jak kupić wózek widłowy używany?

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
gigant111
Posty: 1
Rejestracja: 2020-02-25, 11:37

jak kupić wózek widłowy używany?

Post autor: gigant111 »

chcesz kupić używany wózek widłowy ale boisz się, że trafisz na nieuczciwą ofertę? Też miałem takie obawy, póki nie trafiłem na ten artykuł: https://kuriersuwalski.pl/artykuly/3988 ... ch-zakupie Zawsze wracam do niego, kiedy mam wybierać nowe (używane) urządzenie do firmy ;)
Awatar użytkownika
joy35
Posty: 4
Rejestracja: 2023-05-24, 10:28
Lokalizacja: Krokowa

Re: jak kupić wózek widłowy używany?

Post autor: joy35 »

Ile takie urządzenie kosztuje?
Awatar użytkownika
mckenzieanne
Posty: 4
Rejestracja: 2023-05-29, 12:49
Lokalizacja: Rzeszów

Re: jak kupić wózek widłowy używany?

Post autor: mckenzieanne »

Na OLX jest sporo powystawianych wózków.
Gość

Re: jak kupić wózek widłowy używany?

Post autor: Gość »

Moim zdaniem, https://get-a-truck.pl/wynajem-wozkow-widlowych/ jest świetnym miejscem dla każdego, kto szuka niezawodnych wózków widłowych do wynajęcia. Strona ta oferuje różnorodne opcje, które mogą odpowiadać zarówno małym, jak i dużym przedsiębiorstwom. Informacje są przedstawione w sposób zrozumiały.
Awatar użytkownika
kelsiekassulke
Posty: 1
Rejestracja: 2024-02-29, 13:15
Lokalizacja: Michałowice

Re: jak kupić wózek widłowy używany?

Post autor: kelsiekassulke »

Czasem, w wyniku konieczności przechowywania i transportu innego niż zazwyczaj asortymentu, okazuje się, że zamontowane w naszych maszynach widły są zbyt krótkie i nie pozwalają na bezpieczną obsługę towaru. Co wtedy zrobić?



_____________________________
przedłużki do wideł
KasjuszMag
Posty: 58
Rejestracja: 2024-02-26, 16:22

Re: jak kupić wózek widłowy używany?

Post autor: KasjuszMag »

Wózek elektryczny podnośnikowy stanowi kluczowe rozwiązanie dla magazynów i centrów logistycznych, gdzie potrzebna jest wydajność oraz precyzja w manipulowaniu towarem. Dzięki swojej elektrycznej konstrukcji, wózek ten oferuje cichą i ekologiczną alternatywę dla tradycyjnych modeli spalinowych. Wyposażony w zaawansowane systemy podnoszenia, pozwala na bezpieczne i efektywne przenoszenie ciężkich ładunków, znacząco poprawiając logistykę wewnętrzną.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post