Łukasz Cichocki

Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Łukasz Cichocki

Post autor: Piter »

Nasz były mieszkanie potrzebuje pomocy. Każdy Kto może coś ofiarować proszę o kontakt z Łukaszem.

Obrazek

Jestem Łukasz Cichocki, od urodzenia niepełnosprawny, niesprawność rąk, nóg i trochę mowy. Dobrze obsługuję komputer i Internet za pomocą specjalnego sprzętu na głowie. Do niedawna Mieszkałem w Płońsku, sam ze schorowaną starszą Mamą, która już nie ma sił opiekować się mną. Jest już skierowana na operację biodra i kręgosłupa. W ostatnich dniach Mama jest już po operacji na woreczek żółciowy. Na opiekę nie mamy pieniędzy, potrzebne są także kosztowne sprzęty, wyjazdy i rehabilitacja. Obecnie zbieram na nowy, specjalny rower, który by jeszcze bardziej ułatwił moje niepełnosprawne życie. Szukam także dobrej fundacji, która by się zajęła moją osobą. Szukam dobrych ludzi o wrażliwych sercach, chcących nam pomagać. Jeśli jesteś dobrym człowiekiem o wrażliwym sercu i chcesz nam pomagać, to będziemy ogromnie wdzięczni za każdą pomoc. Niech Bóg miłości zawsze Wam błogosławi. Moje GG: 1898532, e-mail: cichawoda8@o2.pl, skype: cichawoda8. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, pisz śmiało - na wszystkie odpowiem. Czekam na Wasze opinie i propozycje pomocy. Więcej szczegółów na moim blogu: http://www.lukaszcichocki.blog.onet.pl

Jeśli chcesz i możesz mi pomóc finansowo,
to z góry składam serdeczne wielkie dzięki !
Oto podaję konto, na które można wpłacać swoje ofiary:

Bank PKO Nr rachunku:
37 1020 1592 0000 2202 0028 7789
ul. Młodzieżowa 28 09-100 Płońsk


Zdjęcie które możecie wgrać do profilu na różnych portalach społecznościowych np. naszej klasie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Stokrotka
Posty: 57
Rejestracja: 2006-09-04, 21:35
Lokalizacja: Płońsk

Re: Łukasz Cichocki

Post autor: Stokrotka »

Inicjatywa godna pochwały lecz w dobie kryzysu może być ciężko.
Pozdrawiam gorąco Łukasza :*
ODPOWIEDZ