Co z internetem dla Mazowsza i energią słonecną

janusz1212

Co z internetem dla Mazowsza i energią słonecną

Post autor: janusz1212 »

Od kilku lat na terenie Mazowsza trwają prace nad budową sieci internetowej światłowodowej. Prace miały być zakończone już dawno ale końca nie widać. Starałem się uzyskać informacje od Urzędu Gminy ale jest to w zakresie Urzędu Marszałkowskiego Mazowsza a oni przez prawie rok mi nie udzielili odpowiedzi, kiedy będzie ten internet. Są już inne możliwości pozyskania internetu, np LTE ale nie pewnych miejscach. W Draminie odbiór jest bardzo słaby i internet na światłowodzie i łączach Orange jest chyba najlepszą formą. Czy może macie więcej informacji co, gdzie, kiedy? A kolejnym tematem są panele fotowoltaiczne. Sądzę że ich rozwój przy udziale władz samorządowych ma sens. Czyż nie?
dominika321

Re: Co z internetem dla Mazowsza i energią słonecną

Post autor: dominika321 »

janusz1212 pisze: 2016-12-26, 11:40 Od kilku lat na terenie Mazowsza trwają prace nad budową sieci internetowej światłowodowej. Prace miały być zakończone już dawno ale końca nie widać. Starałem się uzyskać informacje od Urzędu Gminy ale jest to w zakresie Urzędu Marszałkowskiego Mazowsza a oni przez prawie rok mi nie udzielili odpowiedzi, kiedy będzie ten internet. Są już inne możliwości pozyskania internetu, np LTE ale nie pewnych miejscach. W Draminie odbiór jest bardzo słaby i internet na światłowodzie i łączach Orange jest chyba najlepszą formą. Czy może macie więcej informacji co, gdzie, kiedy? A kolejnym tematem są panele fotowoltaiczne. Sądzę że ich rozwój przy udziale władz samorządowych ma sens. Czyż nie?
Energia słoneczna to idealny krok w przód


--------
https://fotowoltaika-szczecin.net.pl/
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post