SOCHOCIN.NET

hulazula
Posty: 1
Rejestracja: 2013-01-10, 06:58

SOCHOCIN.NET

Post autor: hulazula »

Oczekuję obiektywnych opinii. Posiadam mobilny internet, ale zastanawiam się nad stacjonarnym. Do tej pory rzadko bywałem w Sochocinie, ale to się zmienia. Czy mógłby mi ktoś doradzić czy opłaca się korzystanie z naszej rodzimej sieci SOCHOCIN.NET? Jak jest z prędkością i dostępem? Dużo pracuję w sieci, więc zależy mi na internecie, który działa bez zarzutu. W związku z długą nieobecnością znajomości się wykruszyły i nie bardzo mam się kogo poradzić, a dostawcy internetu nie znam osobiście, nie chcę więc dzwonić i pytać, bo wątpię czy otrzymam prawdziwe informacje.
jaagatka
Posty: 8
Rejestracja: 2012-05-16, 11:32

Re: SOCHOCIN.NET

Post autor: jaagatka »

Może być
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Re: SOCHOCIN.NET

Post autor: Piter »

Moja siostra ma internet od tej firmy i muszę powiedzieć, że chodzi całkiem fajnie. Również instalacja anteny przebiegła wzorowo. Jednak jeśli jesteś rzadko w Socho to lepszym rozwiązaniem jest właśnie internet mobilny. Gdyż sochocin.net boryka się z problemem doręczania rachunków. Ktoś kto je roznosi myli się i wtyka sąsiadom a oni przynoszą je siostrze. Występują też zaległości w wystawianiu rachunków, tak więc nieraz można dostać dwa (zaległy i teraźniejszy) w jednym miesiącu. Oczywiście opisuję tu sytuację mojej siostry a nie wszystkich użytkowników.

Wracając jednak do propozycji sieci komórkowych. Sieć Play oferuje w Sochocinie przesył danych na poziomie 6 Mb z całkiem przyzwoitymi pingami. I to jest chyba jedyny dostawca mobilnego internetu dobrze działającego w Socho.
Najgorzej wypada T-mobile, orange i plus. Najlepiej wspomniany Play.

O darmowym internecie areo2 można tylko pomarzyć. Działa on natomiast znakomicie w Płońsku :)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post