Anonimowy List Otwarty Do Mieszkańców, Radnych Sochocina

Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Anonimowy List Otwarty Do Mieszkańców, Radnych Sochocina

Post autor: Piter »

Do wielu domów w Sochocinie trafiła tajemnicza koperta z dziwnym listem...
List napisany przez anonimową osobę w którym to oczerniał Annę Zwierzchowską, czyli obecną Panią Wójt.
Co w tym liście było...? Niezależne Forum Płońska i Okolicy zdobyło dla Was ten list i za przyzwoleniem odpowiednich osób publikuje go niżej.
LIST OTWARTY
DO MIESZKAŃCÓW GMINY SOCHOCIN
ORAZ PAŃSTWA RADNYCH GMINY SOCHOCIN
Strona 1, Strona 2, Strona 3, Strona 4
Zaraz po tym został rozesłany kolejny list do Mieszkańców Sochocina.
List tym razem nie anonimowy, lecz z podpisem Pani Wójt. W którym to wyjaśnia zarzuty które przedstawiono jej w poprzednim liście.

Wójt Gminy Sochocin Anna Zwierzchowska - List Do Mieszkańców Gminy Sochocin Strona 1, Strona 2, Strona 3, Strona 4 Z mojej strony muszę powiedzieć, że ta anonimowa osoba to zwykły krętacz. A dlaczego? To proste. Jeśli ja bym miał komuś coś do zarzucenia i był tego pewien na 1000% (oczywiście mając również dowody na to), to bym uderzył prosto do prokuratury i mediów, a nie stosował takie zagrywki.
kris

Re: Anonimowy List Otwarty Do Mieszkańców, Radnych Sochocina

Post autor: kris »

heh , ostro tam u Was w tej gminie , ciekawe jak sie ta sprawa dalej potoczy .
zniesmaczony

Re: Anonimowy List Otwarty Do Mieszkańców, Radnych Sochocina

Post autor: zniesmaczony »

Piter znowu agituje ... Ja jestem tylko ciekawy kto zapłaci za te setki listów wysłanych przez pseudo "Panią Wójt"? Pewnie Urząd Gminy w Sochocinie. A tak na marginesie to w końcu powinni ją postawić przed sądem i skończyła by karierę... Ten anonim odzwierciedla rzeczywistość i prawdę, jaka panuje w Sochocinie. Ten kto jest inteligentny i zna realia to zrozumie treść anonimowej korespondencji. Wystarczy tylko chcieć ;-)
dobrarada
Posty: 51
Rejestracja: 2011-06-10, 22:36

Re: Anonimowy List Otwarty Do Mieszkańców, Radnych Sochocina

Post autor: dobrarada »

A czemu "zniesmaczony" anonimowo chciałby stawiać panią wójt przed sądem? ;) Ona chyba już tam kiedyś była...
Listy rozesłane do mieszkańców z gminy i na koszt gminy też mnie ruszają, ale zgadzam się z Piterem i pewnie w każdym z listów jest trochę prawdy. :P
gościk

Re: Anonimowy List Otwarty Do Mieszkańców, Radnych Sochocina

Post autor: gościk »

zniesmaczony, nie zapłaci za to Urząd gminy, tylko podatnicy, zresztą jak za wszystko, co tylko do głowy przyjdzie naszym kochanym urzędnikom. A piter jak agitował tak agituje, więc nie ma co liczyć na bezstronność
kusiababusia

Re: Anonimowy List Otwarty Do Mieszkańców, Radnych Sochocina

Post autor: kusiababusia »

A w Płońszczku znowu gorąco. Nasza gmina chyba przejdzie do historii pod względem awantur. Aż śmiać się chce, czytając przeprosiny radnych, którzy popierali panią Zwierzchowską w czasie wyborów. Dopiero się obudzili? Nie, śmiać się nie będę, bo mam zbyt duży szacunek do nich, że potrafili przyznać się do błędu. I to na dodatek publicznie, nie po cichu (bo przecież z władzą się nie zadziera(?)). Mamy szansę startować do Księgi Rekordów Guinnessa pod względem kłótliwości, zaścianka i niegospodarności. Brawo, Pani Wójt!
michas89
Posty: 15
Rejestracja: 2011-11-02, 07:54

