droga

pracujacy

droga

Post autor: pracujacy »

Kiedy ktoś zainteresuje się w końcu drogą Raciąż-Kraszewo -Czubaki. Doły,droga nieodśnieżona ,po prostu lodowisko. Przecież tu chodzi o bezpieczeństwo. Czy jak coś się stanie to kto będzie za to odpowiedzialny?
Bordi56
Posty: 5
Rejestracja: 2019-09-23, 13:32
Kontakt:

Re: droga

Post autor: Bordi56 »

Stan drogi trzeba jak najszybciej porawić mieszkańcy mają problem z dojazdem zagraża to bezwzględnie uczestniką ruchu
karol08
Posty: 4
Rejestracja: 2020-08-23, 13:42

Re: droga

Post autor: karol08 »

To prawda, wymaga naprawy.
Awatar użytkownika
cameron01
Posty: 4
Rejestracja: 2021-08-23, 18:29
Lokalizacja: Warszawa

Re: droga

Post autor: cameron01 »

Ja uważam, że powinien powstać most składany. Na stronie internetowej https://www.jansonbridging.pl/pl/rozwia ... y-modulowe znalazłam informację, że takie mosty to bardzo dobre rozwiązanie. Most modułowy tworzony jest przede wszystkim z myślą o jego tymczasowym zastosowaniu, a zatem także łatwości transportu jego elementów z miejsca na miejsce, szybkości i łatwości montażu oraz niezawodności. Myślę, że jest to dobry pomysł.
Awatar użytkownika
kozeyalphonso
Posty: 1
Rejestracja: 2023-01-20, 14:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: droga

Post autor: kozeyalphonso »

Stan dróg znacząco wpływa na komfort życia mieszkańców. To ważne, aby infrastruktura miejska była bezpieczna. Remonty dróg, budowy chodników, czy chociażby wyznaczenie bezpiecznych miejsc przejść dla pieszych są bardzo ważne dla mieszkańców danego terenu.
____________________________________
Miejska infrastruktura – jakie inwestycje wpływają na bezpieczeństwo miasta?
ODPOWIEDZ