nabór na wolne stanowiska urzędnicze

dobrarada

nabór na wolne stanowiska urzędnicze

Post autor: dobrarada »

http://ugsochocin.bip.org.pl/?tree=zmiany jak widać ogłoszenia umieszczone 28.04 a dokumenty należy złożyć do..29.04 (oczywiście na zeskanowanym ogłoszeniu jest data 19.04, żeby ktoś się nie awanturował :dobani: ) Myślałem, że nowy wójt prowadzi jakieś zmiany, ale pewnie wszystko po staremu i już przy tworzeniu stanowiska wiadomo kto będzie na nim pracował :(
czaruś
Posty: 71
Rejestracja: 2010-11-26, 11:19

Re: nabór na wolne stanowiska urzędnicze

Post autor: czaruś »

tu się zgadzam. Tak bezczelnie to jeszcze nie widziałem zrobionej rekrutacji, bo i tak wiadomo że tylko znajomych się wszędzie zatrudnia na urzędniczych stanowiskach
Aggamat

Re: nabór na wolne stanowiska urzędnicze

Post autor: Aggamat »

Niestety, aby otrzymać pracę trzeba mieć dobre "wtyki". Co więcej będąc kiedyś na rozmowie kwalifikacyjnej do naszego starostwa, po przejściu testu kwalifikacyjnego na dobrym poziomie zostałam zapytana o dzieci...czy mam, a jak nie mam to kiedy będę miała itp. Szkoda, że nie pytali mnie jeszcze o wykształcenie rodziców...bo i takie pytania się zdarzają w państwowych jednostkach.Pogrywają sobie z nami jak chcą...
A te ogłoszenia o naborze na wolne stanowisko to jedna wielka ściema!
dobrarada

Re: nabór na wolne stanowiska urzędnicze

Post autor: dobrarada »

Aggamat pisze: zostałam zapytana o dzieci...czy mam, a jak nie mam to kiedy będę miała itp. Szkoda, że nie pytali mnie jeszcze o wykształcenie rodziców
A te ogłoszenia o naborze na wolne stanowisko to jedna wielka ściema!
jakbyś mogła udokumentować takie pytania (np. dyktafon :) ) to ktoś by nieźle za to beknął bo są to pytania zdecydowanie niedozwolone...
Celesta

Re: nabór na wolne stanowiska urzędnicze

Post autor: Celesta »

oczywistym jest, że nowy wójt zamiata po swojemu, tylko czemu robi to z taką obrzydliwością???mieszkańcy Sochocina wiedza, że Pani wójt najpierw zatrudniła "swoje" osoby na stanowiskach pomocy administracyjnej po czym jak by nigdy nic ogłosiła nabory na te stanowiska, tak precyzując warunki, żeby wygrały konkretne, wcześniej zatrudnione osoby. Ja rozumiem, że należy podziękować osobom, które biegały z gazetami po Sochocinie w czasie wyborów a także robili za klakierów w czasie spotkań przedwyborczych, ale należy zrobić to z głową (pełną) a nie pustą. Czekajcie tylko na rozstrzygnięcie konkursu na dyrektora szkoły w Sochocinie, przecież już dawno wiadomo kto będzie- największy wróg pani wójt, ta która donosiła Wiktorowiczowi na obecna wójt, hahahaha, która po wyrzuceniu z funkcji dyrektora obecnej wójt, zmieniła po 10min zamki w jej gabinecie:-)co prawda swój swojego szybko pozna, ale jak widać za stołek, człowiek w Sochocinie jest w stanie sprzedać się diabłu.Mam nadzieję, że ten diabeł na koniec pociągnie ich za sobą.Dzban wodę nosi, dopóki się ucho nie urwie, a zapewniam, że się urwie.
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Re: nabór na wolne stanowiska urzędnicze

Post autor: Piter »

dobrarada z tego co mi wiadomo poprzednio po "wykryciu afery" składanie podań przesunięto o tydzień. W tym przypadku pewnie też w końcu tak było. Ciekawi mnie tylko czy to nieudolność "informatyków" czy celowe zagranie aby ogłoszenie trafiło możliwie najpóźniej do internetu. Tak czy siak dobrze, że są ludzie którzy to wyłapują :ok:
celesta pisze:Ja rozumiem, że należy podziękować osobom, które biegały z gazetami po Sochocinie w czasie wyborów a także robili za klakierów w czasie spotkań przedwyborczych, ale należy zrobić to z głową (pełną) a nie pustą.
hmm a wiesz że stary wójt cztery lata temu przed wyborami chodził po targu i ściskał dłonie każdemu a po wyborach tak jakby zapomniał że wszyscy jesteśmy jednakowi i widział tylko tych "co się liczą"?

Kończąc pragnę jeszcze raz podziękować za czujność :)
sochocin

Pani wójt

Post autor: sochocin »

Pani Wójt to ma tylko czerwony beznadziejny żakiet i te okropne czerwone buciory wygląda jak bocian
zniesmaczony

Re: nabór na wolne stanowiska urzędnicze

Post autor: zniesmaczony »

No niestety wszystko to, co było napisne w tym wątku, okazało się prawdą, niedawno sam doświadczyłem autentycznej głupoty urzędniczki gminy Sochocin. dowiedziałem sie, że jest to jedna z tych ktore nosily plakaty. tylko czemu ona nie ma mózgu pani wójt?? To świadczy o pani, że z wdzęczności za pomoc w kampanii wyborczej jest pani w stanie wystawiać sie na posmiewisko zatrudniając osoby w ogole nie przygotowane do pracy w urzędzie.....
jatymy

Re: nabór na wolne stanowiska urzędnicze

Post autor: jatymy »

Czy ktoś słyszał cos na temat zmian na stanowiskach kierowniczych w urzędzie w Sochocinie? Podobno jakiś kierownik odchodzi a na jego miejsce jakieś dwie panie maja byc
ODPOWIEDZ