Biznes a konkurencja

Gdzie Znaleźć Pracę, Opinie O Pracodawcach, Firmach.
Awatar użytkownika
kiaramertz
Posty: 4
Rejestracja: 2021-04-16, 16:44
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Biznes a konkurencja

Post autor: kiaramertz »

KOnkurencja nigdy nie śpi niestety.
Awatar użytkownika
zkub
Posty: 4
Rejestracja: 2021-05-13, 16:30
Lokalizacja: Poznań

Re: Biznes a konkurencja

Post autor: zkub »

Konkurencja nigdy nie śpi, pamietajmy o tym.
Awatar użytkownika
lauretta03
Posty: 4
Rejestracja: 2021-05-26, 11:02
Lokalizacja: Katowice

Re: Biznes a konkurencja

Post autor: lauretta03 »

Dobrym rozwiązaniem może być przeprowadzenie audytu prawnego w celu szczegółowej i wielopłaszczyznowej oceny sytuacji przedsiębiorstwa. Analiza działalności firmy, w szczególności ocena jej aktualnej sytuacji, weryfikacja umów handlowych i zarządzania zasobami ludzkimi na pewno pozwoli podjąć konkretne działania pozwalające wyróżnić się na rynku z nasyconą konkurencją.
lucynaa

Re: Biznes a konkurencja

Post autor: lucynaa »

Liczy się na pewno efektywność w działaniach. A, żeby wszystko efektywnie tak działało potrzebujemy odpowiednich sprzętów do pracy, dlatego też warto postawić na profesjonalne usługi IT https://itbce.com . Bo dzięki takiej firmie, będziecie mieć komputery, oprogramowania dobrze przystosowane do was.
Błażej

Re: Biznes a konkurencja

Post autor: Błażej »

Ja ostatnio skończyłem kurs na audytora energetycznego, miałem go ufundowanego przez firmę, w której pracuje. Przygotowujemy się do dużych wdrożeń i jest potrzebna osoba, która będzie w stanie tym nadzorować, stworzyć odpowiednie raporty itd. Obecnie firma bez certyfikatów ISO nie liczy się na rynku praktycznie wcale.
tcassin
Posty: 3
Rejestracja: 2021-09-17, 12:27
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Re: Biznes a konkurencja

Post autor: tcassin »

Niestety ale konkurencja na rynku jest bardzo wysoka.
masiamo90
Posty: 35
Rejestracja: 2022-11-18, 00:34

Re: Biznes a konkurencja

Post autor: masiamo90 »

Ja nie chcę nikomu robić konkurencji, ale chcę rozwijać swój biznes i czerpać informacje oraz newsy, które pozwolą mi na poszerzenie wiedzy. Czy obserwujecie wskaźniki PMI? To wskaźnik, który służy do oceny koniunktury w sektorze produkcji i pozwala na szybką ocenę sytuacji. Ja śledzę, dlatego radzę to zrobić i wam https://www.fxmag.pl/co-to-jest/pmi Zachęcam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post