10 błędów popełnianych przez turystów pierwszego dnia wakacji

ejetow
Posty: 1
Rejestracja: 2017-05-05, 21:40

10 błędów popełnianych przez turystów pierwszego dnia wakacji

Post autor: ejetow » 2017-05-05, 21:43

Tak zwani internauci mają dziś wielką bekę z Jarka Kuźniara, bo ten miał odwagę przyznać się, że zdarza mu się zachowywać jak burak. Poszło o to, że w pierwszych dniach na wakacjach kupuje rzeczy, które przed powrotem do kraju oddaje.

W żaden sposób nie pochwalam tego zachowania. Co innego prawa klienta, a co innego świadome kombinowanie. Ani w Polsce mierzeja wiślana domki holenderskie, ani w Stanach (gdzie jest 30 dni na zwrot) nigdy nie skorzystałem z możliwości zwrotu, nawet jeśli produkt nie do końca spełniał moje oczekiwania.

Jednakże fakt, iż nie pochwalam zachowania Jarka Kuźniara, jeszcze nie oznacza, że dołączę do grona osób obrażających go. To, co on robi to przecież drobiazg. Nikogo nie krzywdzi, poza tymi wielkimi złymi korporacjami, których przecież na co dzień społeczeństwo nie lubi. A dziś tak bardzo przejmują się ich interesami.

Zostawmy go w spokoju. Afera z Jarkiem jest świetną okazją, abym przypomniał stary zapomniany tekst o błędach popełnianych przez turystów pierwszego dnia wakacji. Inspirowane kilkoma podróżami do Egiptu.

johnnorton
Posty: 3
Rejestracja: 2017-05-22, 13:21

Re: 10 błędów popełnianych przez turystów pierwszego dnia wakacji

Post autor: johnnorton » 2017-05-22, 14:02

Już niedługo zaczną się wakacje, więc czas pomyśleć o wyjeździe wakacyjnym. Myślę, żeby w tym roku wyjechać nad morze, albo gdzieś bliżej nad jezioro. Czy są w pobliżu Płońska miejsca które warto odwiedzić?

Olimp8
Posty: 36
Rejestracja: 2018-01-23, 13:32

Re: 10 błędów popełnianych przez turystów pierwszego dnia wakacji

Post autor: Olimp8 » 2018-02-12, 12:28

Cóż, ja już widziałam w życiu setki turystów, którzy popełniali błędy, mi również zdarzało się takowe popełniać. Nikt z nas nie jest przecież ideałem i nie należy oczekiwać, że będzie. Najgorszy błąd to taki, jak ktoś ma lęk odnośnie określonego środka lokomocji, a mimo to decyduje się nim poruszać. Na przykład osoba cierpiąca na chorobę morską, mimo swoich oczywistych ograniczeń, decyduje się na podróż promem. To są fatalne decyzje, których w miarę możliwości należy unikać. Jeśli mogę cos jeszcze dodać, to warto czasem nie udawać się do wielkich hoteli, ale korzystać z usług mniejszych pensjonatów jak ten - http://hotelik-szczesne.pl/pokoje. Jest i przyjemniej i spokojniej

ODPOWIEDZ