Post autor: glipp2 »

Niekiedy trzeba poświęcić więcej czasu, aż się znajdzie idealne dla siebie kosmetyki. Na pewno też tutaj https://louma.pl można odkrywać przeróżne kosmetyki do pielęgnacji całego ciała. Każdy wie, jakie okażą się dla niego idealne. Warto poszukać online.
Awatar użytkownika
wisokyhilma
Posty: 1
Rejestracja: 2023-06-07, 15:46
Lokalizacja: Warszawa

Re: jakie kosmetyki

Post autor: wisokyhilma »

Wśród letnich hitów warto wymienić także tę propozycję od Guerlain. Jest to kolejna kompozycja zbudowana wokół cytrusów, jednak w wersji raczej wytrawnej i ziołowej. Wśród nut głowy można wyczuć gorzką pomarańczę - zarówno owoc, jak i kwiaty, klementynkę, a także bluszcz i zieloną herbatę.



_____________________________
Top 5 damskich zapachów na wakacje
Aniela52

Re: jakie kosmetyki

Post autor: Aniela52 »

Ja przykładam uwagę do tego, aby kosmetyki miały dobry, naturalny skład. Rozglądałam się ostatnio za takimi i odkryłam, że takie kosmetyki są często drogie. Herbapol Polana się tutaj pozytywnie wyróżnia. Do tego ma szeroki wybór takich kosmetyków i jest w ekologicznych opakowaniach.
Hykol

Re: jakie kosmetyki

Post autor: Hykol »

Tak, wszystkie dziewczyny uwielbiają kosmetyki ... Najważniejsze jest zwrócenie uwagi na skład składu bardziej naturalnych składników. W końcu cała ta chemia bardzo negatywnie wpływa na twoją skórę i ogólnie na cały stan. Niedawno kupiłem dobry brązowy lakier hybrydowy na stronie popularnego sklepu internetowego. Jest dobry wybór! Kupujemy od nich stale, nigdy nie było żadnych skarg, dlatego doradzam temu sklepowi.
kris88

Re: jakie kosmetyki

Post autor: kris88 »

To zależy - kto, jakie szuka? Jak chodzi o produkty skierowane dla Panów, to według mnie świetnie tutaj prezentuje się oferta beardman.pl. Sam właśnie w planach mam kupić tam zestaw do tatuażu - https://beardman.pl/kategoria/zestaw-do-tatuazu i kilka innych rzeczy, które wpadły mi w oko. Myślę, że będę z nich zadowolony.
molik6
Posty: 4
Rejestracja: 2023-06-15, 17:33

Re: jakie kosmetyki

Post autor: molik6 »

Nie słyszałem jeszcze o takim rozwiązaniu, ale temat warty uwagi
Janja80

Re: jakie kosmetyki

Post autor: Janja80 »

W ostatnim czasie bardzo polubiłam się z serum kolagenowym do twarzy od Eveline Serum Shot. Fajnie się wchłania i przy regularnym używaniu zauważyłam wyraźną poprawę kondycji skóry, więc polecam.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post