Ostatnia sesja rady gminy

michas89
Posty: 15
Rejestracja: 2011-11-02, 07:54

Ostatnia sesja rady gminy

Post autor: michas89 »

Czytał ktoś nowego Płońszczaka? Sesja rady gminy z 26 października. Takie trudne pytania zadali naszej Pani Wójt, że na wszystko musi odpowiadać na piśmie. Nawet dziecko, obiecując coś ( w przypadku Pani Wójt- obietnice przedwyborcze), potrafi odpowiedzieć na proste pytanie, zgodne z ich wcześniejszymi deklaracjami. Jednak pani Anna chyba musi porozumieć się ze swoim "sztabem", skoro nie jest w stanie udzielić odpowiedzi na pytania, na które, bądź co bądź, powinna znać odpowiedź. Obiecywała nam dużo- tania gmina, przyjazna. Jakoś tego nie zauważyłem. Wchodzę do urzędu, a tu wszystkie biura pozamieniane. Pierwszy pokój- pukam- odpowiedź- proszę za chwilę, interesanta przyjmuję. Nie zdążyłem powiedzieć dzień dobry. Na tablicy coś tam przeczytałem, pokój znalazłem ( jestem w miarę inteligentną osobą) jednak drzwi były zamknięte. Spytałem przypadkową osobę (na szczęście nie pracownika urzędu) i się dowiedziałem, że urzędnik, którego szukam zajmuje się zupełnie czym innym. Sprawy nie załatwiłem, bo przecież pokój nadal był zamknięty. Dziś dalej będę próbował. Z jakim skutkiem? Opiszę następnym razem. A co do sesji, naprawdę czekam na odpowiedzi pani Wójt, które, mam taką nadzieję, ujrzą światło dzienne.
społecznik

Re: Ostatnia sesja rady gminy

Post autor: społecznik »

Pani Wójt. Bardzo dziękuję za profesjonalne, skuteczne. ekonomiczne dla Gminy a przede wszystkim ludzkie działanie na rzecz eksmitowanej rodziny z Ciemniewa.
michas89
Posty: 15
Rejestracja: 2011-11-02, 07:54

Re: Ostatnia sesja rady gminy

Post autor: michas89 »

Kolejna sesja, kolejne wymiganie się od odpowiedzi. Brawo Pani Wójt. Przyjazna, tania gmina, czy jakoś tak brzmiało Pani hasło wyborcze. Tymczasem zatrudnienie ludzi dzierżących pod sobą stołki wzrasta o prawie sto procent. Nic dziwnego, że wzrosły podatki i opłaty, w końcu trzeba komuś zabrać, by czasem nie pogorszył się status majątkowy znajomych naszej Pani Wójt. Było nie było- na urzędnicze pensje nie może zbraknąć pieniędzy! A burdel w urzędzie jak był tak jest, mimo rosnącej liczby pracowników. Nasuwa się więc pytanie co oni tak robią, skoro ciężko jest załatwić podstawową sprawę? Chciałbym coś więcej napisać, ale brak już mi słów na to, co się dzieje w naszej gminie.
arturro

Re: Ostatnia sesja rady gminy

Post autor: arturro »

Żenada...
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Re: Ostatnia sesja rady gminy

Post autor: Piter »

Zapomniałem wcześniej napisać.... o jakich odpowiedziach na piśmie chodziło podczas przedostatniej sesji?
michas89
Posty: 15
Rejestracja: 2011-11-02, 07:54

Re: Ostatnia sesja rady gminy

Post autor: michas89 »

Piter pisze:Zapomniałem wcześniej napisać.... o jakich odpowiedziach na piśmie chodziło podczas przedostatniej sesji?
Zapraszam do lektury Płońszczaka, tu jest wszystko opisane http://www.plonszczak.pl/index.php?opti ... Itemid=150
obserwator

Re: Ostatnia sesja rady gminy

Post autor: obserwator »

michas89 pisze: ..... A burdel w urzędzie jak był tak jest......
michas89 a wcześniej również byłeś taki aktywny, też głośno o tym mówiłeś? Sam stwierdziłeś, że był burdel. Czy może zmienił się wójt i Tobie lub rodzinie się "urwało"? ;)
PS. Nie jestem mieszkańcem gminy ani pracownikiem urzędu gminy Sochocin.
michas89
Posty: 15
Rejestracja: 2011-11-02, 07:54

Re: Ostatnia sesja rady gminy

Post autor: michas89 »

obserwator
Nie rozumiem więc czemu to Cię tak bardzo interesuje. Jak pisałem- burdel był i jest nadal, za poprzednich rządów również. Dziwi mnie tylko, ze każdy walczy o stołek, a jak już na nim zasiądzie nawet nie stara się nic zrobić, by mieszkańcom NASZEJ gminy żyło się lepiej, i by załatwienie jakiejkolwiek sprawy w urzędzie nie graniczyło z cudem.....
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Re: Ostatnia sesja rady gminy