Re: Anonimowy List Otwarty Do Mieszkańców, Radnych Sochocina

Post autor: michas89 »

O kurcze, dawno nie zaglądałem, a tu aż wrze. W sumie nie ma co się dziwić, nam, mieszkańcom tylko pozazdrościć gminy i władzy, a nasza kochana p. znów w centrum. Jeszcze nie miałem okazji poczytać listów, ale nie omieszkam. "Płońszczaka" jeszcze nie widziałem, ale chyba zaraz wyskoczę do kiosku. Spodnie na tyłek i za 10 min coś skrobnę (o ile będzie warto)
michas89
Posty: 15
Rejestracja: 2011-11-02, 07:54

Re: Anonimowy List Otwarty Do Mieszkańców, Radnych Sochocina

Post autor: michas89 »

Pani Mirka zawsze dużo mówi, ale raczej nie ma takiej sprawy, w której nie przyznałbym jej racji. Gadatliwa osoba, ale tylko wtedy, kiedy wie, że ma rację, bez potrzeby się nie udziela. Dlatego wierzę jej każde słowo, które powiedziała na sesji. A reszta radnych? Pełen podziw dla przyznających się do błędów i nie mających oporów, aby się postawić! Ja jestem za referendum, poszukam, poszperam, aby zrobić coś w tym kierunku.. Chociaż nie wiem czy dojdzie do tego, bo zbyt wiele wpływowych osób siedzi na stołkach. Nie dopuszczą pewnie do zmiany wójta, bo posada jest ważniejsza (w sumie się nie dziwię, o pracę trudno, a stracić takie zarobki to koszmar)
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Re: Anonimowy List Otwarty Do Mieszkańców, Radnych Sochocina

Post autor: Piter »

zniesmaczony pisze:Piter znowu agituje ...
Wstawiłem dwa listy żeby pokazać co ma do powiedzenia zarówno "anonimowa" osoba jak i Pani Wójt.
To, że ktoś nie ma odwagi się ujawnić to inna sprawa.

Hmm... tak sobie myślę, że skoro ten list wyciąga podobno prawdziwe brudy, to niech ktoś go odziedziczy, założy sprawę w prokuraturze, wygra i będzie miejscowym bohaterem.
Czy tu potrzeba jakiejś głębszej logiki, żeby to zrozumieć?
Nie! Wystarczy chcieć przejrzeć na oczy i mieć odrobinę odwagi.
jaga
Posty: 1
Rejestracja: 2012-11-22, 13:14

Re: Anonimowy List Otwarty Do Mieszkańców, Radnych Sochocina

Post autor: jaga »

Drodzy internauci.

Różne dziwne zjawiska się dzieją w tej gminie. Każdy mieszkaniec chciałby żyć w tej gminie spokojnie być dumnym z tego że tu mieszka ale prawda bywa czasem przykra.
Załatwienie jakiejkolwiek sprawy Panią Anią Z. bywa niekiedy nierealne, a to dlaczego...? Otóż już wyjaśniam, żeby się spotkać z Panią Wójt co zajęłoby 5 min jest niemożliwe, gdyż trzeba się umówić na o ile pamiętam wtorek, bo jest on dniem wyznaczonym dla interesantów. Czyli przyjeżdżając czasem nawet 20 km możemy pocałować klamkę w gminie, bo władze nie mają czasu... Jestem zniesmaczona tym z czym można się zetknąć. Ale mało tego przez ostatnie dwa tygodnie (nie wiem jak dziś) nie można było się telefonicznie skontaktować z urzędem ABSURD( chyba ktoś nie chce z nami rozmawiać?) .
Nadrzędne hasło na stronie Gminy Sochocin brzmi: "Gmina Sochocin - Przyjazna Ludziom" niestety do tej rzekomej przyjazności wiele brakuje i wiele pozostawia do życzenia. Nie piszę tego, żeby kogoś oczernić ale chce pokazać fakty z którymi osobiście miałam do czynienia. Sorry ale chyba coś tu jest nie tak, nie uważacie?

W każdej plotce jest trochę prawdy to stare powiedzenie, stare ale prawdziwe.
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post