www.nowemiastotv.pl -telewizja internetowa

kamil22110
Posty: 30
Rejestracja: 2010-02-22, 17:42

www.nowemiastotv.pl -telewizja internetowa

Post autor: kamil22110 »

NoweMiastoTV to telewizja internetowa, której głównym zadaniem jest ukazywanie relacji oraz reportaż z szeroko pojętego życia kulturalnego mieszkańców gminy Nasze Miasto jak i gmin ościennych.

Nasze reportaże i relacje będą dotyczyć wydarzeń kulturalnych, muzyczny, tak i jak sportowych. Ważnym elementem tej inicjatywy będzie także historia tego regionu oraz edukacja dzieci i młodzieży.

Na bieżąco postaramy się informować o tym co dzieje się w poszczególnych gminach naszego regionu, poprzez poruszanie ciekawych wydarzeń oraz tematów dotyczących życia mieszkańców. Liczymy na współprace z mieszkańcami, gdyż naszym celem jest integrowanie społeczności lokalnej.www.nowemiastotv.pl
Awatar użytkownika
urtoper
Posty: 19
Rejestracja: 2021-10-04, 14:58

Re: www.nowemiastotv.pl -telewizja internetowa

Post autor: urtoper »

tak i jak sportowych
santo
Posty: 93
Rejestracja: 2023-06-28, 22:20

Re: www.nowemiastotv.pl -telewizja internetowa

Post autor: santo »

A nie lepiej mieć telewizję światłowodową? Wydaje mi się, że to lepsze rozwiązanie tym bardziej, że w pakiecie z internetem może nie kosztować wiele. O zaletach połączenia światłowodowego czytałam na https://fiberlink.pl/blog/telewizja-swi ... decydowac/ . Mnie przekonują te zalety, na pewno sprawdziłabym czy istnieje u mnie możliwość podpisania takiej umowy.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post