łóżko

Zdjęcia z imprez , wydarzeń, spotkań, wypadków i przypadków odbywających się w regionie płońskim.
Awatar użytkownika
eschimmel
Posty: 4
Rejestracja: 2022-11-24, 14:49
Lokalizacja: Gdańsk

Re: łóżko

Post autor: eschimmel »

Muszę kupić nowe łóżko
Awatar użytkownika
lesly78
Posty: 4
Rejestracja: 2022-11-24, 15:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: łóżko

Post autor: lesly78 »

Gdzie znajdę wygodne łóżko?
Awatar użytkownika
tfahey
Posty: 3
Rejestracja: 2022-12-29, 16:08
Lokalizacja: Gliwice

Re: łóżko

Post autor: tfahey »

Moim zdaniem najwygodniejsze jest łóżko kontynentalne.
lizbana123

Re: łóżko

Post autor: lizbana123 »

warto przed zmiana lozka, pomyslec o dobrym materacu, ktory jest zdrowy dla naszego kregoslupa. a takim materacem bez dwoch zdan jest materac firmy Fiki Miki 160/80. bardzo wygodny, nie odksztalca sie po dluzszym uzytkowaniu, zawsze wyglada jak nowy, ma dobra cyrkulacje powietrza, latwy do czyszczenia ;) jak sie juz ma taki dobry materac to wtedy mozna zaczac myslec o zmianie lozka ;)
Awatar użytkownika
Adoradwyn
Posty: 1
Rejestracja: 2023-03-30, 17:09

Re: łóżko

Post autor: Adoradwyn »

eschimmel pisze: 2022-11-24, 14:53 Muszę kupić nowe łóżko
Kupiliśmy nowy dom, weźmiemy kilka rzeczy ze starego domu, ale kupimy nowe meble. Chcę mieć solidne i przestronne łóżko. W internecie ciężko mi wybrać, czy możecie mi pomóc radą jak wybrać dobre łóżko?
Awatar użytkownika
Asyasya
Posty: 2
Rejestracja: 2023-03-30, 17:15

Re: łóżko

Post autor: Asyasya »

Adoradwyn pisze: 2023-03-30, 17:12
eschimmel pisze: 2022-11-24, 14:53 Muszę kupić nowe łóżko
Kupiliśmy nowy dom, weźmiemy kilka rzeczy ze starego domu, ale kupimy nowe meble. Chcę mieć solidne i przestronne łóżko. W internecie ciężko mi wybrać, czy możecie mi pomóc radą jak wybrać dobre łóżko?
Są dobre polskie marki, można się przyjrzeć. Najważniejsze, że podoba Ci się styl łóżka i że pasuje do Twojej sypialni. Zajrzyj na strona internetowa z rankingami produktów gdzie są recenzje z cenami, na pewno znajdziesz coś co Ci odpowiada.
sally88

Re: łóżko

Post autor: sally88 »

A sprawdzaliście przykładowo oferty proponowane przez firmę https://meble-varsovia.pl/k/materace/materace-curem/ ? Bo w sumie tam możecie też znaleźć ładne łóżka, a nawet i nie tylko... Chociażby możecie tam kupić materace różnego rodzaju i też w dobrej cenie. Także sprawdźcie sobie dokładnie ich propozycje.
Henio26
Posty: 38
Rejestracja: 2023-04-20, 13:24

Re: łóżko

Post autor: Henio26 »

Łóżko to jedno ale materac największą robi robotę i na niego głównie trzeba zwracać uwagę
Awatar użytkownika
umaggio
Posty: 4
Rejestracja: 2024-01-27, 13:44
Lokalizacja: Poznań

Re: łóżko

Post autor: umaggio »

Wybór odpowiedniego materaca jest równie ważny, jeśli nie ważniejszy, niż wybór samego łóżka. Nie wiem, czy wiecie, ale dobry materac może znacząco wpłynąć na jakość naszego snu i ogólny komfort podczas odpoczynku. Materac ma również wpływ na nasze zdrowie. W szczególności na zdrowie naszych pleców. Materac wysokiej jakości powinien zapewnić nam odpowiednie podparcie dla kręgosłupa, zwłaszcza dla odcinka lędźwiowego i szyjnego. Jeśli ktoś z was chciałby się dowiedzieć, jakie ich modele są najlepsze do spania, to jest to objaśnione m.in. w tym artykule - https://www.werandaweekend.pl/sprawdzon ... pszy-model.
Krystian87
Posty: 54
Rejestracja: 2023-11-15, 19:53

Re: łóżko

Post autor: Krystian87 »

W moim przypadku łóżko musi być wygodnie i mieć odpowiednią twardość. Nie wyobrażam sobie aby mogło być inaczej.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post