Mariusz Godlewski Nowym Burmistrzem Raciąża

Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Mariusz Godlewski Nowym Burmistrzem Raciąża

Post autor: Piter »

Miejska Komisja Wyborcza, zgodnie z protokołem sporządzonym w dniu 25 lutego 2013 r., ustaliła wyniki głosowania. Na poszczególnych kandydatów oddano następującą liczbę głosów ważnych:
1) Godlewski Mariusz Jerzy zgłoszony przez KWW RAZEM DLA RACIĄŻA - 1532
2) Sadowski Janusz Kazimierz zgłoszony przez KWW JANUSZA SADOWSKIEGO - 676

Pragnę już dziś zaprosić 4 marca 2013 roku o godz. 16 00 do sali widowiskowej Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Raciążu, ul Parkowa 14 gdzie odbędzie się Sesja Rady Miejskiej, podczas której złoży ślubowanie Burmistrz Miasta Raciąż - wybrany w przedterminowych wyborach Burmistrza - Mariusz Jerzy Godlewski.


Na koniec taki mały bonus, przedstawiam list Mariusza Godlewskiego zamieszczonego na łamach Raciaz.eu

Serdecznie dziękuję wszystkim mieszkańcom Raciąża, którzy zdecydowali się poprzeć moją kandydaturę na stanowisko Burmistrza Miasta Raciąż i oddali na mnie swój głos.

Jednocześnie zapraszam w dniu 4 marca 2013 roku do sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Raciążu, gdzie o godzinie 16.00 odbędzie się Sesja Rady Miejskiej, podczas której złożę ślubowanie jako nowy Burmistrz Miasta Raciąż.
Z wyrazami szacunku
Mariusz Godlewski
Raciaz.eu
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post