VII Dni Sochocina - w muzycznym tonie, na stadionie Fotorelacja

Zdjęcia z imprez , wydarzeń, spotkań, wypadków i przypadków odbywających się w regionie płońskim.
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

VII Dni Sochocina - w muzycznym tonie, na stadionie Fotorelacja

Post autor: Piter »

VII Dni Sochocina - ... w muzycznym tonie, na stadionie...
Sochocin - Stadion 27.07.2013
27 lipca 2013 w Sochocinie był dniem wyjątkowym. Tego dnia odbyły się VII Dni Sochocina. Zgodnie z tradycją każdego roku, Dni Sochocina są obchodzone pod innym hasłem, tegoroczne brzmiało " ... w muzycznym tonie, na stadionie...".
Czy było muzycznie? tu bym się spierał, gdyż nadanie takiego hasła i zorganizowanie konkursu karaoke to jak na mój gust troszeczkę za mało. Niemniej jednak cała idea corocznych innych atrakcji jest słuszna.
Poza wspomnianym konkursem karaoke, mogliśmy zobaczyć spektakl "Intryga w Królestwie pasmanterii", wziąć udział w konkursach dla dzieci i dorosłych, postrzelać z łuku pod czujnym okiem Skautów Europy, czy wreszcie "popływać" w kuli na wodzie. Tu miła niespodzianka dla najmłodszych, wejścia na sporą liczbę placów zabaw były bezpłatne. Jedynie dmuchane zamki itp. kosztowały trochę grosza.

Od godziny 21.00 na scenie pojawił się dobrze wszystkim znany i lubiany zespół "HORYZONTY".
Porwał on do tańca uczestników 7 Dni Sochocina i odpuścił dopiero o 24.00.

Ogólnie VII Dni Sochocina pod hasłem ... w muzycznym tonie, na stadionie... uważam za udane. Świetna zabawa przy muzyce zespołu "Horyzonty", duża ilość darmowych atrakcji, sporo konkursów, ochrona znająca się na rzeczy i.... żeby nie było tak kolorowo jeden minus. Miło by było gdyby, kable zasilające do urządzeń elektrycznych leżące na ziemi, były jednak w nią wkopane.

7 Dni Sochocina 2013 Promo 002
7 Dni Sochocina 2013 Promo 003
7 Dni Sochocina 2013 Promo 004
7 Dni Sochocina 2013 Promo 005
7 Dni Sochocina 2013 Promo 008
7 Dni Sochocina 2013 Promo 007
7 Dni Sochocina 2013 Promo 001
7 Dni Sochocina 2013 Promo 006
Pełna fotorelacja dostępna w galerii Głosu Płońska
VII Dni Sochocina "w muzycznym tonie, na stadionie"

Fotorelacje z lat ubiegłych.
"V Dni Sochocina 2011 pod hasłem Z Wojskiem Swojsko"
VI Dni Sochocina 2012 "Z rycerzami za pan brat"
AnetaWaWa

Re: VII Dni Sochocina - w muzycznym tonie, na stadionie Fotorelacja

Post autor: AnetaWaWa »

wspaniała zabawa
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post