odszkodowania powypadkowe

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
AnLex
Posty: 1
Rejestracja: 2013-02-15, 13:08

odszkodowania powypadkowe

Post autor: AnLex »

Kancelaria AnLex zajmuje się dochodzeniem odszkodowań dla ofiar wypadków:
• komunikacyjnych
• przy pracy
• przy pracy w rolnictwie
• w miejscach użyteczności publicznej (poślizgnięcia na chodnikach)

Reprezentujemy również osoby, które w wypadkach straciły osoby bliskie.

Nie pobieramy opłat wstępnych. Nasze wynagrodzenie uzależnione jest od sukcesu i nie przekracza 17 % + VAT.

Zajmujemy się sprawami wypadków, które miały miejsce po 10.08.1997 r.

Nasz Zespół gwarantuje wysoką jakość obsługi i skuteczne egzekwowanie odszkodowań.

Sprawdź nas i bezpłatnie skonsultuj swoją sprawę. Wyślij sms o treści WYPADEK – oddzwonimy!!!

Nawet jeśli otrzymałeś odszkodowanie zadzwoń do nas i sprawdź czy uwzględniono wszystkie roszczenia.

Prowadzimy również sprawy związane z podwyższaniem rent powypadkowych, nawet jeśli były przyznane w latach 80 – tych, 90 – tych.


Kontakt:

tel. 721 401 000
jan221
Posty: 1
Rejestracja: 2021-01-01, 12:08

Re: odszkodowania powypadkowe

Post autor: jan221 »

Jak ja miałem wypadek to zadzwoniłem na numer 514 455 736 i skorzystałem z bardzo dobrej firmy która dla mnie uzyskała bardzo duże odszkodowanie. Warto z tej firmy skorzystać.
Krystyna82

Re: odszkodowania powypadkowe

Post autor: Krystyna82 »

Proponuje skontaktować się z jedną z firm zajmujących się odszkodowaniami. Takie firmy nie pobierają żadnych opłat i są skuteczne w uzyskiwaniu odszkodowań. Ich prowizja pobierana jest z kwoty, którą wywalczą więc wydaje się fair.
Ze swej strony polecam np. nalezysie.pl .
Awatar użytkownika
delfiveum
Posty: 4
Rejestracja: 2021-05-11, 16:22
Lokalizacja: Katowice

Re: odszkodowania powypadkowe

Post autor: delfiveum »

Najlepiej skorzystać z usług radcy prawnego, jeśli nie wiemy jak starać się o takie odszkodowanie.
Awatar użytkownika
nikkilittle
Posty: 1
Rejestracja: 2021-09-02, 13:13
Lokalizacja: Pruszków

Re: odszkodowania powypadkowe

Post autor: nikkilittle »

Nowoczesne samochody wyposażone są w coraz bardziej zaawansowane systemy bezpieczeństwa. Umożliwiają one automatyczne zatrzymanie pojazdu, aby uniknąć kolizji z autem jadącym przed nami, wykrywają pieszych lub zwierzęta wchodzące na jezdnię czy ostrzegają o nadciągającym niebezpieczeństwie. Jednak tego typu technologie występują jedynie w nowych samochodach.



_____________________________
likwidacja szkód komunikacyjnych Pruszków
barbarabogunia
Posty: 2
Rejestracja: 2023-01-25, 13:39

Re: odszkodowania powypadkowe

Post autor: barbarabogunia »

Zdarza się tak, że wypłata odszkodowania jest opóźniona lub wstrzymana przez ubezpieczyciela. Można się w takiej sytuacji skontaktować z kancelarią https://www.eloodszkodowania.pl/poslizgniecia-i-upadki.html, która podpowie w jaki sposób ubiegać się o swoje pieniądze.
PatrycjaTe
Posty: 8
Rejestracja: 2022-03-22, 12:27

Re: odszkodowania powypadkowe

Post autor: PatrycjaTe »

Zawsze dobrze jest skorzystać z tego typu kancelarii. To na pewno. Natomiast należy też wczesniej poczytać umowę w tym temacie. W razie jakichkolwiek urazów, kręgów szyjnych itd. konieczna zawsze jest wizyta u ortopedy, a później u fizjotrapeuty. Konieczne też wtedy może być noszenie kołnierza ortopedycznego jak tutaj https://www.ortmed.pl/15-kolnierze-ortopedyczne
anikaa

Re: odszkodowania powypadkowe

Post autor: anikaa »

To tutaj https://prawopamieci.pl/odszkodowania-wojenne/ macie namiar na firmę, która oferuje pełne wsparcie, jak chodzi o takie aspekty, jak odszkodowania wojenne. Jeżeli kogoś z was dotknęła wojna, doszło do jakiś strat, czy innych aspektów - możecie w tym kierunku liczyć na ich pomoc.
ODPOWIEDZ