Anna Zwierzchowska Ślubowanie na Wójta Gminy Sochocin

Zdjęcia z imprez , wydarzeń, spotkań, wypadków i przypadków odbywających się w regionie płońskim.
eeeToSieWie

Re: Anna Zwierzchowska Ślubowanie na Wójta Gminy Sochocin

Post autor: eeeToSieWie »

taaa... kto to jest `Piter`? PIOTR MORAŃSKI? - mistrz skośnookiego spojrzenia? z królem Crisem na czele? buahahahahahahaha xd
radio
Posty: 78
Rejestracja: 2007-03-04, 13:50

Re: Anna Zwierzchowska Ślubowanie na Wójta Gminy Sochocin

Post autor: radio »

Zniesmaczony pisze:a co?? merytorycznie w Urzędzie do tej pory byleś/byłaś źle obsługiwany??? Może to wyjaśnisz to w jakiś sensowny sposób?? z gęby d... to tylko robi PiS.
Cóż pytanie było do ciebie czy masz jakieś zarzuty (jak masz to konkrety). Bo tak klepiesz w te klawisze i nic z tego nie wiadomo (tylko jakieś obelgi, żale).
A skoro już wywołujesz wilka z lasu to jest takie powiedzenie lepsze jest wrogiem dobrego... (resztę z faktów sobie dorzuć sam).
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Re: Anna Zwierzchowska Ślubowanie na Wójta Gminy Sochocin

Post autor: Piter »

Zniesmaczony Wiesz jaki mamy skrót?
NFMP czyli Niezależne Forum Mieszkańców Płońska A wiesz co to oznacza? Że mi to rybka czy dana osoba jest z PO, PiSu, Samoobrony czy innego ugrupowania. Dla mnie liczą się czyny osób sprawujących władzę. I tak chyba myśli każdy normalny człowiek. Zobacz dział reportaże i powiedz mi, że jestem za jakąś partią.... ech opisuję to co widzę a nie to co chcą inni. Po Twoich wypowiedziach mogę Cię porównać do pseudo kibica. Piszesz tylko po to aby coś się działo no chyba, że masz inny bardziej "ambitny" cel.

eeeToSieWie jakoś nie. A ten Piotrek o którym piszesz ma ksywkę "Mora" więc jak mogłeś pomyśleć, że ja to on. Chociaż też widzę, że raczej jesteś już sceptycznie nastawiony do "władz" GOKu
Tomeczkunieplacz

Re: Anna Zwierzchowska Ślubowanie na Wójta Gminy Sochocin

Post autor: Tomeczkunieplacz »

Mina Wiktorowicza i siostry Zawadzkiego na Ślubowaniu Anny Zwierzchowskiej - bezcenne :D

Skończyła się kariera Nikodema Dyzmy w gm. Sochocin ;)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post