Pieniadze - odzyskanie

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
shiev
Posty: 8
Rejestracja: 2018-08-27, 17:59

Pieniadze - odzyskanie

Post autor: shiev »

Pisze do was w nietypowej sprawie otoz jeden z kontrahentow wisi mi dosc duza kase. Orientuje sie ktos jak ja skutecznie odzyskac? Komornik? Windykacja? Dzieki za rady.
lucjan
Posty: 7
Rejestracja: 2019-02-03, 14:04

Re: Pieniadze - odzyskanie

Post autor: lucjan »

Nie ma sie co oszukiwac co do jednej kwestii .. prowadzac wlasny biznes w 100% nigdy nie uchronimy sie przed nieuczciwymi kontrahentami. Niektorzy to juz nawet zaczynaja wliczac w koszta jego prowadzenia .. bo przeciez za darmo nikt tych pieniedzy nie odzyska. Ja wyznaje taka zasade, ze ustawiam limity kwotowo gdy mam do obslugi kogos nowego - w razie czego mniejszy problem. Dla najblizszych znajomych oczywiscie go zwiekszam .. ale tez nie do przesady. Co do firm windykacyjnych to z mojego doswiadczenia wychodzi jeden wniosek - cechuja sie zazwyczaj bardzo niska skutecznoscia. O wiele lepszym pomyslem bedzie poszukanie kogos bardziej wyspecjalizowanego w tej branzy .. np. warszawa komornik to bardzo dobry start w naszych poszukiwaniach - z prostego powodu, tam dzialaja najwieksze kancelarie. Dobrym przykladem moze byc http://komornikzajac.pl oferujacy pelne wsparcie w takich sprawach. Mozna takze przed podjeciem wspolpracy zobaczyc w raporcie skutecznosc jaka oferuje, co ulatwi ostateczna decyzje.
Awatar użytkownika
tracey06
Posty: 4
Rejestracja: 2020-08-07, 09:30

Re: Pieniadze - odzyskanie

Post autor: tracey06 »

Niestety, ale klienci, którzy nie płacą są wielkim problemem dla naszej działalności gospodarczej. Samodzielne prowadzenie windykacji nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem. W takich sytuacjach warto skorzystać z usług firmy windykacyjnej. Internetowe poszukiwania zaprowadziły mnie do strony https://l-inkaso.pl/ Jest to windykacja Sopot, czy ktoś z Was korzystał z usług tej firmy?
Alucard
Posty: 1
Rejestracja: 2022-02-01, 05:17

Re: Pieniadze - odzyskanie

Post autor: Alucard »

shiev pisze: 2019-02-03, 14:03 Pisze do was w nietypowej sprawie otoz jeden z kontrahentow wisi mi dosc duza kase. Orientuje sie ktos jak ja skutecznie odzyskac? Komornik? Windykacja? Dzieki za rady.
Polecam - https://komornikrumia.pl/ jeśli z okolic
Awatar użytkownika
modestagulgowski
Posty: 4
Rejestracja: 2023-02-07, 17:13
Lokalizacja: Kraków

Re: Pieniadze - odzyskanie

Post autor: modestagulgowski »

Bardzo ciekawy wątek, dzięki za wiele informacji.
KarolPiasek
Posty: 1
Rejestracja: 2023-02-08, 13:02

Re: Pieniadze - odzyskanie

Post autor: KarolPiasek »

Niestety jakiś czas temu przez "przyjaciela" straciłem kilkanaście tysięcy złotych i kilka cennych dal mnie przedmiotów. Jestem z okolic trójmiasta i pomógł mi https://www.komornikdraganik.pl/ . Bardzo polecam. Windykacja nic nie dała, a Komornik Draganik doradził co i jak, a później po wyroku sądu zaczął od razu działać. I zadziałało!
masiamo90
Posty: 35
Rejestracja: 2022-11-18, 00:34

Re: Pieniadze - odzyskanie

Post autor: masiamo90 »

Jeśli chodzi pieniądze, kilka lat temu źle zainwestowałam. Coś poszło nie po mojej myśli, jeden zły krok i cała inwestycja i mój kapitał stał się równy zeru. Chcę ponownie wrócić na rynek walutowy po kilku latach. Czy zainwestować na Forex? Jakie konto forex wybrać na początek? Czy skorzystać z usług brokera?
Sunny

Re: Pieniadze - odzyskanie

Post autor: Sunny »

Polecam również postawić na firmy takie jak ICG-Group, dzięki którym można w krótkim czasie odzyskać swoje pieniądze - łatwo i bezstresowo.
linka
Posty: 18
Rejestracja: 2023-03-22, 13:45

Re: Pieniadze - odzyskanie

Post autor: linka »

W tej kwestii może nam pomóc firma windykacyjna aforti Collections. Specjalizuje się w zarządzaniu należnościami z wykorzystaniem szerokiego wachlarza narzędzi windykacyjnych.
ikul45
Posty: 4
Rejestracja: 2023-11-15, 16:51

Re: Pieniadze - odzyskanie

Post autor: ikul45 »

To zależy od kontekstu, nie da się tego uprościć. Warto otwarcie dyskutować, aby zrozumieć różnorodność opinii.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post