Post autor: Piter »

Ech moi znajomi oceniają obecnych "urzędasów" in plus. W końcu można iść do urzędu i załatwić coś przed jego zamknięciem bo Panie znajdą czas żeby obsłużyć interesanta. Co do tej sesji pytam bo tak się składa, że ja też tam byłem i dla mnie to ona była spokojna. Może mało w życiu sesji widziałem, może mało przeżyłem, ale kurde blaszka o co chodzi wam z tą burzliwą dyskusją która tam występowała....? Przesłuchałem nawet raz jeszcze nagranie z sesji i nic... na wszystkie pytania padła jakaś odpowiedź, a tekst w stylu odpowiem na piśmie jest jak najbardziej prawidłowy gdyż podejrzewam, że gdyby Pani Wójt odpowiedziała i się pomyliła to by była afera i teksty "ale jak to przecież Pani mówiła inaczej na sesji" Kurde jesteśmy ludźmi. Niektórzy mają problem z tabliczka mnożenia a co dopiero o wypowiadaniu się w sprawach prawnym mowa....

Jak chcecie to wrzucę wam "Fakty Sochocińskie" poczytacie sobie o małych zmianach i czy to jest naprawdę mało.
michas89
Posty: 15
Rejestracja: 2011-11-02, 07:54

Re: Ostatnia sesja rady gminy

Post autor: michas89 »

Wrzuć, wrzuć, poczytamy. Przypominam tylko, że to gazetka redagowana przez zwolenników Pani Wójt, więc wszystkie zmiany będą wyolbrzymione, a o porażkach nie ma zapewne ani słowa. Ale być może to tylko moje przypuszczenia, więc wrzuć to się przekonamy.
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Re: Ostatnia sesja rady gminy

Post autor: Piter »

Proszę bardzo. Gazetka jest dostępna na stronie Sochocina...

Fakty Sochocińskie wydanie 3
interesantka

Re: Ostatnia sesja rady gminy

Post autor: interesantka »

Ja jestem bardzo miło zaskoczona wyglądem urzędu (bardzo czysty i schludny, wszystkie pokoje opisane - gdzie kto pracuje i czym się zajmuje), a przede wszystkim sposobem obsługi. Bardzo miło i bez problemu! Oby tak dalej Pani Wójt!
Gość

Re: Ostatnia sesja rady gminy

Post autor: Gość »

interesantka pisze:Ja jestem bardzo miło zaskoczona wyglądem urzędu (bardzo czysty i schludny, wszystkie pokoje opisane - gdzie kto pracuje i czym się zajmuje), a przede wszystkim sposobem obsługi. Bardzo miło i bez problemu! Oby tak dalej Pani Wójt!
Czysty i schludny6, a jakże! Za te pieniądze, co Pani Wójt na to wyłożyła, to na zewnątrz powinno błyszczeć! Po gminie już krąży kartka z jej wydatkami! Za 40 tysięcy,. które wydała na gabinet ludzie pracują po kilka lat!
sochocinianka

Re: Ostatnia sesja rady gminy

Post autor: sochocinianka »

W dzisiejszym numerze "Płońszczaka" Pani Wójt wypowiada się na temat listu, który od jakiegoś czasu krąży po Sochocinie. Nie wiem czy zawartość jego jest prawdziwa, bo jeszcze nie dotarł do moich rąk (a szkoda, bo już o nim słyszałam i chętnie poznałabym jego treść) Szkoda, że go nie opublikowano, skoro Pani Wójt chce podać to do prokuratury. A ja chyba znam odpowiedź, na pytanie zadane przez Panią Wójt w artykule- list pewnie został wysłany anonimowo, ponieważ raczej wysłał go przeciętny mieszkaniec Sochocina, który (choćby nawet udostępnił prawdziwe informacje) nie ma szans z osobą, która dysponuje takimi znajomościami i pieniędzmi. Ja z kolei się cieszę, że jest wiele spraw (choćby szkoła w Smardzewie) na których Pani Wójt poległa, myślę więc, że znajdzie to swoje konsekwencje na najbliższych wyborach!
sochocinianka

Re: Ostatnia sesja rady gminy

Post autor: sochocinianka »

Zapomniałam jeszcze zaznaczyć, że pierwszy numer tz FAKTÓW SOCHOCIŃSKICH został rozpowszechniony tuż przed samymi wyborami, nie było w nim wzmianki o innych kandydatach poza Panią Anną. Gazeta pluła na wszystko, co do tamtej pory zostało zrobione w gminie, najbardziej jednak poraża fakt, że również została wydana anonimowo-zero stopki redakcyjnej! Kolejny numer ( już za rządów Pani Wójt) otrzymał takową stopkę- Urząd Gminy, a przy tym same pochwały dla obecnych rządów :)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post